Daguitslagen

Uitslag Meddo 2014

maandag, 21 april 2014

Regioklasse
1 122 Maikel Kamphuis
2 123 Martijn Bakhuis
3 12 Halko Wisselink
4 11 Daniel de Bone
5 105 Peter ter Braak
6 189 Mart Damveld
7 102 Bjorn Velthof
8 131 Roy Vreeman
9 106 Nicole Bekhuis
10 117 Mark Vaartjes
11 112 Rik Geling
12 43 Hugo Wisselink
13 103 Twan Scholten
14 96 Frank Leppink
15 134 Rob Hesselink

Juniorklasse
1 539 Mike Bruins
2 556 Dagmar van Toorn
3 543 Erik Schel
4 550 Koen Baars
5 542 Stan Overbeek
6 547 Dion Bussink
7 511 Thijmen Nijman
8 554 Bianca Kuipers
9 532 Cyntia van 't Oever
10 544 Ruben Renssen
11 567 Luuk Tiemessen
12 548 Jopie Hermans
13 561 Robin Putman
14 514 Marell Bekhuis
15 123 Jurgen Ubbinge

Standaardklasse
1 909 monique van der Heide
2 903 Rene Snippe
3 911 Gerwin Dimmendaal/Zielman (equipe )
4 870 Erik Musch
5 317 Ronnu Korhorn
6 860 Wilbert Janssen
7 819 Arjan Coobs
8 862 Jelle Baars
9 884 Robbert van der Hout
10 866 Marthijn Anninga Gediskwalificeerd
11 867 Tom Stortelder Gediskwalificeerd
12 834 Monique Kuipers (equipe)
13 878 Stefan Lips
14 915 Siebe Leeuw
15 858 Rudie Hammers

Toerwagenklasse
1 659 Jan van Eerden
2 614 Johan van den Barg
3 661 Maik Knoefmann
4 617 Roy Geverink - ACTL Rijder Gefeliciteerd!
5 267 Richard Gepken
6 651 Reint Bruins
7 137 Miel Velthorst
8 609 Gerbert Paus
9 675 Joop te Ronde
10 656 Robert Lievestro (equipe)
11 680 Jorick ter Hove
12 152 Rick Rinkema
13 642 Ron van Elk
14 674 Wesley Jansink
15 690 Marco Siebelink

Keverklasse
1 432 Bjorn Hissink
2 431 Gerarld Kemper
3 409 Rik Pasman
4 424 Robin Brundel
5 408 Maikel Roeterdink
6 420 Gerard Branderdhorst
7 447 Gerard Amting
8 411 Gerard Roeterdink
9 460 Erwin Smeenk
10 403 Marco Raben
11 426 Jan-Willem Mennink

Sprint 1600
1 323 Jean-Pierre Wouters
2 320 Sven Prinsen
3 363 Herman Hengeveld (equipe)
4 375 Kevin Uenk
5 364 Hennie Kuipers
6 398 Dennis Oosterkamp

Combiklasse
1 39 Erik Ankersmit
2 141 Marc Jacobs
3 112 Freek Gussinklo
4 129 Ferry Kroes
5 130 Evert Bouw man
6 26 Ronnie Roerdink (equipe)
7 32 Robert Penterman
8 167 Gerwin Bultink
9 123 Andre Hofman
10 132 Arjan Nagel
11 126 Daniel Korhorn
12 156 Jan Leeuw
13 35 Andre Bouwman
14 105 Jan-Willem van Eerden

 

Bedankt organisatie en de rijders gefeliciteerd met het behaalde resultaat!!!

 

Eind van de week verslag Meddo, gemaakt door Jacob de Goede

Read more...

Uitslag Langeveen 2014

zondag, 13 april 2014

Junior Klasse
1 539 M. Bruins (Mike)
2 532 C. van 't Oever (Cyntia)
3 547 D. Bussink (Dion)
4 548 J. Hermans (Jopie)
5 542 S. Overbeek (Stan)
6 561 R. Putman (Robin)
7 555 B. Bleekman (Bart)
8 554 B. Kuipers (Bianca)
9 550 K. Baars (Koen)
10 541 B. Verweijen (Bas)
11 544 R. Renssen (Ruben)
12 556 D. van Toorn (Dagmar)
13 123 J. Lubbinge (Jurgen)
14 514 M. Bekhuis (Marèll)
DISQ 545 S. Stoel (Sanne)

Regio Klasse
1 134 R. Hesselink (Rob)
2 127 H. Golbach (Hans)
3 115 H. Grevelman (Hielke)
4 123 M. Bakhuis (Martijn)
5 150 D. Hengelaar (Dennis)
6 104 M. Meijer (Martijn)
7 105 P. ter Braak (Peter)
8 121 P. van der Fels (Patrick)
9 117 M. Vaartjes (Mark)
10 113 J. Aalfs (Jos) Zuidwolde
11 110 P. Woolderink (Peter)
12 102 B. Velthof (Bjorn)
13 106 N. Bekhuis (Nicole)
14 122 M. Kampkhuis (Maikel)
15 91 A. Mulder (Alex)

Standaard Klasse
1 927 E. Tempert (Erik)
2 909 M. van der Heide (Monique)
3 903 R. Snippe (René)
4 911 Equipe Dimmendaal/Zielman Doetinchem
5 817 J. Vonk (Jeroen)
6 317 R. Korhorn (Ronny)
7 944 H. Wilmink (Henri)
8 878 S. Lips (Stefan)
9 867 T. Stortelder (Tom)
10 862 J. Baars (Jelle)
11 819 A. Coobs (Arjan)
12 834 M. Kuipers (Monique)
13 918 M. Kobus (Martin)
14 872 H. Tempert (Henk)
15 805 W. Hesselink (Wout)

Toerwagen Klasse
1 609 G. Paus (Gerbert)
2 647 A. Snippe (Alwi)
3 671 R. Bos (Roelof) Apeldoorn
4 241 S. van der Fels (Stephan)
5 682 R. Martens (Richard)
6 656 Equipe Lievestro (Erik Lievestro)
7 675 J. te Ronde (Joop)
8 223 J. de Haan (Jeffrey)
9 645 B. Hesselink (Bert)
10 611 Equipe Nijhuis (Frank Nijhuis)

Kever Klasse
1 403 M. Raben (Marco)
2 418 P. Boessenkool (Patrick)
3 424 R. Brundel (Robin)
4 432 B. Hissink (Bjorn)
5 426 J.W. Mennink (Jan-Willem)
6 472 J. Kuiper (Johannes)
7 447 G. Amting (Gerard)
8 409 R. Pasman (Rik)
9 231 R. Faber (Roel)

Sprint 1600
1 323 J. P. Wouters (Jean-Pierre)
2 375 K. Uenk (Kevin)
3 398 D. Oosterkamp (Dennis)
4 314 G. Robben (Gerd)
5 348 R. Hendriks (Rinni)
6 364 H. Kuipers (Hennie)
7 363 Equipe Roerdink (Gerben Roerdink)
8 2 M. Schröer (Marcel)
9 344 Y. Verhey (Yori)

Combi Klasse
1 38 W. Snijder (Willem)
2 105 J. Rotink (John)
3 112 F. Gussinklo (Freek)
4 30 L. Goossens (Lars)
5 123 A. Hofman (André)
6 102 J. Hendriks (Jan)
7 125 C. Wouters (Coen)
8 130 E. Bouwman (Evert)
9 46 R. Poelarends (Roelof)
10 116 P. Poelstra (Pieter)
11 167 G. Bultink (Gerwin)
12 902 M. Bleike (Marcel)
13 26 Equipe Roerdink
14 24 N. Kleinsmit (Nico)
15 150 E. Du Bois (Ernest)

De organisatie bedankt, en de kampioenen gefeliciteerd!!

Read more...

Uitslag Haarle 2014

zondag, 06 april 2014

Standaard Klasse
1 909 Monique van de Heide
2 912 Frank Gyzen
3 903 Rene Snippe
4 872 Henk Tempert
5 846 Docus Damen
6 944 Henri Wilmink
7 814 Kees Damen
8 870 Erik Musch
9 862 Jelle Baars
10 867 Tom Stortelder
11 834 Monique Kuipers
12 297 John Koerhuis
13 556 Eric van Gerner
14 123 Joel van Marle
15 839 Erik ten Zende

Regio Klasse
1 115 Hielke Grefelman
2 122 Maikel Kamphuis
3 134 Rob Hesselink
4 107 Wesley Welgraven
5 120 Raymond Markslag
6 123 Martijn Bakhuis
7 127 Hans Golbach
8 124 Remco Tempert
9 150 Dennis Hengelaar
10 105 Peter ter Braak
11 22 Maaria Bossink
12 102 Bjorn Velthof
13 117 Mark Vaartjes
14 106 Nicole Bekhuis (equipe)
15 125 Kai Wolsink

Junior Klasse
1 521 Falco van de Vegt
2 539 Mike Bruins
3 550 Koen Baars
4 556 Dagmar van Toorn
5 551 Aniek Ripperda
6 544 Ruben Renssen
7 532 Cyntia van 't Oever
8 561 Robin Putman
9 514 Marell Bekhuis
10 547 Dion Bussink
11 554 Bianca Kuipers
12 511 Thijmen Nijman
13 557 Louis Ripperda
14 537 Richard Huisman
15 545 Sanne Stoel

Kever Klasse
1 409 Rik Pasman
2 418 Patrick Boessenkool
3 403 Marco Raben
4 426 Jan-Willem Mennink
5 408 Maikel Roeterdink
6 447 Gerard Amting
7 428 Cees van de Gaat

Sprint 1600
1 331 Sjors Bouwman
2 351 IJsbrand Dijkstra
3 398 Dennis Oosterkamp
4 323 JeanPierre Wouters
5 855 Andre Folmer
6 348 Rini Hendriks
7 363 Cor Roerdink (equipe)
8 390 Joery Schulte
9 364 Hennie Kuipers
10 318 Daniel Jansen
11 357 Adri Nijman
12 307 Maarten Klosters
13 375 Kevin Uenk
14 344 Youri Verhey

Toerwagen Klasse
1 614 Johan van den Barg
2 647 Alwi Snippe
3 678 Jeroen Thijsholte
4 111 Daniel de Bone
5 682 Richard Martens
6 653 Herwin Bonhof
7 881 Kaylee van Middendorp
8 674 Wesley Jansink
9 645 Bert Hesselink
10 157 Ronald Groothuis
11 656 Robert Lievestro (equipe)
12 673 Henk Lusseveld
13 611 Frank Nijhuis (equipe)
14 267 Richard Gepken
15 651 Frank Rutgers

Combi Klasse
1 3 Dennis Kuipers
2 123 Andre Hofman
3 39 Erik Ankersmit
4 106 Hendrik Stadman
5 150 Willem Snijder
6 112 Freek Gussinklo
7 30 Lars Goossens
8 129 Peter Cents
9 130 Evert Bouwman
10 167 Gerwin Bultink
11 26 Ronnie Roerdink (equipe)
12 900 Moos Kroon
13 955 Sjaak Spies
14 115 Wouter van Vugt
15 102 Jan Hendriks

Kampioenen gefeliciteerd, en de organisatie bedankt voor een mooie dag autocross!

Read more...

Eindstand Twenthe Cup Wedstrijden 2013

zondag, 27 oktober 2013

Hierbij de einduitslagen van de Twenthe Cup wedstrijden 2013.

En ook in 2014 zullen we u van actuele uitslagen en standen voorzien.

Wij bedanken dan ook iedereen voor hun medewerking!

 

Bedankt, Autocrossteam Lievelde

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Read more...

Eindstand Ramo Wedstrijden 2013

zondag, 27 oktober 2013

Hierbij de eindstand van de Ramo Wedstrijden 2013.

En ook in  2014 zullen we u van actuele uitslagen en standen voorzien.

Wij bedanken dan ook iedereen voor hun medewerking!!!!

 

Bedankt, Autocrossteam Lievelde

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Read more...

Uitslag Markelo

zondag, 20 oktober 2013

Junior klasse
1 556 Dagmar van Toorn
2 450 Mike Bruins
3 560 Nigel van Dillen
4 549 Marcel van Toorn
5 550 Koen Baars
6 466 Damien Linde
7 543 Erik Schel
8 544 Ruben Renssen
9 542 Stan Overbeek
10 554 Jelle Baars
11 519 Bianca Kuipers
12 547 Dion Bussink
13 552 Cynthia van ´t Oever
14 546 Jelte Elferink
15 500 Joris Peters

Kever Klasse
1 409 Rik Pasman
2 420 Andre Vrieze
3 540 Patrick Boessenkool
4 462 Richard Waanders
5 460 Erwin Smeenk
6 416 Vincent Schouwenberg
7 411 Gerard Roeterdink
8 426 Jan-Willem Mennink

Sprint 1600
1 375 Kevin Uenk
2 332 Geert Keuper
3 323 Jean Pierre Wouters
4 371 Reindert van Eerden
5 381 William Maalderink
6 373 Henk Mennink
7 336 Dennis Oude Oosterik
8 377 Vincent Ophuis
9 364 Hennie Kuipers
10 360 Jos ten Thije
11 378 Henk Tempert
12 1 Rolf Mensink

Regio Rijders
1 115 Hielke Grefelman
2 180 Johan Bakhuis
3 150 Dennis Hengelaar
4 120 Raymond Markslag
5 114 Marc Hesselink
6 190 Martijn Bakhuis
7 124 Remco Tempert
8 127 Hans Golbach
9 6 Martijn Okken
10 4 Peter Woolderink
11 25 H. Oudendorp
12 108 Jeroen in den Nieuwenkamp
13 110 Maarten Tiggeloven
14 109 Mart Damveld
15 106 Marten Meutstege

Standaard Klasse
1 922 Erik Tempert
2 850 Mark Vergeer
3 822 Jochem Eelderink
4 860 Bert Hesselink
5 866 Marthijn Anninga
6 888 Gerald Nooteboom
7 944 Henri Wilmink
8 118 Stefan Blauw
9 858 Rudie Hammers
10 834 Judith Kuipers
11 861 Berry Bronsvoort
12 848 Tom Stortelder
13 121 Jos Okken
14 176 Stefan Caspers

Toerwagen Klasse
1 610 Gerbert Paus
2 629 Ronnie Vetketel
3 224 Maik Knoefmann
4 678 Jeroen Tijscholte
5 367 Richard Gepren
6 641 Wim Lansink
7 317 Patrick Schrijver
8 67 Robin Hoftijzer
9 672 Alwi Snippe
10 680 Anton Ham
11 673 Dirk-jan Lusseveld
12 306 Henk Lusseveld
13 675 Joop te Ronde
14 656 Robert Lievestro (equipe)
15 617 Roy Geverink

Combi Klasse
1 11 Roel Brussen
2 132 Arjan Nagel
3 129 Ferry Kroes
4 140 Evert Bouwman
5 336 Dennis Oude Oosterik
6 26 Ronnie Roerdink (equipe)
7 176 Wilco Schel
8 126 Daniel Korhorn
9 167 Gerwin Bultink

Hoge Hakken Klasse
1 121 Jody Dijkstra
2 2 Ingrid Lansink
3 118 Anouk Slagers
4 385 Hille Stanneveld
5 834 Judith Kuipers
6 111 Ilse Bosch
7 116 Antoinet Bruins
8 6 Charetha Ikken

Alle kampioenen van harte gefeliciteerd!

En de organisatie bedankt voor een mooie zware dag autocross!

Read more...

Onze sponsoren

Kalender

za juli 28
NK Holterhoek
zo juli 29
Holterhoek | 29 Juli
zo aug 12
Gendringen | 12 Augustus
za aug 18
NK Halle
za sept 01
Lochem | 1 September
zo sept 02
Lochem | 2 September
za sept 15
NK Bunnik
zo sept 23
Aalten | 23 September
zo okt 07
Markelo | 7 Oktober
© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN