Daguitslagen

Daguitslag | Haarle

zondag, 15 oktober 2017

V-Buggy A

 1 18 Kevin Lantinga
 2 3 Tijme
 3 1 Niek Doeven
 4 5 Danny Messink
 5 15 Yaniek Volkerink
 6 38 Hester Vlasma
 7 22 Lars Rietveld
 8  4 Lars Duijn
 9  9 Dani van Vugt
10 33 Dave van Vugt

Dutch Junior Buggy 
1 201 Ricardo Otto
2 212 Freek Briels
3 202 Styn Jaspers
4 249 Remon van Rossum
5 222 Ischa van de Vossenberg
6 220 Aniek Ripperda
7 226 Tim Maas
8 215 Luka van Rijt
9 206 Nick Kooremans
10 207 Mike Brussen
11 223 Kristel van Lipzig

Regioklasse
1 106 Lars Kuipers
2 124 Marcel van Toorn
3 137 Bas Westerhof
4 119 Jelle Klaassen
5 164 Hans ten Velde
6 26 Erik ten Zende
7 69 Frank Achterkamp
8 115 Monique Bloemers
9 126 Bart te Hennepe
10 543 Kirsten Bouman
11 102 Remco Winkels
12 127 Joël Hoftijzer
13 112 Niek Wild
14 117 René Kleinjan equipe
15 120 Wouter Koopman

Standaardklasse Div.A.

1 972 Remco Tempert
2 912 Mister X van der Bij
3 963 Rutger Jansen (equipe Jazo)
4 971 Hans Golbach
5 917 Kikii Bosklopper

V-Buggy B

1 8 Jitse

2 19 Wess Koelewijn
3 2 Tim Schuurman
4 37 Jente de Vries
5 14 Kay Boessenkool
6 99 Thomas Heijn
7 6 Thies Schouwenberg
8 17 Bas Schuurman
9 15 Mylan Volkerink
10 20 Rocco Coronel
11 21 Finn Duijn
12 16 Tess van Vugt

Standaardklasse Div.V.

1 885 Patrick van der Fels

2 74 Jos Aalfs
3 849 Bram Kemna
4 121 Anre Brihuis
5 828 Monique Kuipers equipe
6 878 Peter Kooiker
7 805 Tom Stortelder equipe
8 889 Chantal Visch
9 869 Roy Perlgrim
10 861 Berry Bronsvoort
11 198 Bennie van 't Oever
12 857 Gerarld Nooteboom
13 841 Cyntia van 't Oever Equipe
14 859 Leroy Koers
15 288 Rick Blokzijl

Sprint1600
1 346 Sjaak Spies
2 861 Coen Wouters
3 356 Maarten Klosters
4 329 Peter Cents
5 338 Yori Verhey
6 357 Barry Zwiers
7 398 Bennie Geerdink
8 729 Jochem Eelderink
9 363 Tim Kersten
10 307 Joerit Wagenaar
11 352 Jelmer Harbers
12 366 Dave Bouwmeester
13 327 Andere Folmer
14 317 Mike Bruins
15 328 Robin Westendorp

Juniorklasse

1 528 Louis Ripperda
2 545 Ricardo Otto
3 411 Gijs Kovac
4 550 Ruben Renssen
5 506 Lucas Konings
6 530 Luuk Tiemessen
7 520 Darell Schepers
8 551 Max van Grol
9 525 Jarno Rotink
10 517 Jopie Hermans
11 548 Damian Oude Oosterik
12 581 Luuk Wohlan
13 555 Bart Beekman
14 226 Kimberly van der Bij
15 556 Mike Uenk

Toerwagenklasse
1 367 Anton Ham
2 640 Bert Hesselink
3 637 Roy Geverink
4 683 Thomas Dijkhof
5 653 Wesley Jansink
6 854 Dion Bussink
7 680 Dagmar van Toorn
8 174 Diana Barmentloo
9 670 Marco Siebelink
10 675 Nick Nijkamp
11 639 Gerben Molenaar
12 294 Edward Doeks
13 651 Ron van Elk

Keverklasse

1 407 Jan-Paul Klaster 

2 402 Marco Raben 
3 414 Peter Nijmeijer 
4 426 Jan-Willem Mennink 
5 460 Erwin Smeenk 
6 417 Arnold van Nuil 

Combiklasse

1 127 Andre Vrieze
2 123 Andre Hofman
3 130 Evert Bouwman
4 32 Michael Kuijpers
5 3 Gerjo Laarman
6 16 Gerard Branderhorst
7 99 Riekus Zwiep
8 329 Peter Cents
9 346 Sjaak Spies
10 997 Bert Bijsterbosch
11 107 Huun Jansen
12 138 Bastiaan Hoogeboom
13 729 Jochem Eelderink
14 327 Andre Folmer
15 140 Willem Snijder

 

Gefeliciteerd allemaal met julie resultaten!!

En de organistatie bedankt voor en mooie dag autocross in Haarle!

Read more...

Daguitslag | Markelo

zondag, 08 oktober 2017

Regioklasse
1 124 Marcel van Toorn
2 115 Monique Bloemers
3 106 Lars Kuipers
4 119 Jelle Klaassen
5 117 René Kleinjan Equipe
6 120 Wouter Koopman
7 127 Joël Hoftijzer
8 112 Niek Wild
9 126 David Goosen Equipe
10 104 Coen ter Braak
11 137 Bas Westerhof
12 219 Kevin Jager
13 102 Remco Winkels

Standaardklasse Div.A.
1 972 Remco Tempert
2 971 Hans Golbach
3 912 Misterx van der Bij

Sprint 1600
1 346 Sjaak Spies
2 329 Peter Cents
3 398 Bennie Geerdink
4 338 Yori Verhey
5 335 Wim Hagen
6 363 Tim Kersten
7 364 Hennie Kuipers
8 357 Barry Zwiers
9 365 Iwan Buil
10 729 Jochem Eelderink
11 353 Rik Pasman

Toerwagenklasse
1 622 Bert Gussinklo
2 367 Anton Ham
3 640 Bert Hesselink
4 683 Thomas Dijkhof
5 653 Wesley Jansink
6 675 Nick Nijkamp
7 596 Bart Nijland
8 854 Dion Bussink
9 651 Ron van Elk
10 680 Dagmar van Toorn
11 690 Ellen Efde
12 639 Gerben Molenaar
13 174 Diana Barmentloo
14 615 Gerbert Paus
15 652 Mark Berendsen

Standaardklasse Div.V.
1 857 Gerarld Nooteboom
2 859 Leroy Koers
3 878 Peter Kooiker
4 805 Tom Stortelder Equipe
5 841 Cyntia van 't Oever
6 861 Berry Bronsvoort
7 889 Chantal Visch
8 828 Judith Kuipers Equipe
9 814 Martijn Eidhof Equipe
10 849 Bram Kemna
11 869 Roy Perlgrim
12 110 Peter Woolderink

Juniorklasse
1 548 Damian Oude Oosterik
2 545 Ricardo Otto
3 514 Damy van den Barg
4 556 Mike Uenk
5 517 Jopie Hermans
6 550 Ruben Renssen
7 582 Iris van den Barg
8 540 Marijn Vos
9 581 Luuk Wohlan
10 555 Bart Beekman
11 543 Femke Schel
12 507 Tess Voortman
13 551 Max van Grol

Combiklasse
1 123 Andre Folmer
2 50 Ferry Kroes
3 327 Gerjo Laarman
4 175 Gerrit Holdijk
5 176 Erik Schel
6 346 Sjaak Spies
7 729 Jochem Eelderink

Keverklasse
1 426 Jan-Willem Mennink
2 460 Erwin Smeenk

Iedereen gefeliciteerd met het behaalde resultaat!
En de organisatie bedankt voor de medewerking.

Laatste wedstrijd voor alle kampioenschappen: zondag 15 oktober in Haarle.
Read more...

Daguitslag | Aalten

zondag, 03 september 2017

Combiklasse
1 Andre Hofman
2 Tim ten Dolle
3 Tobias Schultze
4 Frank Arentsen
5 Henk Jan Winkelhorst
6 Evert Bouwman
7 Reindert van Eerden
8 Erik Schel
9 Gerjo Laarman
10 G Holdijk

Standaardklasse Div.V.
1 Patrick van der Fels
2 Gerald Nooteboom
3 Bram Kemna
4 Tom Stortelder
5 Chantal Visch
6 Peter Kooiker
7 Bianca Kuipers
8 Jeroen Jansen
9 Nick Prinsen
10 Cyntia van t Oever
11 Marcel Bekhuis
12 Peter Woolderink

Standaardklasse Div.A.
1 Aalzen van der Bij
2 Remco Tempert
3 Jelle Mellema
4 Hans Golbach
5 Nico Polman

Juniorklasse
1 Ricardo Otto
2 Max van Grol
3 Damian oude Oosterink
4 Bart Bleekman
5 Marijn Vos
6 Damy vd Barg
7 Jurgen Schoolderman
8 Luuk Wohan
9 Bram Becks
10 Ruben Renssen
11 Darrell Schepers
12 Jopie Hermans
13 Femke Schol
14 Tyrone Werter
15 Precilla Bosch

Keverklasse
1 Jan Wilem Mennink
2 Erwin Smeenk
3 A. Roller
4 Gerard Antiene

Mini Buggy
1 Danny Messink
2 Kevein Lantinga
3 Thomas Heijn
4 Roxanne Lantinga
5 Equipe Volkerink
6 Thies Schouwenberg
7 Robin Stals
8 Kay Boessenkool
9 Luca Tolkamp
10 Daan Spies

Plaatselijke rijders
1 Wibe Harbers
2 Arno Vrieze
3 Jeroen Lammers
4 Lau van Hal
5 Wesley Ilbrink
6 Henk Harbers
7 Rob Bussink
8 Harm Heida
9 Leon Wisselink
10 Erink Masch
11 Wesley Jansink
12 Robin Rijks
13 Rene Benen
14 Kai Wolsink

Sprint 1600
1 Frank Rutgers
2 Barry Zwiers
3 Wim Hagen
4 Jelmer Harbers
5 Hennie Kuipers
6 Bennie Geerdink
7 Bouke Imerkamp
8 Mike Bruins
9 Coen Wouters

Toerwagenklasse
1 Richard Zwiep
2 Sander Berg
3 Maik Knoefmann
4 Patrick van der Fels
5 Han Gussinklo
6 Erik Messink
7 Pierre Starink
8 Nick Nijkamp
9 Bert Hesselink
10 Dion Bussink
11 Dagmar van Toorn
12 Daimy Mulderij
13 Marco Siebelink
14 Wesley Jansink
15 Roy Geverink

Regioklasse
1 Marcel van Toren
2 Bas Westerhof
3 Niek Wild
4 Remco Winkels
5 Frank Achierkamp
6 Monique Bloemers
7 Joell Hoftijzer
8 Lars Kuiper
9 Inge Reefhuis
10 Bart te Hennepe
11 Jelle Klaassen
12 Kees Viset
13 Marcel Frederiks

Iedereen gefeliciteerd met het behaalde resultaat!!

Volgende wedstrijd: Zondag 1 oktober Halle.

 

Read more...

Daguitslag | Gendringen

dinsdag, 22 augustus 2017

Regioklasse
1 112 Niek Wild
2 106 Lars Kuipers
3 137 Bas Westerhof
4 119 Jelle Klaassen
5 26 Thij Twaalfhoven
6 124 Marcel van Toorn
7 102 Remco Winkels
8 117 Inge Reefhuis Equipe
9 855 Kees Viset
10 120 Wouter Koopman
11 111 Mark Siemes (niet gestart)
12 24 Niek Westerhof (niet gestart)
13 224 Theo Hoogveld (niet gestart)

Juniorklasse
1 434 Kay Pennings
2 545 Ricardo Otto
3 551 Max van Grol
4 524 Elin van de Vossenberg
5 517 Jopie Hermans
6 555 Bart Beekman
7 556 Mike Uenk
8 510 Lars van Kuringe
9 581 Luuk Wohlan
10 543 Femke Schel
11 549 Jurgen Schoolderman
12 514 Damy van den Barg
13 582 Iris van den Barg
14 548 Damian Oude Oosterik (zwart)
15 506 Lucas Konings (niet gestart)

Standaardklasse Div.A.
1 585 Michael Jansen
2 381 Arnold van Wieren
3 575 Bart Nijland
4 161 Rutger Rijks
5 125 Denise de Bruijn
6 972 Chantal Gussiklo (Equipe)
7 901 Siemone Eilers (zwart)
8 217 Patrick Strijker (niet gestart)
9 971 Hans Golbach (niet gestart)
10 854 Nico Paalman (niet gestart)

Keverklasse
1 429 Jeroen Heinhuis
2 402 Marco Raben
3 406 Arjan Stokkink
4 5 Richard Niele
5 460 Erwin Smeenk
6 426 Jan-Willem Mennink
7 447 Gerard Amting

Junior Buggy Cup
1 249 Remon van Rossum
2 214 Niklas Noldes
3 221 Tijs Kovac
4 210 Samantha Breederland
5 201 Ricardo Otto
6 206 Nick Kooremans
7 226 Tim Maas
8 202 Styn Jaspers
9 222 Ischa van de Vossenberg
10 227 Brandy Bindels
11 207 Mike Brussen
12 211 Gijs Kovac
13 215 Luka van Rijt
14 205 Oscar van Doremalen
15 218 Wesley Renselaar

Plaatselijke rijders
1 134 Lau van Hal
2 880 Jeffry Goossen
3 871 Erik Musch
4 29 Wibe Harben
5 113 Dion Bussink
6 10 Anro Vrieze
7 123 Marcel Freriks
8 6 Rob Bussink
9 183 Gerrit Jan Sluter
10 131 Rene Benen
11 129 Roy Huntink
12 827 Brian Rosendaal
13 894 Coen Rosendaal
14 21 Henk Harbers
15 244 Davy Jansink

Toerwagenklasse
1 615 Gerbert Paus
2 345 Herman Imming
3 604 Maik Knoefmann
4 89 Hans Kranenburg
5 159 Peter Henraath
6 381 Arnold van Wieren
7 900 Jeroen Bruisma
8 678 Jobbe Boesveld
9 640 Bert Hesselink
10 161 Mike Bruins
11 660 Niels Hilderink
12 675 Nick Nijkamp
13 690 Ellen Efde
14 618 Erik Messink
15 217 Patrick Strijker

Sprint 1600
1 306 Sven Prinsen
2 307 Kevin Uenk
3 308 André Vrieze
4 335 Wim Hagen
5 859 John Noordhoek
6 357 Barry Zwiers
7 398 Bennie Geerdink
8 317 Mike Bruins
9 816 Peter van Eerden
10 729 Jochem Eelderink
11 352 Wouter Blok
12 364 Hennie Kuipers
13 349 Ingo van Lipzig
14 333 Danny Laaf
15 362 William Maalderink

Hoge Hakken Klasse
1 144 Mathilde Broekhuis
2 115 Manique Bloemers
3 64 Esme Prinsen
4 4 Annemieke van Asselt
5 828 Bianca Kuipers
6 841 Cynthia van 't Oever
7 122 Elles Jansen
8 131 Petra Benen-Schepers
9 415 Vivian Verbugt
10 944 Sandra Gussinklo
11 515 Chantal Janssen
12 51 Wendy Wind
13 814 Marell Bekhuis
14 223 Sarah Hoogveld
15 6 Ivana Gootink

Combiklasse
1 901 Ber Verhof
2 99 Jarno Pehler
3 101 Chris Wagenaar
4 22 Rene van der Coelen
5 156 Siebe Leeuw
6 114 Dave Tijdink
7 147 Tobias Schulze
8 130 Evert Bouwman
9 747 Reindert van Eerden
10 859 John Noordkoek
11 33 Leo Scholten
12 176 Wiclo Schel
13 23 Henk Arentsen
14 16 Gerard Branderhorst
15 132 Arjan Nagel

Standaardklasse Div.V.
1 950 Maikel Westestrate
2 819 Vincent Stormink
3 889 Chantal Visch
4 630 Kevin Poen
5 857 Gerarld Nooteboom
6 135 Rick van Uden
7 805 Tom Stortelder
8 885 Patrick van der Fels
9 822 Mike Janssen
10 515 Wolter Postma
11 828 Monique Kuipers
12 110 Peter Woolderink
13 814 Martijn Eidhof
14 263 Jeroen Vonk
15 849 Bram Kemna

Alle rijders van de standaardklasse Div.V. krijgen ZWART, i.v.m. onsportief rijgedrag.

Ondanks, iedereen gefeliciteerd met jullie behaalde resultaat!!

 

Volgende wedstrijd: zondag 3 september Aalten.

 

Read more...

Daguitslag | Lochem Zondag

zondag, 13 augustus 2017

Standaardklasse Div.V.
1 885 Patrick van der Fels
2 141 Bas Verweijen
3 849 Bram Kemna
4 889 Chantal Visch
5 878 Peter Kooiker
6 814 Martijn Eidhof
7 828 Judith Kuipers
8 290 Joey Poelarends
9 805 Jochem Eelderink equipe
10 841 Bennie van 't Oever
11 95 Rick Blokzijl
12 90 Jos Aalfs
13 861 Berry Bronsvoort
14 822 Mike Janssen Zwart
15 857 Gerarld Nooteboom

Regioklasse
Geen uitslag i.v.m technische nakeuring.

Mini Buggy A
1 18 Kevin Lantinga
2 33 Dave van Vugt
3 9 Mike van Vugt
4 5 Danny Messink
5 3 Tymen Groot
6 1 Nick Doeven
7 15 Mylan Volkerink
8 27 Robin Stals

Mini Buggy B
1 8 Jitze Groot
2 77 Chris van Vugt
3 37 Jente de Vries
4 21 Finn Duijn
5 4 Lars Duijn
6 6 Thies Schouwenberg

Sprint 1600
1 303 Rob van Mierlo
2 307 Kevin Uenk
3 346 Sjaak Spies
4 343 Wesley Welgraven
5 356 Maarten Klosters
6 342 Jari Kroon
7 398 Bennie Geerdink
8 329 Bjorn Wichers-Schreur
9 335 Wim Hagen
10 362 William Maalderink
11 729 Jochem Eelderink
12 357 Barry Zwiers
13 95 Maurice Gabbels
14 328 Robin Westendorp

Standaardklasse Div.A.

1 971 Hans Golbach
2 912 Aalzen van der Bij
3 979 Jelle Mellema
4 917 Kiki Bosklopper

Juniorklasse
1 530 Luuk Tiemessen
2 545 Ricardo Otto
3 582 Iris van den Barg
4 553 Jacco van der Wal
5 550 Ruben Fire Cracker
6 517 Jopie Hermans
7 556 Mike Uenk
8 510 Lars van Kuringe
9 520 Darell Schepers
10 557 Lars Boeve
11 555 Bart Beekman
12 514 Damy van den Barg
13 532 Jarno van de Krol
14 548 Damian Oude Oosterik
15 551 Mac van Grol

Toerwagenklasse
1 345 Herman Imming
2 367 Ferry Kats
3 665 Pierre Starink
4 653 Wesley Jansink
5 683 Thomas Dijkhof
6 639 Gerben Molenaar
7 690 Ellen Efdé
8 640 Bert Hesselink
9 174 Diana Barmentloo
10 675 Nick Nijkamp
11 678 Jobbe Boesveld
12 615 Gerbert Paus
13 658 Danny Reinders
14 646 Daniel Hutten
15 680 Dagmar van Toorn

Keverklasse
1 406 Arjan Stokkink
2 419 Simon Hemmen
3 423 Vincent Schouwenberg
4 426 Jan-Willem Mennink
5 210 Samantha Breederland
6 424 Aroller
7 460 Erwin Smeenk
8 447 Gerard Amting
9 207 Mike Brussen

Combiklasse
1 107 Huub Jansen
2 303 Rob van Mierlo
3 307 Kevin Uenk
4 346 Sjaak Spies
5 132 Arjan Nagel
6 174 Frank Menzing
7 130 Evert Bouwman
8 40 Ernest du Bors
9 147 Tobias Schulze
10 176 Wiclo Schel
11 329 Bjorn Wichers-Schreur
12 931 Olaf van Mondfrans
13 10 Tim ten Dolle
14 175 Gerrit Holdijk
15 327 Gerjo Laarman

Iedereen gefeliciteerd met jullie behaalde resultaat!!

Read more...

Daguitslag | Lochem Zaterdag

zondag, 13 augustus 2017

Keverklasse
1 402 Marco Raben
2 423 Vincent Schouwenberg
3 210 Samanta Breederland
4 426 Jan-Willem Mennink
5 447 Gerard Amting
6 410 Rick Voskamp

Standaardklasse Div.A.
1 912 Aalzen van der Bij
2 979 Jelle Mellema
3 917 Kikii Bosklopper (equipe)

Regioklasse
1 110 Peter Woolderink
2 119 Jelle Klaassen
3 106 Lars Kuipers
4 112 Niek Wild
5 114 Kevin Roeterdink
6 137 Bas Westerhof
7 124 Marcel van Toorn
8 113 Dion Bussink
9 139 Stef Zanderink
10 102 Remco Winkels
11 69 Frank Achterkamp
12 108 Michel Jager
13 871 Erik Musch
14 120 Wouter Koopman

Toerwagenklasse
1 618 Erik Messink
2 640 Bert Hesselink
3 646 Robin Elfrink
4 616 Bert-Jan Hoepel
5 639 Gerben Molenaar
6 651 Roy van Elk
7 675 Nick Nijkamp
8 174 Diana Barmentloo
9 680 Dagmar van Toorn
10 683 Thomas Dijkhof
11 690 Ellen Efde
12 653 Wesley Jansink
13 122 Henri Wilbrink
14 179 Matthijs Bosklopper
15 637 Roy Geverink

Sprint 1600
1 398 Bennie Geerdink
2 356 Maarten Klosters
3 362 William Maalderink
4 335 Wim Hagen
5 729 Jochem Eelderink
6 357 Barry Zwiers
7 95 Maurice Gubbels
8 329 Bjorn Wichers-scheurs
9 364 Hennie Kuipers
10 307 Kevin Uenk

Juniorklasse
Geen uitslag i.v.m. technische herkeuring.

Standaardklasse Div.V.
1 885 Patrick van der Fels
2 828 Monique Kuipers
3 805 Tom Stortelder (equipe)
4 849 Bram Kemna
5 141 Bas Verweijen
6 889 Chantal Visch
7 199 Pieter Peik
8 869 Roy Perlgrim
9 834 Peterharm Sytsma
10 814 Martijn Eidhof
11 841 Cyntia van 't Oever (Equipe)
12 861 Berry Bronsvoort
13 290 Joey Poelarends

Combiklasse
1 123 André Korman
2 356 Maarten Klosters
3 130 Evert Bouwman
4 35 André Bouwman
5 33 Twan Scholten (equipe)
6 176 Wilco Schel
7 329 Bjorn Wichers-Schreur

Gefeliciteerd met jullie behaalde resultaat!!

Read more...

Onze sponsoren

Kalender

za juli 28
NK Holterhoek
zo juli 29
Holterhoek | 29 Juli
zo aug 12
Gendringen | 12 Augustus
za aug 18
NK Halle
za sept 01
Lochem | 1 September
zo sept 02
Lochem | 2 September
za sept 15
NK Bunnik
zo sept 23
Aalten | 23 September
zo okt 07
Markelo | 7 Oktober
© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN