Daguitslagen

Dag Uitslag Ruurlo

maandag, 21 mei 2018

Juniorklasse
1 511 L. van Kuringe
2 433 J. Bartels
3 514 G. Wismans
4 526 M. Uenk
5 510 J. van Krol
6 545 R. Otto
7 548 D. Oude Oosterik
8 550 L. Tiemessen
9 515 F. Verbugt
10 502 K. Heins
11 530 M. van Grol
12 538 T. Werter
15 546 I. van den Barg (Zwart)
15 495 T. Bartels (zwart)
15 506 D. Vlaar (zwart)


 

Standaardklasse Div.V
1 849 B. Kemna/ J. Efferink (equipe)
2 820 M. Velthorst
3 837 J. de Haan/ V. Stormink (equipe)
4 857 G. Nooteboom
5 874 J. Jansen
6 886 E. van Zeist
7 848 T. Stortelder/J. Eelderink (equipe)
8 889 C. Visch
9 828 J. Kuipers/B. Kuipers (equipe)
10 878 P. Kooiker
11 880 B. Bronsvoort
12 814 M. Eidhof/M. Bekhuis(equipe)
13 867 M. Bloemers
14 95 R. Blokzijl
15 871 E. Musch


 

Keverklasse
1 403 M. Raben
2 408 J. Heinhuis
3 437 R. Roeterdink/G. Roeterdink (equipe)
4 438 G. Amting
5 572 E. Hafkamp/Bosman
6 423 V. Schouwenberg
7 435 E. Smeenk
8 4 J. van den Brink
9 443 A. Roller
10 465 B. Winters


 

Toerwagenklasse
1 621 D. Reinders
2 662 E. Messink
3 70 R. Tuijtelaars
4 620 B. Hesselink
5 653 M. Peters
6 8 C. Gubbels
7 697 R. Alards
8 241 P. van der Fels
9 670 H. Wilbrink
10 680 T. Dijkhof
11 659 W. Jansink
12 622 H. Gussinklo (equipe)
13 619 J. Lamers
14 665 H. Golbach
15 603 E. Breederland


 

Regioklasse
1 103 A. Brilhuis
2 112 J. Hermans/A. van Toorn (equipe)
3 121 J. Hoftijzer
4 106 R. Kleinjan/Reefhuis (equipe)
5 223 E. Hermanns
6 125 B. te Hennepe
7 102 K. Wolsink
8 107 M. Bakhuis
9 104 C. ter Braak
10 127 M. Broekhuis
11 123 R. Benen
12 111 K. Viset
13 124 M. van Toorn
14 880 J. Goossen
15 11 E. Sieverink


 

Sprint 1600
1 334 R. Huisman
2 349 I. van Lipzig
3 340 B. Zwiers
4 372 J. Verheij
5 348 R. Tempert
6 305 B. Imenkamp
7 364 H. Kuipers
8 370 O.Winters
9 363 T. Kersten/G. Roerdink (equipe)
10 398 B. Geerdink
11 322 I. van de Vossenberg
12 376 M. Gubbels
13 367 D. Bouwmeester


 

Dutch Junior Buggy
1 209 N. Noldes
2 208 L. van Rijt/N. van Rijt (equipe)
3 225 L. Ripperda
4 206 F. Briels
5 289 D. Postma
6 201 R. Otto
7 202 R. van Rossum
8 203 S. Jaspers/T. van Asten (equipe)
9 218 W. van Renselaar
10 227 B. Bindels
11 204 N. Kooremans
12 213 D. Vlaar
13 222 M. de Bone
14 219 R. Pijnenburg
15 223 B. van Lipzig/K. van Lipzig (equipe)


 

Combiklasse
1 104 M. Klaassen
2 949 H. Jansen
3 123 A. Hofman
4 148 B. Bijsterbosch
5 121 M. Uenk
6 152 H.J. Winkelhorst
7 130 E. Bouwman
8 45 B. Eggink
9 50 F. Kroes
10 145 G. Holdijk
11 137 W. Schel/E. Schel (equipe)
12 46 F. Arentsen
13 33 L. Scholten/T. Scholten/H.W. Smeenk (equipe)
14 132 A. Nagel
15 27 A. Kinds


 

Gefeliciteerd allemaal met jullie resultaat, en de organisatie bedankt!

Read more...

Dag uitslag Albergen

zondag, 22 april 2018

Juniorklasse
1 546 I. van den Barg
2 545 R. Otto
3 542 N. Massop
4 549 J. Schoolderman
5 548 D. Oude Oosterik
6 552 R. Dorsthorst
7 538 T. Werter
8 539 J. Bouwman
9 553 T. Voortman
10 541 L. Overbeek
11 547 N. Zweers
12 523 T. Littel
13 556 B. Becks


 

Toerwagenklasse
1 603 R. Beelen
2 622 B.Gussinklo (equipe)
3 615 G. Paus
4 686 M. Meijer
5 670 H. Wilbrink
6 690 E. Efde/ Moller (equipe)
7 678 D. Barmentloo
8 623 P. Sangers
9 681 M. Lokate/C. Scholtens (equipe)
10 217 P. Strijker


 

Mini Buggy.A.
1 39 Jort Schaart
2 27 Robin Stals
3 32 Guus Diepenmaat
4 5 Danny Messink


 

Mini Buggy.B.
1 6 Thies Schouwenberg
2 31 Levi Hendriks


 

Regioklasse
1 108 L . Kuipers
2 103 A. Brilhuis
3 114 W. Koopman
4 121 J. Hoftijzer
5 125 B. te Hennepe
6 106 R. Kleinjan/Reefhuis (equipe)
7 309 D. Raben
8 120 D. van de Barg
9 126 F. Achterkamp
10 7 B. Hudepol
11 124 M. van Toorn
12 112 J. Hermans/A. van Toorn (equipe)


 

Sprint 1600
1 336 A. Vrieze
2 329 B. Wichers Schreur/ P. Cents (equipe)
3 317 M. Bruins
4 340 B. Zwiers
5 398 B. Geerdink
6 829 A .Folmer
7 360 T. Kruse
8 895 M. Pepping
9 337 W. de Vries
10 348 R. Tempert
11 366 D. Bouwmeester


 

Keverklasse
1 403 M. Raben
2 402 R. Pasman
3 95 S. Wolfers
4 572 E.Hafkamp/ Bosman (equipe)
5 426 J.W. Mennink
6 438 G. Amting
7 424 A. Roller
8 408 J. Heinhuis
9 423 V. Schouwenberg


 

Plaatselijke Rijders
1 108 L. Kuiper
2 814 M.Eidhof
3 164 H.ten Velde
4 548 D.Oude Oosterik


 

Standaardklasse Div.V.
1 849 B. Kemna/ J. Efferink (equipe)
2 889 C. Visch
3 878 P. Kooiker
4 814 M. Eindhof/M. Bekhuis(equipe)
5 853 R. Bos
6 30 H. Kappert
7 805 W. Terberg
8 124 M. van Toorn


 

Combiklasse
1 134 E. Tolkamp
2 130 E. Bouwman
3 33 L. Scholten/T. Scholten/H.W. Smeenk (equipe)
4 829 A. Folmer
5 20 A. de Waal
6 137 W. Schel/E. Schel (equipe)


 

Allemaal gefeliciteerd met jullie resultaat!
De organisatie bedankt voor de medewerking.

Komende wedstrijd: Maandag 21 Mei in Ruurlo.

Read more...

Dag uitslag Langeveen

zondag, 15 april 2018

Combiklasse
1 22 René van der Coelen
2 102 Marc Jacobs
3 136 Pieter Verboon
4 130 Evert Bouwman
5 44 Frank Arentsen
6 33 Erik Smeenk
7 46 Hendrik-Jan Nagel
8 137 Erik Schel
9 106 Bastiaan Hoogeboom
10 123 André Hofman
11 132 Arjan Nagel
12 135 Gerjo Laarman

Standaardklasse Div.V.
1 849 Bram Kemna
2 804 Sander Sievens
3 820 Daniël de Bone
4 846 Bas Westerhof
5 858 Leroy Koers
6 288 Rick Blokzijl
7 847 Dion Bussink
8 852 Ricardo Hofstra
9 880 Berry Bronsvoort
10 818 Jacco van der Wal
11 876 Robin Putman
12 814 Martijn Eidhof
13 889 Chantal Visch
14 828 Bianca Kuipers
15 857 Gerald Nooteboom

Dutch Junior Buggy Cup
1 209 Niklas Noldes
2 208 Luka van Rijt
3 201 Ricardo Otto
4 202 Remon van Rossum
5 204 Nick Kooremans
6 206 Freek Briels
7 225 Louis Ripperda
8 207 Mike Brussen
9 213 Devin Vlaar
10 220 Jelle Bogemans
11 219 Romy Pijnenburg
12 289 Daan Postma
13 227 Brandy Bindels (valse start)
14 218 Wesley van Renselaar
15 223 Bjorn van Lipzig

Juniorklasse
1 495 Tomas Bartels
2 545 Ricardo Otto
3 546 Iris van den Barg
4 512 Lucas Konings
5 433 Jorn Bartels
6 66 Mika Morien
7 549 Jurgen Spoolderman
8 541 Lynn Overbeek
9 555 Bram Becks
10 515 Fabiënne Verbugt
11 73 Riley Porsul
12 542 Niels Massop
13 548 Damian oude Oosterik
14 526 Mike Uenk
15 536 Michel Gerrits

Keverklasse
1 403 Marco Raben
2 407 Arjan Stokkink
3 425 Rien van Nieuwenhoven
4 421 Cees van de Goot
5 572 Edwin Hafkamp
6 534 Adriaan Sanding
7 426 Jan-Willem Mennink
8 423 Vincent Schouwenberg
9 438 Gerard Amting
10 4 Jan van den Brink
11 408 Stefan Wallerbos
12 435 Erwin Smeenk

Mini Buggy Serie.A.
1 56 Kevin Lantinga
2 11 Finn Koelewijn
3 22 Lars Rietveld
4 34 Peer Penninx
5 2 Tim Schuurman
6 8 Jitse Groot
7 5 Danny Messink
8 19 Wess Koelewijn
9 9 Dani van Vugt
10 3 Tijme Groot
11 27 Robin Stals
12 4 Lars Duijn
13 38 Hester Vlasma
14 15 Mylan Volkerink
15 33 Dave van Vugt

Mini Buggy Serie.B.
1 77 Chris van Vugt
2 17 Bas Schuurman
3 14 Kay Boessenkool
4 99 Thomas Heijn
5 37 Jente de Vries
6 18 Roxanne Lantinga
7 16 Tess van Vugt
8 6 Thies Schouwenberg
9 21 Finn Duijn
10 23 Rocco Coronel
11 31 Levi Hendriks

Regioklasse
1 108 Lars Kuipers
2 103 Arne Brilhuis
3 114 Wouter Koopman
4 121 Joël Hoftijzer
5 106 Réne Kleinjan
6 145 Frank Tijhuis
7 125 Bart te Hennepe
8 164 Hans ten Velde
9 118 Maikel Welpelo
10 104 Coen ter Braak
11 115 Stef Zanderink
12 112 Appie van Toorn
13 137 Niek Westerhof

Sprint1600
1 310 Sven Prinsen
2 307 Patrick Boessenkool
3 331 Coen Wouters
4 319 Erik Pijnenburg
5 340 Barry Zwiers
6 398 Bennie Geerdink
7 364 Hennie Kuipers
8 348 Remco Tempert
9 332 Jorrit Wagenaar
10 347 Rene Snippe
11 343 Wesley Welgraven
12 334 Richard Huisman
13 317 Mike Bruins

Toerwagenklasse
1 681 Mariëtte Lokate
2 680 Thomas Dijkhof
3 653 Michael Peeters
4 241 Stephan van der Fels
5 820 Daniel de Bone
6 678 Diana Barmentloo
7 690 Ellen Efdé
8 686 Martijn Meijer
9 682 Nick Nijkamp
10 217 Patrick Strijker
11 651 John Koerhuis
12 685 Gerben Molenaar
13 654 Marco Siebelink
14 620 Bert Hesselink

Gefeliciteerd allemaal, met je behaalde resultaat en de organisatie bedankt!

 

Volgende wedstrijd: Zondag 22 april in Albergen

 

Read more...

Dag uitslag Keijenborg

zondag, 08 april 2018

Regiorijders
1 103 A. Brilhuis
2 108 L. Kuipers
3 106 R. Kleinjan/Reefhuis (equipe)
4 137 N. Westerhof
5 121 J. Hoftijzer
6 112 J. Hermans/A. van Toorn (equipe)
7 111 K. Viset
8 104 C. ter Braak
9 120 D. van de Barg
10 126 F. Achterkamp
11 223 S. Hoogveld
12 871 N. Polman
13 125 B. te Hennepe
14 102 K. Wolsink
15 124 M. van Toorn (Zwart)

Juniorklasse
1 542 N. Massop
2 526 M. Uenk
3 546 I. van den Barg
4 530 M. van Grol
5 55 F. van Kuringe
6 538 T. Werter
7 553 T. Voortman
8 552 R. Dorsthorst
9 539 J. Bouwman
10 519 T. van Bladel
11 548 D. Oude Oosterik
12 557 L. Boeve
13 541 L. Overbeek
15 549 J. Schoolderman
15 537 J. Poelarends

Sprint1600
1 346 S. Spies
2 359 J. Noordhoek
3 343 W. Welgraven
4 729 R. Tinholt
5 142 J. Kroon
6 310 S. Prinsen
7 319 E. Pijnenburg jr
8 334 R. Huisman
9 329 B. Wichers Schreur/ P. Cents (equipe)
10 337 W. de Vries
11 373 J. Harbers
12 320 F. Greven
13 307 P. Boessenkool
14 340 B. Zwiers
15 336 A. Vrieze

Standaardklasse Div.V.
1 808 K . Van Beek
2 828 M. Kuipers/B. Kuipers (equipe)
3 858 L. Kroes
4 874 J. Jansen
5 873 W. Ilbrink
6 814 M. Eindhof/M. Bekhuis(equipe)
7 307 R. van de Pol
8 849 B. Kemna/ J. Efferink (equipe)
9 884 W. Bensink
10 889 C. Visch (zwart)
11 857 G. Nooteboom (niet gestart)
12 870 L. Boekelder (niet gestart)
13 848 T. Stortelder/J. Eelderink (equipe) (niet gestart)

Dutch Junior Buggy
1 289 D. Postma
2 207 M. Brussen/R. Briels (equipe)
3 222 M. de Bone

Toerwagenklasse
1 622 B.Gussinklo (equipe)
2 680 T. Dijkhof
3 681 M. Lokate/C. Scholtens (equipe)
4 685 G. Molenaar
5 644 K. van Middendorp
6 678 D. Barmentloo
7 670 H. Wilbrink
8 620 B. Hesselink
9 241 P. van der Fels
10 607 K. Damen
11 609 M. Knoefmann
12 912 A. van der Bij
13 646 R. Elferink
14 234 J. Klaver
15 803 J. van de Zand

Keverklasse
1 411 E. Kruis
2 403 M. Raben
3 407 A. Stokkink
4 429 S. de Haan
5 438 G. Amting
6 419 S. Hemmen
7 402 R. Pasman
8 437 R. Roeterdink/G. Roeterdink (equipe)
9 426 J.W. Mennink
10 572 E. Hafkamp
11 424 A. Roller

Plaatselijke Rijders

1 874 W. Jansen
2 223 F. Derksen
3 22 E. Hermanns
4 110 L. van Hal
5 692 W. Harbers
6 123 R. Benen
7 122 H. Heida

Combiklasse
1 3 D. Kuijpers
2 104 M. Klaassen
3 123 A. Hofman
4 346 S. Spies
5 134 E. Tolkamp
6 147 T. Schulze
7 27 F. Gussinklo
8 132 A. Nagel
9 33 L. Scholten/T. Scholten/E. Smeenk (equipe)
10 163 T. Romme
11 829 A. Folmer
12 126 L. De Haas
13 6 P. Versluis
14 112 D. Witlox
15 152 H.J. Winkelhorst

Gefeliciteerd, dames en heren coureurs!

Volgende wedstrijd: Zondag 15 april Langeveen

Read more...

Meddo | Uitslag van de dag

dinsdag, 03 april 2018

Mini Buggy A
1 33 D. van Vugt
2 9 D. van Vugt
3 5 D. Messink
4 27 R.Stals
5 2 T. Schuurman
6 16 P. Penninx
7 60 M. Postma
8 32 G. Diepenmaat
9 39 J. Schaart
10 24 J . Poelstra
11 26 Y. Damen
12 22 L. Rietveld

Mini Buggy B
1 77 C. van Vugt
2 17 B. Schuurman
3 6 T. Schouwenberg
4 31 L. Hendriks

Regioklasse
1 124 M,. Van Toorn
2 108 L. Kuipers
3 103 A. Brilhuis
4 104 C. ter Braak
5 137 N. Westerhof
6 106 R. Kleinjan/Reefhuis (Equipe)
7 122 H. Ueida
8 117 R. Rensen
9 102 K. Wolsink
10 121 J. Hoftijzer
11 110 L. van Hal
12 125 B.te Hennepe
13 118 M. Wepelo
14 126 F. Achterkamp
15 112 J. Hermans/A. van Toorn (equipe)

Toerwagenklasse
1 681 M. Lokate
2 915 R. Bonthuis
3 622 B.Gussinklo (equipe)
4 653 M. Peters
5 620 B. Hesselink
6 1 S, Veldhuis
7 690 E. Efde/Moller (equipe)
8 685 G. Molenaar
9 678 D. Barmentloo
10 651 J. Koerhuis
11 503 P. Mulder
12 176 P. Blom
13 676 R. Geverink

Juniorklasse
1 542 N. Massop
2 548 D. Oude Oosterik
3 511 L.van Kuringe
4 510 J. van de Krol
5 66 M. Morien
6 552 R. te Dorsthorst
7 556 Y. Folkertsma
8 546 I. van den Barg
9 1 J. van Dommelen
10 55 F. van Kuringe
11 532 S. Hoegen/T. Hoegen equipe
12 554 D. Huiskes
13 514 G. Wismans
15 537 J. Poelarends (Zwart)
15 557 L. Boeve (Zwart)

Keverklasse
1 403 M. Raben
2 407 A. Stokkink
3 95 S. Wolfers
4 408 J. Heinhuis
5 438 G. Amting
6 27 F. de Groot
7 121 R.Folkertsma
8 521 W. Steenbergen
9 4 J. van den Brinke
10 517 P. de Vries
11 435 E. Smeenk

Sprint1600
1 302 D. Lauf
2 341 G. Visser
3 326 G. Robben
4 340 B. Zwiers
5 330 J. Constable
6 373 J. Harbers
7 363 T. Kersten/Roerdink (equipe)
8 334 R. Huisman
9 364 H. Kuipers
10 362 S. Krabbenborg
11 895 M. Pepping
12 346 S. Spies
13 398 B. Geerdink
14 366 D. Bouwmeester
15 347 R. Moed

Standaardklasse Div.V.
1 242 W. van Rossum
2 288 R. Blokzijl
3 857 G. Nooteboom
4 858 L. Kroes
5 849 B. Kemna/J. Efferink (equipe)
6 889 C. Visch
7 822 M. Janssen
8 846 M. Engbers
9 887 J. Dekker
10 823 B. Verweijen
11 870 L. Boekelder
12 304 A. van Leeuwen
13 814 M. Bekhuis/M. Eindhof (equipe)
14 848 T. Stortelder/ Eelderink (zwart)
15 820 D. de Bone (Zwart)

Dutch junior Buggy
1 203 S. Jaspers
2 249 R. van Rossum
3 220 A. Ripperda
4 117 B. de Groot
5 110 D. Vlaar
6 6 M. de Bone
7 289 D. Postma
8 218 W. van Renselaar

Combiklasse

1 123 A. Hofman

2 135 S. Gerrits
3 104 M. Klaassen
4 152 H.J. Winkelhorst
5 64 D. de Bruijn
6 33 T. Scholten/Smeenk (equipe)
7 46 H.J. Arentsen
8 130 E. Bouwman
9 103 P. Klaasen
10 44 F. Arentsen

Iedereen gefeliciteerd met jullie behaalde resultaat!

Bedankt voor jullie support.

Zondag 8 april, autocross Keijenborg.

Read more...

Daguitslag | Haarle

zondag, 15 oktober 2017

V-Buggy A

 1 18 Kevin Lantinga
 2 3 Tijme
 3 1 Niek Doeven
 4 5 Danny Messink
 5 15 Yaniek Volkerink
 6 38 Hester Vlasma
 7 22 Lars Rietveld
 8  4 Lars Duijn
 9  9 Dani van Vugt
10 33 Dave van Vugt

Dutch Junior Buggy 
1 201 Ricardo Otto
2 212 Freek Briels
3 202 Styn Jaspers
4 249 Remon van Rossum
5 222 Ischa van de Vossenberg
6 220 Aniek Ripperda
7 226 Tim Maas
8 215 Luka van Rijt
9 206 Nick Kooremans
10 207 Mike Brussen
11 223 Kristel van Lipzig

Regioklasse
1 106 Lars Kuipers
2 124 Marcel van Toorn
3 137 Bas Westerhof
4 119 Jelle Klaassen
5 164 Hans ten Velde
6 26 Erik ten Zende
7 69 Frank Achterkamp
8 115 Monique Bloemers
9 126 Bart te Hennepe
10 543 Kirsten Bouman
11 102 Remco Winkels
12 127 Joël Hoftijzer
13 112 Niek Wild
14 117 René Kleinjan equipe
15 120 Wouter Koopman

Standaardklasse Div.A.

1 972 Remco Tempert
2 912 Mister X van der Bij
3 963 Rutger Jansen (equipe Jazo)
4 971 Hans Golbach
5 917 Kikii Bosklopper

V-Buggy B

1 8 Jitse

2 19 Wess Koelewijn
3 2 Tim Schuurman
4 37 Jente de Vries
5 14 Kay Boessenkool
6 99 Thomas Heijn
7 6 Thies Schouwenberg
8 17 Bas Schuurman
9 15 Mylan Volkerink
10 20 Rocco Coronel
11 21 Finn Duijn
12 16 Tess van Vugt

Standaardklasse Div.V.

1 885 Patrick van der Fels

2 74 Jos Aalfs
3 849 Bram Kemna
4 121 Anre Brihuis
5 828 Monique Kuipers equipe
6 878 Peter Kooiker
7 805 Tom Stortelder equipe
8 889 Chantal Visch
9 869 Roy Perlgrim
10 861 Berry Bronsvoort
11 198 Bennie van 't Oever
12 857 Gerarld Nooteboom
13 841 Cyntia van 't Oever Equipe
14 859 Leroy Koers
15 288 Rick Blokzijl

Sprint1600
1 346 Sjaak Spies
2 861 Coen Wouters
3 356 Maarten Klosters
4 329 Peter Cents
5 338 Yori Verhey
6 357 Barry Zwiers
7 398 Bennie Geerdink
8 729 Jochem Eelderink
9 363 Tim Kersten
10 307 Joerit Wagenaar
11 352 Jelmer Harbers
12 366 Dave Bouwmeester
13 327 Andere Folmer
14 317 Mike Bruins
15 328 Robin Westendorp

Juniorklasse

1 528 Louis Ripperda
2 545 Ricardo Otto
3 411 Gijs Kovac
4 550 Ruben Renssen
5 506 Lucas Konings
6 530 Luuk Tiemessen
7 520 Darell Schepers
8 551 Max van Grol
9 525 Jarno Rotink
10 517 Jopie Hermans
11 548 Damian Oude Oosterik
12 581 Luuk Wohlan
13 555 Bart Beekman
14 226 Kimberly van der Bij
15 556 Mike Uenk

Toerwagenklasse
1 367 Anton Ham
2 640 Bert Hesselink
3 637 Roy Geverink
4 683 Thomas Dijkhof
5 653 Wesley Jansink
6 854 Dion Bussink
7 680 Dagmar van Toorn
8 174 Diana Barmentloo
9 670 Marco Siebelink
10 675 Nick Nijkamp
11 639 Gerben Molenaar
12 294 Edward Doeks
13 651 Ron van Elk

Keverklasse

1 407 Jan-Paul Klaster 

2 402 Marco Raben 
3 414 Peter Nijmeijer 
4 426 Jan-Willem Mennink 
5 460 Erwin Smeenk 
6 417 Arnold van Nuil 

Combiklasse

1 127 Andre Vrieze
2 123 Andre Hofman
3 130 Evert Bouwman
4 32 Michael Kuijpers
5 3 Gerjo Laarman
6 16 Gerard Branderhorst
7 99 Riekus Zwiep
8 329 Peter Cents
9 346 Sjaak Spies
10 997 Bert Bijsterbosch
11 107 Huun Jansen
12 138 Bastiaan Hoogeboom
13 729 Jochem Eelderink
14 327 Andre Folmer
15 140 Willem Snijder

 

Gefeliciteerd allemaal met julie resultaten!!

En de organistatie bedankt voor en mooie dag autocross in Haarle!

Read more...

Onze sponsoren

Kalender

© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN