Daguitslagen

Uitslag Langeveen

zondag, 14 april 2013

Regio Klasse
1 115 H. Grefelman (Hielke) Marle
2 120 R. Markslag (Raymond) Hengelo
3 150 D. Hengelaar (Dennis) Hellendoorn
4 114 M. Hesselink (Marc) Saasveld
5 138 M. Meijer (Martijn) Albergen
6 108 J. in den Nieuwenkamp (Jeroen) Beckum
7 136 M. Siemes (Mark) Etten (GLD)
8 102 P. Kuiper (Patrick) Nieuwlande
9 285 J. Zwiers (Johan) Nieuwlande
10 104 M. oude Oosterik Langeveen
11 110 M. Tiggeloven (Maarten) Winterswijk
15 137 M. Velthorst (Miel) Brummen
15 124 R. Tempert (Remco) Vroomshoop
15 127 H. Golbach (Hans) Rossum
15 129 B. Velthof (Björn) Albergen

Standaard Klasse
1 901 A. Haansma (Ale) Koudum
2 922 E. Tempert (Erik) Vroomshoop
3 921 F. Gijzen (Freek) Nijemirdum
4 909 R. Snippe (Rene) Zwartemeer
5 116 R. Bruins (Reint) Hollandscheveld
6 850 M. Veuger (Mark) Geesbrug
7 866 M. Anninga (Martijn) Hollandscheveld
8 860 B. Hesselink (Bert) Markelo
9 853 M. Eskes (Maik) Wehl
10 878 E. Homan (Erwin) Yde
11 834 H. Kuipers (Hennie) Reutum
15 919 R. Sinke (Roy) Nieuwerbrug
15 222 R. Keun (Roelof) Donderen
15 891 E. Musch (Erik) Etten
15 34 S. Fieten (Sander) Hollandscheveld

Kever Klasse
1 408 M. Raben (Marco) Winterswijk
2 401 A. Stokkink (Arjan) Borculo
3 490 P. Boessenkool (Patrick) Dedemsvaart
4 406 B. Hissink (Bjorn) Zelhem
5 410 E. Kruis (Eelco) Terband
6 416 V. Schouwenburg (Vincent) Bathmen
7 422 B. Massop (Bram) Eibergen
8 420 G. Branderhorst (Gerard)Hengelo (GLD)
9 462 R. Waanders (Richard) Hengevelde
10 426 J. Mennink (Jan-Willem) Halle
11 494 R. van Nieuwenhoven (Rien) Oranje
12 427 A. van Nuil (Arnold) Hollandscheveld
13 424 R. Brundel (Robin) Eibergen
15 425 B. Hoogstra (Bram) Zuidwolde
15 419 M. Roeterdink (Maikel) Epse

Sprint 1600
1 307 E. Diepenmaat (Erik) Albergen
2 302 M. Schoo (Marcel) Wolvega
3 344 Y. Verhey (Yori) Gendringen
4 343 T. van 't Veld (Teunis) Putten
5 351 Y. Dijkstra (Ysband) Hallum
6 308 J. Hop (Jimmy) Nijkerk
7 322 C. Wouters (Coen) Ens
8 332 G. Keuper (Geert) Aalten
9 336 D. oude Oosterik (Dennis) Almelo
10 378 H. Tempert (Henk) Vroomshoop
11 373 H. Mennink (Henk) Halle Nijman
12 360 Equipe Ten Thye (Andre Brummelhuis) Hengevelde
15 376 B. Zwiers (Barry) Hardenberg
15 398 D. Oosterkamp (Dennis) Wolvega
15 363 C. Roerdink (Cor) Groenlo

Junior Klasse
1 450 M. Bruins (Mike) Hollandscheveld
2 549 M. van Toorn (Marcel) Wilp
3 529 M. Keijl (Mitchell) Vaassen
4 521 H. Berends (Henk) Tubbergen
5 556 D. van Toorn (Dagmar) Wilp
6 554 J. Baars (Jelle) Kilder
7 519 Equipe Kuipers (Monique) Reutum
8 544 R. Renssen (Ruben) Terwolde
9 550 K. Baars (Koen) Kilder
10 543 E. Schel (Erik) Varsseveld
11 553 D. Mulder (Daimy) Epe
12 542 S. Overbeek (Stan) Hummelo
13 546 J. Elferink (Jelte) Albergen
15 1289 Y. Smolarek (Yannick) Haren (DE)
15 123 J. Lubbinge (Jurgen) Kerkenveld --- ZWART ---

Toerwagen Klasse
1 603 Equipe Gotink (Emiel) Ruurlo
2 614 B. Blauw (Bartjan) t Loo
3 672 A. Snippe (Alwi) Dalerpeel
4 610 G. Paus (Gerbert) Harbrinkhoek
5 632 Equipe Arkes (Henry) Lonneker
6 641 W. Lansink (Wim) Reutum
7 656 Equipe Lievestro/vd Bos (John vd Bos) Ruurlo
8 673 D. Lusseveld (Dirjan) Den Ham
9 616 D. Besselink (Danny) Hardinxveld
10 611 F. Nijhuis (Frank) Hengelo (OV)
15 881 K. van Middendorp (Kaylee) Deventer
15 241 S. van der Fels (Stephan) Zwinderen
15 297 J. Koerhuis (John) Emmen
15 678 H. Mulder (Harry) Raalte

Combi Klasse
1 105 J. Rotink (John) Ossenzijl
2 102 R. Postma (Rients) Nijemandum
3 31 W. Snijder (Willem) Zuidwolde
4 101 F. Gussinklo (Freek) Sinderen
5 132 A. Nagel (Arjan) Leuvenheim
6 166 W. de Vries (Wietse) Wolvega
7 140 E. Bouwman (Evert) Garderen
8 902 M. Bleicker (Marcel) Walchum (DE)
9 123 A. Hofman (Andre) Uddel
10 46 R. Poelarend (Roelof) Dieren
15 103 H. van der Hart (Henk) Zwartebroek
15 126 D. Kornhorn (Daniël) Biddinghuizen
15 26 Equipe Roerdink (Jan) Eibergen
15 134 W. de Vries (Wouter) Eesveen
15 807 S. Hilgefort (Stefan) Haren (DE)

Duitse Klasse
1 1085 M. Overberg (Markus) Rhede (DE)
2 1001 G. Robben (Gerd) Rütenbrock (DE)
3 1003 M. Schröer (Marcel) Haren/Escher (DE)
4 1063 Jansen Racing (Daniel Jansen) Bunde (DE)
5 1025 S. Schulte (Sascha) Haren (DE)
6 1006 J. Bäumer (Jörg) Weme (DE)
7 377 V. Ophuis (Vincent) Oldenzaal (NL)
8 1089 F. Schnicders (Florian) Rütenbrock (DE)
15 1007 D. Dieselkämper (Dominik) Mettingen (DE)
15 1016 N. Spildeldreher (Nico) Bestwig (DE)

 

Organisatie bedankt, en de kampioenen gefeliciteerd!

Read more...

Uitslag Albergen

zondag, 07 april 2013

plaatselijke rijders Albergen 2013
1 5 Rick Boenigten
2 2 Ralf Mensink
3 111 Mark Meijer
4 71 Bastiaan Kemers
5 16 Rutger Vetlhof

regio rijders Albergen 2013
1 104 Martijn Oude Oosterik
2 137 Miel Velthorst
3 127 Hans Golbach
4 114 Marc Hesselink
5 217 Patrick Strijker
6 36 Martijn Meijer
7 150 Dennis Hengelaar
8 102 Jan Bork
9 108 Jeroen in den Nieuwenkamp
10 125 Kai Wolsink
11 136 Mark Siemes
12 124 Remco Tempert
13 120 Raymond Markslag
14 122 Maikel Kamphuis
15 140 Dennis Bake

Junior klasse Albergen 2013
1 510 Thijmen Nijman
2 532 Arjan Oord
3 554 Jelle Baars
4 555 Tim Weiteman
5 450 Mike Bruins
6 559 Chantal Visch
7 542 Stan Overbeek
8 547 Dion Bussink
9 543 Erik Schel
10 519 Bianca Kuipers (equipe)
11 560 Nigel van Dillen
12 548 Jopie Hermans
13 551 Marell Bekhuis
14 546 Jelte Elferink
15 544 Ruben Renssen

standaard klasse Albergen 2013
1 908 Monique van de Heide
2 922 Erik Tempert
3 911 Eddy Zielman (equipe Zieleman Dimmendaal)
4 909 Rene Snippe
5 116 Reint Bruins
6 866 Marthijn Anninga
7 860 Bert Hesselink
8 853 Maik Eskes
9 891 Erik Musch
10 852 Ron van Elk
11 834 Hennie Kuipers (equipe)
12 805 Wout Hesselink
13 944 Henri Wilmink
14 921 Freek Gyzen
15 901 Ale Haaryma

toerwagen klasse Albergen 2013
1 632 Henry Arkes
2 641 Wim Lansink
3 678 Jeroen Tijscholte
4 631 Joey Lamers
5 673 Dirjan Lusseveld
6 656 Robert Lievestro (equipe Lievestro/Bos)
7 610 Gerbert Paus
8 611 Frank Nijhuis
9 622 Henk Visch
10 1 Edwin van Zeist

kever klasse Alberge 2013
1 409 Rik Pasman
2 490 Partick Boesenkool
3 416 Vincent Schouwenberg
4 428 Cees van de Goot
5 462 Richard Waanders
6 427 Arnold van Nuil
7 426 Jan-Willem Mennink
8 447 Gerard Amting
9 424 Robin Brundel
10 410 Eelco Kruis
11 419 Miakel Roeterdink
12 420 Gerard Branderhorst
13 402 Jan-Paul Klaster
14 423 Dorus Damen
15 408 Marco Raben

Uitslag finale sprint 1600 Albergen 2013
1 307 Erik Diepenmaat
2 316 Danny Stoel
3 398 Dennis Oosterkamp
4 323 Jean Pierre Wouters
5 332 Frank Rutgers (equipe Buurman/buurman)
6 325 Maarten Klosters
7 855 Andre Folmer
8 373 Henk Mennink
9 340 Maikel Geurts
10 363 Gerben Roerdink (equipe Roerdink/Hengeveld)
11 378 Henk Tempert
12 377 Vincent Ophuis
13 357 Adri Nijman
14 303 Edwin Tolkamp
15 360 Jos ten Thije

combi klasse Albergen 2013
1 141 Marc Jacobs
2 132 Arjan Nagel
3 138 Bastiaan Hoogeboom
4 46 Roelof Poelarends
5 36 Sebastiaan Schuurmans
6 140 Evert Bouwman
7 129 Peter Cents
8 28 Sven Hesselink
9 135 Mathijss Bosklopper
10 30 Lars Goossens

Organisatie bedankt voor een mooie dag autocross. En de rijders gefeliciteerd!

Read more...

Uitslag Meddo

maandag, 01 april 2013

 

Regio Klasse
1 120 Raymond Markslag
2 114 Marc Hesselink
3 106 Marten Meutstege
4 110 Maarten Tiggeloven
5 130 Maurice Toebes
6 102 Patrick Kuiper
7 1 Edwin van Zeist
8 108 Jeroen in den Nieuwenkamp
9 7 Ralph Hakvoort
10 136 Mark Siemes
11 109 Mart Damveld
12 4 Peter Kooiker
13 137 Miel Velthorst (zwart)
14 118 Stefan Blauw (zwart)
15 242 Parick van der Fels (zwart)

Toerwagenklasse
1 610 Gerbert Paus
2 641 Wim Lansink
3 631 Joey Lamers
4 673 Dirjan Lusseveld
5 656 Erik Lievestro (equipe Lievestro/Bos)
6 611 Frank Nijhuis
7 622 H.J. Visch

Junior Klasse
1 549 Marcel van Toorn
2 500 Joris Peters
3 521 Henk Berends
4 510 Thijmen Nijman
5 550 Koen Baars
6 544 Ruben Renssen
7 543 Erik Schel
8 559 Chantal Visch
9 553 Daimy Mulder
10 547 Dion Bussink
11 123 Jurgen Lubbinge
12 519 Bianca Kuipers (equipe Kuipers)
13 551 Mariel Bekhuis
14 554 Jelle Baars
15 552 Cynthia van ´t Oever

Sprint 1600
1 323 Jean Pierre Wouters
2 363 Cor Roerdink (equipe Roerdink)
3 344 Yori Verhey
4 342 Stephan Kersten
5 316 Danny Stoel
6 364 Hennie Kuipers
7 373 Henk Mennink
8 100 Gerd Robben
9 381 Andre Steege
10 340 Ronnie Somsen Geurts (equipe)

Standaard Klasse
1 909 Rene Snippe
2 911 Eddy Zielman (equipe Dimmendaal/Zielman)
3 860 Bert Hesselink
4 824 Wout Hesselink
5 837 Jeroen Jansen
6 866 Marthijn Anninga
7 863 Wilco Jansen
8 500 John van Bonhorst
9 834 Judith Kuipers
10 852 Ron van Elk
11 819 Lars Boekelder
12 886 Arjan Kuijt
13 853 Maik Eskes
14 888 Gerald Nooteboom
15 890 Arjan Coobs

Keverklasse
1 408 Marco Raben
2 409 Rik Pasman
3 416 Vincent Schouwenberg
4 462 Richard Waanders
5 426 Jan-Willem Mennink
6 447 Gerard Amting

Combi Klasse
1 141 Marc Jacobs
2 132 Arjan Nagel
3 140 Evert Bouwman
4 46 Roelof Poelarends
5 49 Frank Arentsen
6 32 Robert Penterman
7 30 Lars Goossens

 

Gefeliciteerd met het behaalde resultaat, en de organisatie bedankt!

Read more...

Uitslag Hoge Hexel

zondag, 31 maart 2013

30 Maart, Hoge Hexel 2013

Regio Klasse

1.Raymond markslag
2.Marc hesselink
3.Marten Meustege
4.Jelle Klaassen
5.Martijn Meijer
6.Dennis Hengelaar
7.Mark Siemes
8.maarten Tiggeloven
9.Miel Veethorst
10.Peter Hinderiks
11.Hans Golbach
12.Bjorn Velthof
13.Remco Tempert /vals/
14.Bart Klaassen
15.Martijn Oude Oosterik

Standaard Klasse

1.Erik Tempert
2.Rene Snippe\
3.marthijn Anninga
4.Judith Kuipers
5.Fokko Nooitgedacht
6.Arjan Coobs
7.Reint Bruins
8.Bert Hesselink
9.Henri Willink
10.Maik Eskes

Toerwagen Klasse

1.Gerbert Paus
2.Dirjan Lusseveld
3.Gerwin Oudelaar
4.Erik Lievestro
5.Wim Lansink

Junior Klasse

1.Mike Bruins
2.Monique kuipers
3.Cynthia Van 't Oever
4.Jelle Baars
5.Henk Berends
6.Koen Baars
7.Joris Peters
8.Jelte Elferink
9.Tim Weiteman
10.Jurgen Lubbinge
11.Marea Bekhuis
12.Daimy Mulder
13.Chantal Visch
14.Andre Beugelint
15.Stan Overbeek

Kever Klasse

1.Vincent Schouwenburg
2.jan Willem Mennink
3.Richard Waanders
4.Edwin hafkamp
5.Gerard Amting

Sprint 1600

1.Erik Diepenmaat
2.Henk Mennink
3.Henk Tempert
4.Maarten De Weerd
5.Jos Ten Thije
6.Vincent Ophuis
7.Barry Zwiers
8.Henny KuipersS

Combi Klasse

1.Arjan Nagel
2.Evert Bouwman

Sprint 2000

1.Evert Bouwman
2.Arjan Nagel

 

Kampioenen van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat.En de organisatie bedankt!

 

Read more...

Uitslag Autocross Bornerbroek

zaterdag, 03 november 2012
Uitslag Bornerbroek

Jeugd Klasse

1 553 Jarno Niks
2 531 Wesley Jansink
3 549 Marcel van Toorn
4 540 Henk Berends
5 558 Mitchel Keijl
7 556 Dagmar van Toorn
...
8 524 Thijmen Nijman
9 543 Erik Schel
10 547 Dion Bussink
11 504 Mandy Verbruggen
12 559 Chantal Visch
13 90 Cris Feenstra
14 542 Stan Overbeek
15 552 Cynthia van 't Oever
16 519 Bianca Kuipers
17 560 Nigel Van Dillen
18 555 Tim Weiteman

Kever Klasse

1 429 Rik Pasman
2 462 Richard Waanders
3 426 Jan‐Willem Mennink
4 441 Maikel Roeterdink
5 460 Stephan Kersten

Regio Klasse

1 114 Marc Hesselink
2 263 Toben Ansgan
3 289 Bjorn Moller
4 122 Maikel Kamphuis
5 115 Hielke Grefelman
6 85 Rob Hesselink
7 2 Dirk Dubbink
8 112 Seine Botter
9 104 Martijn Oude Oosterik
11 125 Kai Wolsink
12 108 Jeroen in den Nieuwenkamp
13 181 Mart Damveld
14 127 Hans Golbach
15 184 Johan Scholing
16 135 Marc Nijhof
17 5 Rick Boerrigter
18 222 Dennis Bake
19 11 Mark Verger
20 111 Erwin Sieverink
21 120 Raymond Markslag
22 150 Dennis Hengelaar
23 110 Vincent Ophuis
24 1 Nicole Bekhuis

Sprint 1600

1 398 Dennis Oosterkamp
2 383 Denis Helsels
3 361 Sebastiaan Schutten
4 363 Herman Hengelveld
5 129 Willem Wijnstra
6 321 Henk Mennink
7 365 IWAN BUIL ACTL
8 322 Erik Diepenmaat
9 3 Peter Damhuis

Standaard Klasse

1 884 Erik Tempert
2 846 Sander de Haan
3 917 Rene Snippe
4 909 Christiaan Scholtens
5 901 Mariette Lokate
6 860 Bert Hesselink
7 944 Henri Wilmink
8 866 Marthijn Anninga
9 14 Daniel de Bone
10 847 Stefan Blauw
11 800 Thij Twaalfhoven
12 850 Judith Kuipers
13 848 Tom Stortelder
14 10 Roy Renssen
15 66 Han Stortelder
16 35 Roelof Jeths
18 861 Berry Bronsvoort
19 37 Jeffrey de Haan
20 824 Wout Hesselink

Toerwagen Klasse

1 629 Gerbert Paus
2 693 Roelof Bos
3 641 Wim Lansink
4 692 Valk/Brunsman
5 619 Geralt Lodeweges
6 656 Erik Lievestro
7 671 Dirkjan Lusseveld
8 638 Jan‐Cor Ottjes
9 640 Henry Bosch

Brooker Klasse

1 45 Walter Wilmink
2 16 Niels Timmerhuis
3 7 Ruud Timmerhuis
4 14 Bart Klaassen
5 3 Rene Woolderink
6 2 Mark Vetketel
7 17 Wouter Zwijnenberg
8 4 Peter Woolderink
9 55 Jelle Klaassen
10 11 Dennis Mollink
11 88 Bas Engbersen
12 19 Emile Timmerhuis
13 33 Hans Klaassen

Super Klasse

1 122 Martijn Doorn
2 160 Arjan Nagel
3 140 Evert Bouwman
4 133 Gerwin Bultink
5 48 Jan Roerdink
6 113 Hendrik Stadman
7 126 Daniel Korhorn
8 170 Patrick Veurink

Hoge Hakken Klasse

1 917 Sandra Snippe
2 139 Ingrid Lansink
3 185 Nicole Lubbers
4 504 Esme Prinsen
5 847 Anouk Slagers
6 135 Sabrina Nijhof
7 213 Geur van Toorn
8 524 Mireille Hermanns
9 811 Wilma van Boekel
10 37 Daphne

GEFELICITEERD KAMPIOENEN, EN DE ORGANISATIE BEDANKT VOOR EEN MOOIE DAG AUTOCROSS!
Read more...

Uitslag Autocross Halle

woensdag, 26 september 2012
Uitslag Autocross Halle.

Plaatselijke Rijders
1 10 Adri Capel
2 27 Erik Tolkamp
3 981 Ron van Elk
4 33 Ralph Hakvoort
5 111 Erwin Sieverink
6 993 Douwe Visser
7 7 Remco Stevens
8 96 Jelmer Harbers

Toerwagenklasse
1 629 Gerbert Paus
2 620 Erwin Polman
3 669 Pierre Starink
4 625 Henk - Jan Winkelhorst
5 641 Wim Lansink
6 642 Wilton Wichers Schreur
7 656 Johan van den Bos (equipe)
8 671 Dirkjan Lusseveld
9 611 Frank Nijhuis
10 616 Danny Besselink
11 612 Marco Gotink
12 608 Johan van den Berg
13 677 Randy Nijhof
14 640 Henry Bosch
15 690 Marco Siebelink

Regioklasse
1 122 Maikel Kamphuis
2 168 Jeroen Wielink
3 125 Kai Wolsink
4 121 Roy Assink
5 181 Mart Damveld
6 5 Nanda Snippe
7 11 Monique Bloemers
8 184 Johan Scholing
9 137 Patrick Kuiper
10 108 Jeroen in den Nieuwenkamp
11 130 Maurice Toebes

Keverklasse
1 420 Gerard Branderhorst
2 429 Rik Pasman
3 404 Marco Raben
4 441 Maikel Roeterdink
5 426 Jan-Willem Mennink
6 422 Bram Massop
7 406 Arjan Stokkink
8 462 Richard Waanders

Juniorklasse
1 553 Jarno Niks
2 540 Henk Berends
3 466 Damien Linde
4 558 Mitchell Keyl
5 82 Mike Bruins
6 549 Marcel van Toorn
7 556 Dagmar van Toorn
8 547 Dion Bussink
9 542 Stan Overbeek
10 554 Jelle Baars
11 543 Erik Schel
12 123 Jurgen Lubbinge
13 559 Chantal Visch
14 519 Bianca Kuipers
15 555 Tim Weiteman

Sprint 1600
1 306 Andre Bouwmeester
2 322 Erik Diepenmaat
3 321 Henk Mennink
4 361 Ronnie Somsen
5 347 Andre Steege
6 352 Andre Brummelhuis (equipe Ten Thije)

Standaardklasse
1 909 Christiaan Scholtes
2 917 Rene Snippe
3 804 Gerwin Dimmendaal
4 860 Bert Hesselink
5 856 Wilco Jansen
6 819 Lars Boekelder
7 847 Stefan Blauw
8 850 Judith Kuipers
9 866 Marthijn Anniga
10 855 Thijs Klein Tank
11 901 Mariette Lokate
12 821 Dennis Dierking
13 920 Reint Bruins
14 827 Erik Musch

Combiklasse
1 160 Arjan Nagel
2 140 Evert Bouwman
3 33 Leo Scholten
4 133 Gerwin Bultink
5 47 Ronni Roerink
6 46 Roelof Poelarends
7 21 Eddy Oldeman
8 32 Henk Bok

Kampioenen gefeliciteerd! En de organisatie weer bedankt!
Read more...

Onze sponsoren

Kalender

No events
© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN