Daguitslagen

Daguitslagen Gendringen (na 3 manches)

zaterdag, 20 september 2014

Vrije Klasse
1 260 Edwin te Grotenhuis
2 61 Jan Veenstra
3 691 Maurice Toebes
4 21 Henk Harbers
5 38 Maik Vredegoor
6 64 Rick Wassink

Standaard Klasse
1 806 Jochem Eelderink
2 909 Monique v/d Heide
3 927 Erik Tempert
4 30 Jaap-Jan Wassenaar
5 865 Anton van der Linden
6 861 Berry Bronsvoort
7 890 Ronald v/d/ Linden
8 834 Equipe Kuipers
9 870 Erik Musch
10 836 Arno van Mierlo
11 860 Wilbert Jansen
12 867 Tom Stortelder
13 863 Maik Eskes
14 862 Jelle Baars
15 843 Luc Hendriks

Toerwagen Klasse
1 609 Gerben Paus
2 627 André de Bruijn
3 256 Maik Knoefman
4 650 Jarno Niks
5 617 Roy Geverink - ACTL
6 927 Erik Tempert
7 395 Frans Overgoor
8 217 Patrick Strijker
9 417 Roy Roeterdink
10 5 Thomas Dijkhof
11 694 Roy Lankkest
12 656 Equipe Lievestro
13 675 Joop te Ronde
14 642 Ron van Elk
15 618 Erik Messink

Kever Klasse
1 431 Gerald Kemper
2 411 Gerard Roeterdink
3 426 Jan-Willem Mennink
4 412 Edwin Hafkamp
5 447 Gerard Amting
6 429 Jeroen Heinhuis
7 460 Erik Smeenk
8 436 Vincent Schouwenberg
9 425 Stefan Blauw
10 437 Bert Gussinklo
11 432 Bjorn Hissink

Sprint 1600
1 323 JeanPierre Wouters
2 312 Rob van Mierlo
3 334 Dennis Oude Oosterik
4 381 William Maalderink
5 341 Pieter Verboon
6 365 Iwan Buil - ACTL
7 373 Henk Mennink
8 364 Hennie Kuipers
9 37 Henk Ripperda
10 330 Frank Geven
11 398 Dennis Oosterkamp

Combi Klasse
1 5 Tim ten Dolle
2 112 Freek Gussinklo
3 123 André Hofman
4 37 Wim Kok
5 130 Evert Bouwman
6 33 Twan Scholten
7 117 Henk van der Hart
8 167 Gerwin Bultink
9 46 Roelof Poelarends
10 49 Henk Arentsen
11 83 Teunis van 't Veld
12 99 Frank van Raaij
13 30 Lars Goossens
14 88 Rudy Buurman

Hoge Hakken Klasse
1 11 Maggie v Moerkerk
2 51 Anouk Slagers
3 91 Denise Verhey
4 111 Monique Bloemers
5 315 Meriejan v Hees
6 17 Marieke Reijers
7 21 Tetske Fles
8 191 Rosaline Block
9 122 Geke Tempert
10 237 Vera Tabor

Plaatselijke Rijders
1 32 Dirk Hooiman
2 880 Ed Goossen
3 818 Danny Goossen
4 7 Remco Stevens
5 136 Mark Siemes
6 38 Niek Vredengoor
7 17 Jasper Hakvoort
8 845 Coen Rozendaal
9 99 Thijs Jansen
10 6 Rob Bussink
11 34 Marcel Grievink
12 5 Frank Grootzevert
13 27 Wiebe Harbers
14 2 Aloys Kummeling
15 13 Albert Veida
16 917 Roy Derksen
17 15 Jamil Gootink
18 18 Wouter Klein Hesselink
19 4 René Benen
20 14 Bas Verbrugge
21 24 Jean-Paul Meijer
22 674 Wesley Jansink
23 1 Maik Liebrand
24 19 Dirk Jansen
25 9 Tim Jansen

Junior Klasse
1 5 Gijs Wismans
2 541 Bas Verweijen
3 532 Cynthia van 't Oever
4 539 Mike Bruins
5 556 Dagmar van Toorn
6 550 Koen Baars
7 547 Dion Bussink
8 545 Sanne Stoel
9 561 Robin Putman
10 548 Jopie Hermans
11 544 Ruben Renssen
12 543 Erik Schel
13 514 Maréll Bekhuis
14 567 Luuk Tiemessen
15 555 Bart Bleekman
16 554 Bianca Kuipers
17 542 Stan Overbeek
18 552 Youri Paus

Regio Klasse
1 121 Patrick van den Fels
2 122 Maikel Kamphuis
3 131 Roy Vreeman
4 105 Peter ter Braak
5 171 Maarten Tiggeloven
6 125 Kai Wolsink
7 102 Björn Velthof
8 123 Martijn Bakhuis
9 115 Hielke Grefelman
10 12 Marcel van Toorn
11 134 Rob Hesselink
12 124 Remco Tempert
13 127 Hans Golbach
14 189 Mart Damveld
15 106 Arnold Bekhuis
16 789 Yannick Meyer
17 111 Jarno Mennink
18 237 Rick Rinteman
19 77 Freddie Wohlan
20 983 Nico Polman
21 117 Mark Vaartjes
22 96 Dennis Noordink

De organisatie bedankt voor een mooie dag autocross.
En de kampioenen gefeliciteerd met het behaalde resultaat!

Read more...

RAMO Uitslag Loenen

zondag, 17 augustus 2014

Regio Klasse

1 134 Rob Hesselink
2 122 Maikel Kamphuis
3 127 Hans Golbach
4 121 Patrick van der Fels
5 115 Hielke Grefelman
6 113 Vincent Ophuis
7 125 Kai Wolsink
8 12 Marcel van Toorn
9 105 Peter ter Braak
10 102 Bjorn Velthof
11 106 Nicole Bekhuis
12 983 Nico Polman
13 117 Mark Vaartjes
14 144 Marc Hesselink
15 135 Marc Nijhof

Junior Klasse
1 541 Bas Verweijen
2 542 Stan Overbeek
3 532 Cyntia van 't Oever
4 544 Ruben Renssen
5 5 Gijs Wismans
6 547 Dion Bussink
7 531 Richard Huisman
8 556 Dagmar van Toorn
9 548 Jopie Hermans
10 123 Jurgen Lubbinge
11 543 Erik Schel
12 561 Robin Putman
13 567 Luuk Tiemessen
14 514 Marell Bekhuis
15 550 Koen Baars

Standaard Klasse
1 909 Monique van de Heide
2 903 Rene Snippe
3 200 Jeroen Bruinsma
4 863 Maik Eskes
5 860 Wilbert Janssen
6 867 Tom Stortelder
7 834 Judith Kuipers
8 861 Berry Bronsvoort
9 878 Stefan Lips
10 842 Niek Westerhof

Plaatselijke Rijders
1 2 Erik Mulder
2 3 Hennie Schoolderman
3 52 Jobbe Boesveld
4 4 Ronald Ploeg
5 917 Roy Derksen
6 666 Mark Otto
7 42 Willem Nooteboom
8 7 Robert Berns
9 237 Rick Rinkema
10 8 Herwin van Reen
11 6 Roy Pelgrim
12 113 Nico Straatman
13 655 Wilfred ten Have
14 25 Daan Elgersma
15 37 Jan Marius van de Brink

Kever Klasse
1 403 Marco Raben
2 425 Stepan Blauw
3 426 Jan-Willem Mennink
4 436 Vincent Schouwenberg
5 412 Edwin Hafkamp
6 458 Harm Eesinge
7 437 Bert Gussinklo

Hoge Hakken Klasse
1 501 Inge Wiersema
2 43 Anouk Slagers
3 223 Sarah Hoogveld
4 451 Esme Prinsen
5 834 Monique Kuipers
6 22 Daphne van Bussel
7 237 Vera Tabt
8 315 Meriejan van Hees
9 26 Jolanda Gerrtitsen
10 881 Kaylee van Middendorp

Sprint 1600
1 374 Andre Bouwmeester
2 323 JeanPierre Wouters
3 375 Kevin Uenk
4 344 Youri Verhey
5 377 Sjaak Spies
6 398 Dennis Oosterkamp
7 373 Henk Mennink
8 722 Niek Jansen
9 320 Sven Prinsen
10 325 Artem Doronin
11 335 Wim Hagen
12 332 Sander Veldhuis
13 360 Andre Folmer
14 381 Andre Steege
15 306 Ysbrand Dijkstra

Toerwagen Klasse
1 201 Richard Zwiep
2 661 Maik Knoefmann
3 267 Richard Gepken
4 632 Henry Arkes (equipe)
5 650 Jarno Niks
6 651 Reint Bruins
7 647 Alwi Snippe
8 682 Richard Martens
9 654 Mariette Lokate
10 33 Onno Ellens
11 645 Bert Hesselink
12 675 Joop te Ronde
13 52 Jobbe Boesveld
14 241 Stephan van der Fels
15 122 Henri Wilbrink

Combi Klasse
1 141 Andre Vrieze
2 130 Evert Bouwman
3 540 Patrick Boessenkool
4 710 Marco Uenk
5 167 Gerwin Bultink
6 46 Roelof Poelarends
7 33 Twan Scholten (equipe)
8 27 Gerrit de Groot
9 30 Lars Goossens
10 2 Piet van de Wetering
11 9 Victor Borgdorff

Allemaal gefeliciteerd met het behaalde resultaat, en de organisatie bedankt!

Read more...

Uitslag Ruurlo

maandag, 09 juni 2014

Regio rijders
1 127 Hans Golbach
2 10 Adri Capel
3 134 Rob Hesselink
4 135 Marc Nijhof
5 123 Martijn Bakhuis
6 131 Roy Vreeman
7 244 Rolf Dekker
8 125 Kai Wolsink
9 115 Hielke Grefelman
10 189 Mart Damveld
11 106 Arnold Bekhuis (equipe)
12 113 Vincent Ophuis
13 122 Maikel Kamphuis
14 222 Ronald Dol
15 114 John Bakhuis

Junior klasse
1 544 Ruben Renssen
2 547 Dion Bussink
3 542 Stan Overbeek
4 5 Gijs Wismans
5 541 Bas Verweijen
6 565 Joris Peters
7 561 Robin Putman
8 123 Jurgen Lubbinge
9 550 Koen Baars
10 567 Luuk Tiemessen
11 545 Sanne Stoel
12 555 Bart Bleekman
13 554 Bianca Kuipers
14 553 Daimy Mulder
15 514 Marell Bekhuis

Kever klasse
1 403 Marco Raben
2 404 Arjan Stokkink
3 424 Robin Brundel
4 411 Gerard Roeterdink
5 426 Jan-Willem Mennink
6 465 Benny Winters
7 460 Erwin Smeenk
8 412 Edwin Hafkamp
9 432 Bjorn Hissink
10 425 Stephan Blauw

Standaard klasse
1 903 Rene Snippe
2 911 Eddy Zielman
3 806 Jochem Eelderink
4 866 Marthijn Anninga
5 867 Tom Stortelder
6 961 Rolf Hendrix
7 123 Joel van Marle
8 878 Stefan Lips
9 862 Jelle Baars
10 909 Monique van de Heide
11 1 Edwin van Zeist
12 870 Erik Musch
13 860 Wilbert Janssen
14 850 Mark Veugen
15 84 Erwin Krikkink

Toerwagen klasse
1 661 Maik Knoefmann
2 111 Arjan Nagel
3 618 Erik Messink
4 647 Alwi Snippe
5 651 Reint Bruins
6 217 Patrick Strijker
7 674 Wesley Jansink
8 5 Thomas Dijkhof
9 675 Joop te Ronde
10 631 Jouy Lammers
11 152 R. Rinkema
12 645 Bert Hesselink
13 655 Wilfred ter Hove
14 2 Bas Smits
15 642 Ron van Elk

Sprint 1600
1 375 Kevin Uenk
2 398 Dennis Oosterkamp
3 323 JeanPierre Wouters
4 374 Andre Bouwmeester
5 309 Jimmy Hop
6 382 Pascal Paling
7 328 Maarten de Weerd
8 381 Andre Stege
9 370 Otto Winters jr.
10 311 Erik Diepenmaat
11 342 Stephan Kersten
12 364 Hennie Kuipers
13 722 Niek Sansen
14 357 Adri Nijman

Combi klasse

1 26 Ronnie Roerdink (equipe)

2 49 Frank Arentsen
3 130 Evert Bouwman
4 56 Wilton Wichters-Schreur
5 52 Henk-Jan Winkelhorst
6 167 Gerwin Bultink
7 1 Mark Witlox
8 46 Roelof Poelarends (zwart) (4 wiele buiten de baan)
9 199 Rocco Pul
10 33 Twan Scholten (equipe)
11 162 Marten Meutstege

 

Kampioenen gefeliciteerd, en de organisatie bedankt!!

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Read more...

Uitslag Aalten

zondag, 11 mei 2014

Juniorklasse:
1 519 Erik Pijnenburg jr.
2 550 Koen Baars
3 541 Bas Verweijen
4 542 Stan Overbeek
5 556 Dagmar van Toorn (Knorretje)
6 565 Joris Peters
7 532 Cynthia van 't Oever
8 547 Dion Bussink
9 567 Luuk Tiemersen
10 543 Erik Schel
11 544 Ruben Renssen
12 514 Marèll Bekhuis
13 555 Bart Bleekman
14 562 Suraya Huls (Herbie)
15 561 Robin Putman

Regioklasse:
1 122 Maikel Kamphuis
2 134 Rob Hesselink
3 77 Freddie Wohlan
4 105 Peter ter Braak
5 123 Martijn Bakhuis
6 128 Michel Eppink
7 112 Rik Geling
8 983 Nico Polman
9 126 Rob Westendorp
10 102 Björn Velthof
11 117 Mark Vaartjes
12 125 Kai Wolsink
13 106 Nicole Bekhuis
14 223 Theo Hoogveld
15 121 Patrick van der Fels

Standaardklasse:
1 909 Monique van der Heide
2 911 Gerwin Dimmendaal (equipe)
3 137 Miel Velthorst
4 866 Marthijn Anninga
5 834 Monique Kuipers (equipe)
6 860 Wilbert Janssen
7 870 Erik Musch
8 867 Tom Stortelder
9 862 Jelle Baars
10 317 Ronny Korhorn
11 878 Stefan Lips
12 884 Robbert van der Hout

Toerwagenklasse:
1 661 Maik Knoefmann
2 281 Sander de Haan
3 617 Roy Geverink ACTL
4 261 Rutger Rijks
5 222 Roelof Keun
6 675 Joop te Ronde
7 656 Robert Lievestro (equipe)
8 690 Marco Siebelink
9 224 Hermie Knoefmann
10 659 Jan van Eerden
11 618 Erik Messink
12 609 Gerbert Paus

Keverklasse:
1 409 Rik Pasman
2 431 Gerald Kemper
3 426 Jan-Willem Mennink
4 420 Gerard Branderhorst
5 437 Bert Gussinklo
6 432 Bjorn Hissink
7 460 Erwin Smeenk
8 403 Marco Raben
9 404 Arjan Stokkink

Sprint 1600:
1 305 Edwin Tolkamp
2 398 Dennis Oosterkamp
3 323 Jean-Pierre Wouters
4 311 Erik Diepenmaat
5 364 Hennie Kuipers
6 381 André Steege
7 342 Stephan Kersten
8 318 Daniel Jansen
9 375 Kevin Uenk
10 330 Frank Geven
11 344 Yori Verhey

Plaatselijke Rijders:
1 12 Haiko Wisselink
2 4 René Benen
3 13 A. Heida
4 674 Wesley Jansink
5 27 Wibe Harbers
6 821 Jelmer Harbers
7 10 Martijn Bruens

Hoge Hakken Klasse:
1 17 Raja Cremer
2 315 Meriejan van Hees
3 862 Maggy van Moerkerk
4 223 Sarah Hoogveld

Combi Klasse:
1 111 Jan-Willem van Eerden
2 127 René van der Coelen
3 123 André Hofman
4 46 Roelof Poelarends
5 52 Henk-Jan Winkelhorst
6 33 Twan Scholten (equipe)
7 39 Erik Ankersmit
8 14 Ronald Lublink
9 167 Gerwin Bultink
10 26 Jan Roerdink
11 363 Gerben Roerdink (equipe)
12 49 Henk Arentsen

Alle kampioenen gefeliciteerd met het behaalde resultaat!

En de organisatie bedankt!

Read more...

Wijziging Uitslag Meddo!!!!

zondag, 27 april 2014

Wijziging in de uitslag van Meddo!

1 909 monique van der Heide
2 903 Rene Snippe
3 911 Gerwin Dimmendaal/Zielman (equipe )
4 870 Erik Musch
5 317 Ronnu Korhorn
6 860 Wilbert Janssen
7 819 Arjan Coobs
8 862 Jelle Baars
9 884 Robbert van der Hout
10 834 Monique Kuipers (equipe)
11 878 Stefan Lips
12 915 Siebe Leeuw
13 858 Rudie Hammers
14 866 Marthijn Anninga Gediskwalificeerd
15 867 Tom Stortelder Gediskwalificeerd

Read more...

Uitslag Albergen Online

zondag, 27 april 2014

Dit is de uitslag na 3 manches (ivm.slecht weer)

Regio Klasse
1 122 Maikel Kamphuis 
2 134 Rob Hesselink
3 115 Hielke Grefelman 
4 244 Rolf Dekker 
5 150 Dennis Hengelaar 
6 127 Hans Golbach
7 144 Marc Hesselink
8 104 Martijn Meijer 
9 105 Peter ter Braak
10 119 Jelle Klaassen 
11 117 Mark Vaartjes 
12 121 Patrick van der Fels 
13 106 Nicole Bekhuis (equipe) 
14 189 Mart Damveld 
15 113 Vincent Ophuis 

Standaardklasse
1 911 Eddy Zielman (Equipe) 
2 903 Rene Snippe 
3 866 Marthijn Anninga 
4 860 Wilbert Janssen 
5 944 Henri Wilmink 
6 834 Monique Kuipers (equipe)
7 867 Tom Stortelder 
8 909 Monique van de Heide 
9 862 Jelle Baars
10 916 Frank Groot Breteler 

11 884 Robbert van der Hout 

12 870 Erik Musch 
13 927 Erik Tempert 
14 842 Niek Westerhof 
15 839 Erik ten Zende 

Juniorklasse
1 550 Koen Baars 
2 539 Mike Bruins 
3 543 Erik Schel 
4 545 Sanne Stoel 
5 542 Stan Overbeek 
6 556 Dagmar van Toorn
7 514 Marell Bekhuis 
8 546 Jelte Elferink 
9 557 Louis Ripperda 
10 547 Dion Bussink (exeqo)
10 554 Bianca Kuipers (exeqo) 
12 123 Jurgen Lubbinge 
13 544 Ruben Renssen 
14 552 Youri Paus 
15 532 Cyntia van 't Oever

Sprint 1600
1 323 JeanPierre Wouters 
2 311 Erik Diepenmaat (exeqo) 
2 375 Kevin Uenk (exeqo) 
4 330 Frank Geven 
5 364 Hennie Kuipers 
6 344 Youri Verhey 
7 334 Dennis Oude Oosterik

Plaatselijke Rijders
1 134 Rob Hesselink 
2 144 Marc Hesselink 
3 5 Rick Boenigten 
4 106 Nicole Bekhuis
5 805 Wout Hesselink 
6 102 Bjorn Velthof 
7 6 Patrick Kampkuiper 
8 132 Bekhuis 
9 111 Mark Meijer 
10 1 Robin Keemers 

Toerwagenklasse
1 617 Roy Geverink 
2 651 Reint Bruins
3 682 Richard Martens
4 647 Alwi Snippe 
5 675 Joop te Ronde 
6 656 Robert Lievestro 
7 632 Jurgen Schmidt 
8 611 Frank Nijhuis (euipe) 
9 609 Gerbert Paus 

Keverklasse
1 432 Bjorn Hissink 
2 411 Gerard Roeterdink 
3 426 Jan-Willem Mennink 

Combiklasse
1 141 Marc Jacobs
2 311 Erk Diepenmaat 
3 130 Evert Bouwman 
4 167 Gerwin Bultink 
5 70 Roelof Poelarends 

Heeft u vragen en of opmerkingen? Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Kampioenen gefeliciteerd en de organisatie bedankt!

Read more...

Onze sponsoren

Kalender

za juli 28
NK Holterhoek
zo juli 29
Holterhoek | 29 Juli
zo aug 12
Gendringen | 12 Augustus
za aug 18
NK Halle
za sept 01
Lochem | 1 September
zo sept 02
Lochem | 2 September
za sept 15
NK Bunnik
zo sept 23
Aalten | 23 September
zo okt 07
Markelo | 7 Oktober
© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN