Daguitslagen

Uitslag Bornerbroek

zondag, 06 oktober 2013

Combi Klasse

1 11 Erik Ankersmit
2 132 Arjan Nagel
3 336 Dennis Oude
4 176 Wilco Schel
5 180 Erik Oude Luttikhuis
6 51 Bennie Vetketel
7 126 Daniel Korhor
8 167 Gerwin Bultink

Hoge Hakken Klasse

1 2 Ingrid Lansink
2 116 Matilde Broekhuis
3 118 Anouk Slagers
4 132 Nicole Bekhuis
5 838 Maggy van Moerkerk
6 151 Melissa Verdam

Junior Klasse

1 549 Marcel van Toorn
2 450 Little Mike
3 560 Nigel van Dillen
4 466 Damien Linde
5 544 Ruben Renssen
6 543 Erik Schel
7 529 Mitchel Keyl
8 552 Cynthia van 't Oever
9 448 Jopie Hermans
10 561 Robin Putman
11 542 Stan Overbeek
12 553 Daimy Mulder
13 539 Sanne Stoel
14 556 Knorretje
15 541 Bas Verweijen
16 547 Dion Bussink
17 550 Koen Baars
18 554 Jelle Baars
19 519 Bianca Kuipers
20 551 Marcell Bekhuis
21 546 Jelte Elferink
22 123 Jurgen Lubbinge
23 500 Joris Peters Baak

Keverklasse

1 408 Marco Raben
2 416 Vincent Schouwenberg
3 494 Rien van Nieuwenhoven
4 462 Richard Waanders
5 428 Cees van der Goot
6 460 Erwin Smeenk
7 490 Patrick Boessenkool
8 409 Rik Pasman
9 426 Jan‐Willem Mennink
10 557 Harm Eesinge

Regio Klasse

1 115 Hielke Grefelman
2 114 Marc Hesselink
3 180 John Bakhuis
4 137 Miel Deethorst
5 120 Raymond Markslag
6 105 Peter ter Braak
7 106 Marten Meutstege
8 110 Maarten Tiggeloven
9 124 Remco Tempert
10 112 Rik Geling
11 108 Jeroen in den Nieuwenkamp
12 138 Martijn Meijer
13 150 Dennis Hengelaar
14 242 Patrick van der Fels
15 109 Mart Damveld
16 136 Mark Siemes
17 190 Martijn Bakhuis
18 12 Thomas Dijkhof
19 161 Marc Nijhof
20 1 Edwin van Zeist
21 77 Freddie Wohlm
22 117 Rob Hesselink
23 119 Jelle Klaassen
24 714 Tim Verbeek

Sprint 1600 Klasse

1 307 Erik Diepenmaat
2 332 Frank Rutgers
3 321 Piet van de Wetering
4 363 Gerben Roerdink
5 398 Dennis Oosterkamp
6 373 Henk Mennink
7 1 Rolf Mensink
8 377 Vincent Ophuis
9 364 Hennie Kuipers
10 336 Dennis Oude Oosterik
11 375 Kevin Uenk
12 316 Danny Stoel
13 381 Willem Maalderink
14 360 Andre Brummelhuis

Standaard Klasse

1 922 Erik Tempert
2 911 Gerwin Dimmerdaal
3 909 Rene Snippe
4 809 Jeroen Vonk
5 822 Jochem Eelderink
6 805 Wout Hesselink
7 860 Bert Hesselink
8 866 Marthijn Anninga
9 743 Daniel de Bone
10 118 Stefan Blauw
11 840 Kevin Roeterdink
12 834 Judith Kuipers Reutum
13 850 Frank Groot Breteler
14 853 Maik Eskes
15 852 Ron van Elk
16 861 Berry Bronsvoort
17 882 Willem Mulder
18 819 Lars Boekelder
19 828 Vincent Stormdijk
20 891 Erik Musch
21 848 Tom Stortelder
22 944 Henri Wilmink

Toerwagen Klasse

1 610 Gerbert Paus
2 611 Frank Nijhuis
3 603 Marco Gotink
4 629 Ronnie Vetketel
5 641 Wim Lansink
6 680 Anton Ham
7 306 Henk Lusseveld
8 656 Robert Lievestro
9 2317 Patrick Strijker9
10 673 Dirjan Lusseveld
11 923 Leon Hotz

Kampioenen Gefeliciteerd, en de organisatie bedankt!!

Heeft u vragen over de uitslagen/standen  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

ZONDAG 13 OKTOBER, KNALLEN IN HALLE!!!

WWW.HACC-HALLE.NL VOOR MEER INFORMATIE

Read more...

Uitslag Lochem

zondag, 16 juni 2013

Junior klasse Lochem 2013

1 450 Mike Bruins
2 549 Marcel van Toorn
3 554 Jelle Baars
4 542 Stan Overbeek
5 521 Henk Berends
6 541 Bas Verweijen
7 510 Thijmen Nijman
8 556 Dagmar van Toorn
9 552 Cynthia van ´t Oever
10 547 Dion Bussink
11 550 Koen Baars (zwart)
12 544 Ruben Renssen
13 543 Erik Schel
14 500 Joris Peters
15 123 Jurgen Lubbinge

Toerwagen klasse Lochem 2013

1 610 Gerbert Paus
2 687 Erik Messink
3 641 Wim Lansink
4 911 Eddy Zielman
5 42 Aytze Monsma
6 656 Erik Lievestro (equipe)
7 673 Dirjan Lusseveld
8 217 Patrick Strijker
9 306 Henk Lusseveld
10 668 Mike Peelen
11 632 Bert Arkes (equipe)
12 619 Gerarld Lodeweges
13 310 Robbert Beelen
14 622 Henk Visch
15 260 Edwin te Grotenhuis

Kever klasse Lochem 2013

1 425 Peter Timmermans
2 401 Arjan Stokkink
3 430 Bram Hoogstra
4 422 Bram Massop
5 419 Maikel Roeterdink
6 494 Rien van Nieuwenhoven
7 411 Gerard Roeterdink
8 426 Jan-Willem Mennink
9 460 Erwin Smeenk
10 428 Cees van de Goot
11 409 Rik Pasman
12 420 Gerard Branderhorst
13 408 Marco Raben
14 447 Gerard Amting
15 416 Vincent Schouwenberg

Regio rijders Lochem 2013

1 120 Raymond Markslag
2 106 Marten Meutstege
3 104 Martijn Oude Oosterik
4 114 Marc Hesselink
5 105 Peter ter Braak
6 2 Rolf Menzink
7 131 Roy Vreeman
8 112 Rik Geling
9 115 Hielke Grefelman
10 116 Mathilde Broekhuis
11 108 Jeroen in den Nieuwenkamp
12 12 Thomas Dijkhot
13 127 Hans Golbach
14 124 Remco Tempert
15 36 Rob Fischer

Sprint 1600 Lochem 2013

1 325 Maarten Klosters
2 307 Erik Diepenmaat
3 322 Coen Wouters
4 398 Dennis Oosterkamp
5 374 Andre Bouwmeester
6 301 Sander Kuenen
7 132 Alex Rijkeboer
8 336 Dennis Oude Oosterik
9 373 Henk Mennink
10 111 Martijn Engbers
11 332 Frank Rutgers (equipe) (zwart)
12 351 Ysbrand Dijkstra (zwart)
13 321 Riet van de Wetering
14 367 Herbert ter Maat
15 323 Jean Pierre Wouters

Standaard klasse Lochem 2013

1 922 Erik Tempert
2 915 Siebe Leeuw
3 909 Rene Snippe
4 805 Wout Hesselink
5 822 Jochem Eelderink
6 911 Gerwin Dimmendaal
7 853 Maik Eskes
8 860 Bert Hesselink
9 854 Remco Fielt
10 866 Marthijn Anninga
11 891 Erik Musch
12 834 Judith Kuipers (equipe)
13 858 Rudie Hammers
14 852 Ron van Elk
15 902 Monique van de Heide

Combi klasse Lochem 2013

1 2 Sebastiaan Schuurman
2 108 Henk van der Hart
3 123 Andre Hofman
4 128 Arjan Kinds
5 42 Frank Menzing
6 38 Willem Snijder
7 363 Cor Roerdink
8 156 Jan Leaar
9 117 Hedser Bruinsma
10 49 Aris de Waal
11 132 Arjan Nagel
12 25 Danny Boere
13 138 Bastiaan Hoogeboom
14 540 Patrick Boessenkool
15 28 Sven Hesselink

Gefeliciteerd kampioenen!

Organisatie bedankt voor een mooie dag autocross! 

Voor vragen en of opmerkingen Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Read more...

Uitslag Aalten

zondag, 09 juni 2013

Regioklasse

1 104 Martijn Oude Oosterik Langeveen
2 115 Hielke Grevelman Marle
3 114 Marc Hesselink Saasveld
4 105 Peter ter Braak Bentelo
5 128 Michel Eppink Aalten
6 73 Marco Blom Stoutenburg
7 131 Roy Vreeman Dinxperlo
8 112 Rik Geling Aalten
9 1 Edwin van Zeist Klarenbeek
10 137 Miel Velthorst Brummen
11 108 Jeroen in den Nieuwenkamp Beckum
12 110 Maarten Tiggeloven Winterswijk
13 127 Hans Golbach Rossum
14 69 Remco van Dijk Achterveld
15 91 Alex Mulder Zuidwolde

 

Juniorklasse

1 516 Vince Vervoort Kessel

2 529 Mitchell Keijl Vaassen
3 521 Henk Berends Tubbergen
4 542 Stan Overbeek Hummelo
5 554 Jelle Baars Kilder
6 510 Thijmen Nijman Borculo
7 543 Erik Schel Varsseveld
8 531 Wesley Jansink Aalten
9 519 Monique Kuipers Reutum
10 549 Marcel van Toorn Wilp
11 556 Dagmar van Toorn Wilp
12 547 Dion Bussink Ulft
13 552 Cynthia van 't Oever 
14 559 Chantal Visch Putten
15 123 Jurgen Lubbinge Kerkenveld

Standaardklasse

1 911 Gerwin Dimmendaal Drempt
2 915 Siebe Leeuw Spanbroek
3 822 Jochem Eelderink Goor
4 866 Marthijn Anninga Hollandseveld
5 837 Jeroen Jansen Dinxperlo
6 860 Bert Hesselink Markelo
7 841 Rudy Buurman 
8 817 Douwe Albeda Harach
9 843 Fabian Dierking Kilder
10 819 Lars Boekelder Ulft
11 909 René Snippe Zwartemeer
12 850 Frank Groot Breteler Hoeve
13 895 Daniël de Bone Twello
14 902 Monique van de Heide Wolvega
15 44 Joost Doornbos Bant

Toerwagenklasse
1 610 Gerbert Paus ??
2 224 Hermie Knoefmann Aalten
3 687 Erik Messink Dinxperlo
4 641 Wim Lansink ??
5 260 André Beernink Aalten
6 692 Herman Imming Weiteveen
7 865 Nicky Hetterschijt Tolkamer
8 650 Jan de Ruijter Swalmen
9 462 Ansgar Töben Voltlage (D)
10 644 Maurice Gubbels Baarlo
11 631 Joey Lamers Aerdt
12 673 Dirjan Lusseveld 
13 656 Robert Lievestro Ruurlo
14 632 Bert Arkes Langeveen
15 310 Robbert Beelen Welsum

Hoge Hakken Klasse
1 922 Geke Tempert Vroomshoop
2 223 Sarah Hoogveld Didam
3 116 Mathilde Broekhuis Groningen
4 191 Suzanne Obbink Aalten
5 2 Ingrid Lansink Reutum
6 315 Meriejan van Hees Arnhem
7 11 Monique Bloemers Aalten
8 521 Gretha Berends Tubbergen
9 838 Maggy van Moerkerk Kilder
10 1 Benthe Obbink Aalten
11 19 Wendy Grievink Aalten
12 840 Linda Baltus Zevenaar
13 645 Bianca de Wilde 
14 213 Geur van Toorn Voorst
15 144 Sabine Obbink Varsseveld

Keverklasse
1 409 Rik Pasman Hummelo
2 408 Marco Raben Winterswijk-Meddo
3 406 Bjorn Hissink Zelhem
4 420 Gerard Branderhorst Hengelo
5 426 Jan-Willem Mennink Halle
6 423 Doris Damen Ammerzoden
7 447 Gerard Amting Kilder
8 460 Erwin Smeenk Winterswijk-Meddo
9 411 G. Roeterdink 
10 462 Richard Waanders Hengevelde
11 422 Bram Massop Eibergen

Sprint 1600
1 303 Edwin Tolkamp Aalten
2 316 Danny Stoel Wijhe
3 132 Alex Rijkeboer Fort
4 357 Adri Nijman Borculo
5 373 Henk Mennink Halle Nijman
6 398 Dennis Oosterkamp Wolvega
7 356 Frank Geven Aalten
8 332 Geert Keuper Aalten
9 329 Mike te Lindert Aalten
10 301 Sander Cuenen ??
11 340 Maikel Geurts Eibergen
12 364 Hennie Kuipers Reutum
13 360 Jos ten Thije 
14 375 Kevin Uenk 
15 377 Vincent Ophuis Oldenzaal

Plaatselijke Rijders
1 12 Hugo Wisselink Aalten
2 662 Gertjan Hoftijzer Aalten
3 4 Marcel Grievink Aalten
4 2 Jeroen Lammers Aalten
5 917 Roy Derksen Zevenaar
6 840 Nicky de Reus Zevenaar
7 7 Ralph Hakvoort Etten
8 191 Ferry van der Steen Aalten
9 127 Haiko Wisselink Aalten
10 110 Remco Groot Roessink Ruurlo
11 144 Arjen Regelink Dinxperlo

Combiklasse
1 7 Tim ten Dolle Winterswijk
2 992 René van der Coelen Baarlo
3 38 Willem Snijder ??
4 123 André Hofman Uddel
5 132 Arjan Nagel Leuvenheim
6 109 Chris Wagenaar ??
7 138 Bastiaan Hoogeboom Broekland
8 140 Evert Bouwman Garderen
9 124 Willem Rademaker Gouda
10 49 Frank Arentsen Aalten
11 46 Roelof Poelarends ??
12 670 Gerald Kemper De Heurne13 26 Jan Roerdink ??14 90 Erwin Sukkel ??
15 180 Erik Oude Luttikhuis Weerselo

Gefeliciteerd Kampioenen.

 

Ss Aalten, BEDANKT voor het mooie ABC Weekend!!

 

 

Read more...

Uitslagen Ruurlo Online

maandag, 20 mei 2013

Juniorklasse
1 450 M. Buins
2 531 Wesley Jansink
3 554 Jelle Baars
4 521 Henk Berends
5 500 Joris Peters
6 542 Stan Overbeek
7 550 Koen Baars
8 543 Erik Schel
9 553 Daimy Mulder
10 123 Jurgen Lubbinge
11 547 Dion Bussink
12 552 Cynthia van ´t Oever
13 559 Chantal Visch
14 510 Thijmen Nijman
15 555 Tim Weiteman

Regiorijders
1 104 Martijn Oude Oosterik
2 114 Marc Hesselink
3 939 Wim Meelbeek
4 115 Hielke Grefelman
5 109 Mart Damveld
6 120 Raymond Markslag
7 127 Hans Golbach
8 891 Vince Thomassen
9 106 Marten Meutstege
10 110 Maarten Tiggeloven
11 105 Peter ter Braak
12 10 Adri Capel
13 131 Roy Vreeman
14 111 Erwin Sieverink
15 136 Mark Siemes

Standaardklasse
1 909 Rene Snippe
2 911 Gerwin Dimmendaal
3 814 Mark Jager
4 853 Maik Eskes
5 860 Bert Hesselink
6 890 Arjan Coobs
7 834 Judith Kuipers (equipe)
8 848 Tom Stortelder
9 852 Ron van Elk
10 819 Lars Boekelder
11 915 Siebe Leeuw
12 891 Erik Musch
13 861 Berry Bronsvoort
14 805 Wout Hesselink
15 802 Thijmen Hendriks

Toerwagenklasse
1 603 Marco Gotink (equipe)
2 631 Joey Lamers
3 610 Gerbert Paus
4 641 Wim Lansink
5 655 Ruben Groniger
6 673 Dirkjan Lusseveld
7 656 Erik Lievestro (equipe)
8 611 Frank Nijhuis
9 604 Johan van den Barg
10 632 Bert Arkes (equip Arkes/Schmidt)
11 622 Henk Visch
12 629 Ronnie Vetketel
13 681 Jorich ter Hove

Keverklasse
1 408 Marco Raben
2 411 Gerard Roeterdink
3 406 Bjorn Hissink
4 416 Vincent Schouwenberg
5 426 Jan-Willem Mennink
6 460 Erwin Smeenk
7 447 Gerard Amting
8 401 Arjan Stokkink
9 462 Richard Waanders
10 465 Benny Winters
11 409 Rik Pasman
12 461 Rob Woerts


Sprint 1600

1 307 Erik Diepenmaat
2 398 D. Oosterkamp
3 360 Andre Brummelhuis (equipe ten Thye)
4 373 Henk Mennink
5 365 Iwan Buil - Actl Rijder
6 363 Herman Hengeveld (equipe Roerdink)
7 370 Otto Winters jr.
8 357 Adri Nijman
9 364 Hennie Kuipers
10 322 Coen Wouters
11 374 Andre Bouwmeester
12 323 Jean Pierre Wouters

Combiklasse
1 101 Freek Gussinklo
2 132 Arjan Nagel
3 183 Erik Smeenk
4 140 Evert Bouwman
5 46 Roelof Poelarends
6 35 Andre Bouwman
7 26 Jan Roerdink
8 126 Daniel Korhorn
9 49 Frank Arentsen
10 180 Erik Oude Luttikhuis

Rijders gefeliciteerd met het behaalde resultaat,en de organisatie bedankt!

 

Read more...

Uitslag St.Isidorushoeve

donderdag, 09 mei 2013

Regioklasse 

1 115 Hielke Grefelman Marle
2 114 Marc Hesselink Saasveld
3 120 Raymond Markslag Hengelo
4 150 Dennis Hengelaar Hellendoorn
5 124 Remco Tempert Vroomshoop
6 104 Martijn Oude Oosterik Langeveen
7 119 Jelle Klaassen Bornebroek
8 109 Martijn Damveld Haaksbergen
9 500 John van Bokhorst Nijkerk
10 121 Bart Klaassen Bornebroek
11 105 Peter ter Braak Bentelo
12 116 Mathilde Broekhuis Groningen
13 110 Maarten Tiggeloven Halle
14 184 Johan Scholing Geesbrug
15 4 Peter Kooiker Vaassen

Juniorklasse

1 543 Erik Schel Varsseveld
2 510 Thijmen Nijman Borculo
3 450 Mike Bruins Hollandscheveld
4 554 Jelle Baars Kilder
5 546 Jelte Elferink Albergen
6 550 Koen Baars Kilder
7 542 Stan Overbeek Hummelo
8 519 Monique Kuipers Reutum
9 551 Marrel Bekhuis Albergen
10 123 Jurgen Lubbinge Kerkenveld
11 559 Chantal Visch Nijkerk
12 547 Dion Bussink Ulft
13 548 Jopie Hermans Voorst
14 555 Tim Weiteman Almelo
15 521 Henk Berends Tubbergen

Standaardklasse

1 850 Frank Groot Breteler De Hoeve
2 922 Erik Tempert Vroomshoop
3 909 Rene Snippe Zwartermeer
4 866 Marthijn Anninga Hollandscheveld
5 860 Ber hesselink Markelo
6 891 Erik Musch Etten
7 888 Gerald Notenboom Nijbroek
8 858 Rudie Hammers Goor
9 852 Ron van Elk Ulft
10 848 Tom Stortelder Hengevelde
11 853 Maik Eskes Wehl
12 834 Judith Kuipers Reutum
13 944 Henri Wilmink Bornebroek
14 213 Geur van Toorn Voorst
15 993 Jan Dekker Beekbergen

Toerwagenklasse

1 610 Gerbert Paus Harbrinkhoek
2 641 Wim Lansink Reutum
3 692 Almar Valk Den Ham
4 9 Coen ter Braak Haaksbergen
5 673 Dirjan Lusseveld Den Ham
6 656 Robert Lievestro Ruurlo
7 608 Jan van Noort Westbroek
8 618 Roelof Bos Apeldoorn
9 1 Herman Imming Werteveen

Keverklasse

1 409 Rik Pasman Hummelo
2 411 Gerard Roeterdink Borculo
3 419 Maikel Roeterdink Epse
4 462 Richard Waanders Hengevelde
5 447 Gerard Amting Kilder
6 426 Jan Willem Mennink Halle
7 465 Benny Winters De Krim
8 416 Vincent Schouwenberg Bathmen
9 422 Bram Massop Eibergen

1600 Sprint

1 322 Erik Diepenmaat Albergen
2 398 Dennis Oosterkamp Wolvega
3 373 Henk Mennink Halle
4 357 Adri Nijman Borculo
5 360 Jos ten Thije Hengevelde
6 364 Henny Kuipers Reutum
7 370 Otto Winters De Krim
8 377 Vincent Ophuis Oldenzaal
9 332 Frank Rutgers Aalten
10 321 Piet van de Wetering Fortmond

Combi-klasse

1 8 Henk Bok Haaksbergen
2 132 Arjan Nagel Leuvenheim
3 140 Evert Bouwman Garderen
4 126 Daniel Korhorn Biddinghuizen
5 46 Roelof Poelarends Dieren
6 180 Erik Oude Luttikhuis Weerselo

 

De organistatie bedankt voor een mooie dag autocross.En de kampioenen gefeliciteerd!

 

Maandag 20 Mei Autocross Ruurlo

 

Read more...

Uitslag Keijenborg

maandag, 29 april 2013

Juniorklasse
1 543 Erik Schel
2 450 Mike Bruins
3 500 Joris Peters
4 554 Jelle Baars
5 510 Thijmen Nijman
6 550 Koen Baars
7 521 Henk Berends
8 123 Jurgen Lubbinge
9 466 Damien Linde
10 544 Ruben Renssen
11 551 Marell Bekhuis
12 547 Dion Bussink
13 519 Bianca Kuipers (equipe)
14 542 Stan Overbeek
15 553 Daimy Mulder

Regioklasse
1 128 Michel Eppink
2 12 Hugo Wisselink
3 120 Raymond Markslag
4 117 Rob Hesselink
5 114 Marc Hesselink
6 115 Hielke Grefelman
7 10 Adri Capel
8 106 Marten Meutstege
9 917 Roy Derksen
10 111 Erwin Sieverink
11 2 Thomas Dijkhof
12 136 Mark Siemes
13 104 Martijn Oude Oosterik
14 105 Peter ter Braak
15 849 Joris Jansen

Toerwagenklasse
1 603 Marco Gotink (equipe)
2 616 Rob van Kuringe
3 678 Jeroen Tijscholte
4 68 Jeroen van Heuspen
5 655 Ruben Groniger
6 641 Wim Lansink
7 881 Kaylee van Middendorp
8 656 Johan van den Bos (equip Lievestro/Bos)
9 673 Dirjan Lusseveld
10 834 Sander de Haan
11 618 Roelof Bos
12 669 Pierre Starink
13 179 Nick Pelgrom
14 260 Edwin te Grotenhuis
15 610 Gerbert Paus

Keverklasse
1 406 Bjorn Hissink
2 472 Johannes Kuiper
3 462 Richard Waanders
4 412 Edwin Hafkamp
5 447 Gerard Amting
6 426 Jan-Willem Mennink
7 401 Arjan Stokkink
8 409 Rik Pasman
9 419 Maikel Roeterdink
10 460 Erwin Smeenk

Standaardklasse
1 895 Daniel de Bone
2 809 Jeroen Vonk
3 909 Rene Snippe
4 828 Vincent Stormink
5 860 Bert Hesselink
6 995 Dennis van de Meyden
7 866 Marthijn Anninga
8 843 Fabian Dierking
9 44 Joost Doornbos
10 852 Ron van Elk
11 834 Judith Kuipers (equipe)
12 840 Linda Baltes
13 911 Eddy Zielman
14 854 Remco Fielt
15 118 Stefan Blauw

Sprint 1600
1 303 Edwin Tolkamp
2 374 Andre Bouwmeester
3 307 Erik Diepenmaat
4 310 Andre Folmer
5 398 Dennis Oosterkamp
6 360 Jos ten Thije (equipe Brummelhuis)
7 373 Henk Mennink
8 357 Adri Nijman
9 365 Iwan Buil actl
10 323 Jean Pierre Wouters
11 351 Ysbrand Dijkstra
12 340 Ronnie Somsen
13 381 Andre Steege

Combiklasse
1 38 Willem Snijder
2 28 Sven Hesselink
3 50 Bouke Imenkamp
4 9 Jos de Groot
5 46 Roelof Poelarends
6 132 Arjan Nagel
7 49 Henk Arentsen
8 3 Dennis Kuijpers
9 140 Evert Bouwman
10 167 Gerwin Bultink
11 8 Henk Bok

Gefeliciteerd kampioenen, en de organistaie bedankt!

Read more...

Onze sponsoren

Kalender

za juli 28
NK Holterhoek
zo juli 29
Holterhoek | 29 Juli
zo aug 12
Gendringen | 12 Augustus
za aug 18
NK Halle
za sept 01
Lochem | 1 September
zo sept 02
Lochem | 2 September
za sept 15
NK Bunnik
zo sept 23
Aalten | 23 September
zo okt 07
Markelo | 7 Oktober
© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN