Daguitslagen

Uitslag Langeveen 2015

maandag, 13 april 2015

Combi Klasse
1 101 J. Heeres (Jacob)
2 102 C. Wagenaar (Chris)
3 38 W. Snijder (Willem)
4 125 C. Wouters (Coen)
5 116 P. Poelstra (Pieter)
6 112 F. Gussinklo (Freek)
7 106 H. Stadman (Hendrik)
8 130 E. Bouwman (Evert)
9 183 E. Smeenk (Erik)
10 46 R. Poelarends (Roelof)
11 129 P. Cents (Peter) Haarle
12 134 W. de Vries (Wouter)
13 8 L. Goossens (Lars)
14 138 B. Hoogeboom (Bastiaan)
15 26 G. Branderhorst (Gerard)

Regio Klasse
1 119 J. Klaassen (Jelle)
2 121 B. Westerhof (Bas)
3 128 G. Laarman (Gerjo)
4 77 F. Wohlan (Freddie)
5 114 M. Tiggeloven (Maarten)
6 150 D. Hengelaar (Dennis)
7 105 P. ter Braak (Peter)
8 110 P. Woolderink (Peter)
9 102 B. Kemna (Bram)
10 29 W. Koopman (Wouter)
11 860 H. Schonewille (Hilda)
12 108 N. Wild (Niek)
13 127 E. Grootenhuis (Evert)
14 106 N. Bekhuis (Nicole)
15 129 G. Molenaar (Gerben)

Junior Klasse
1 539 M. Bruins (Mike)
2 523 B. Verweijen (Bas)
3 519 J. Janssen (Jacky)
4 547 D. Bussink (Dion)
5 577 L. van den Hardenberg (Luc)
6 565 J. Peters (Joris)
7 548 J. Herman (Jopie)
8 549 M. Thomassen (Melanie)
9 545 R. Otto (Ricardo)
10 697 A. Beugelink (André)
11 520 S. Overbeek (Stan)
12 551 D. van den Barg (Damy)
13 554 B. Kuipers (Bianca)
14 550 K. Baars (Koen)
15 423 J. Stoffer (Jan)

Standaard Klasse Divisie A
1 903 R. Snippe (Rene)
2 911 G. Dimmendaal (Gerwin)
3 872 R. Tempert (Remco)
4 278 J. Bruinsma (Jeroen)
5 103 M. Nijhof (Marc)
6 879 H. Golbach (Hans)
7 882 J. Bakhuis (John)
8 120 R. Markslag (Raymond)

Standaard Klasse Divisie V
1 890 B. Hesselink (Bert)
2 860 J. Eelderink (Jochem)
3 891 B. Grootenhuis (Bart)
4 878 S. Lips (Stefan)
5 871 E. Masch (Erik)
6 867 B. Velthof (Bjorn)
7 89 P. Huisman (Peter)
8 860 W. Janssen (Wubert)
9 46 R. de Vries (Rick)
10 889 C. Visch (Chantal)
11 886 J. Baars (Jelle)
12 895 J. Kuipers (Judith)
13 130 J. Aalfs (Jos)
14 858 R. Hammers (Rudi)
15 807 W. Hesselink (Wout)

Toerwagen Klasse
1 632 Equipe Arkes (Henry)
2 619 J. Lamers (Jordi)
3 647 A. Snippe (Alwie)
4 682 W. Lansink (Wim)
5 133 M. Velthorst (Miel)
6 637 R. Groothuis (Ronald)
7 656 Equipe Lievestro (Robert)
8 643 M. Siebelink (Marco)
9 661 M. Knoefmann (Maik)
10 605* G. Paus (Gerbert)*
10 651* W. Krijt (William)*
12 617 R. Geverink (Roy)
13 680 D. van Toorn (Dagmar)


Kever Klasse
1 407 M. Raben (Marco)
2 425 M. Roeterdink (Maikel)
3 427 R. Pasman (Rik)
4 421 W. Stegenga (Wiebe)
5 429 J. Heinhuis (Jeroen)
6 419 K. Postma (Klaas)
7 409 B. Hissink (Bjorn)

Sprint 1600
1 310 J.P. Wouters (Jean-Pierre)
2 302 D. Middelveld (Dirk-Jan)
3 320 S. Prinsen (Sven)
4 309 G. Visser (Gert)
5 340 P. Boessenkool (Patrick)
6 339 J. Hop (Jimmy)
7 334 D. oude Oosterik (Dennis)
8 307 E. Diepenmaat (Erik)
9 330 F. Geven (Frank)
10 363 Equipe Roerdink/Hengeveld (Gerben)
11 364 H. Kuipers (Hennie)
12 381 Equipe Steege (Andre)
13 344 Y. Verhey (Youri)
14 357 B. Zwiers (Barry)
15 316 D. Stoel (Danny)

 

De organisatie bedankt voor een mooie dag autocross. De rijders gefeliciteerd met het behaalde resultaat.

 

Volgende cross: 19 April Albergen

Read more...

Uitslag Halle

zondag, 12 oktober 2014

Regio Klasse
1 244 Rold Dekker
2 123 Martijn Bakhuis
3 120 Raymond Markslag
4 2 Haiko Wisselink
5 122 Maikel Kamphuis
6 134 Rob Hesselink
7 127 Hans Golbach
8 243 Jeroen Lammers
9 105 Peter ter Braak
10 135 Marc Nijhof
11 12 Marcel van Toorn
12 51 Anouk Slagers
13 115 Hielke Grefelman
14 106 Nicole Bekhuis
15 114 John Bakhuis

Junior Klasse
1 563 Gijs Kovac
2 532 Cyntia van 't Oever
3 556 Dagmar van Toorn
4 544 Ruben Renssen
5 542 Stan Overbeek
6 541 Bas Verweijen
7 547 Dion Bussink
8 548 Jopie Hermans
9 554 Bianca Kuipers
10 567 Luuk Tiemessen
11 514 Marell Bekhuis
12 543 Erik Schel
13 539 Mike Bruins
14 550 Koen Baars
15 565 Joris Peters

Kever klasse
1 432 Bjorn Hissink
2 431 Gerarld Kemper
3 404 Arjan Stokkink
4 424 Robin Brundel
5 426 Jan-Willem Mennink
6 420 Gerard Branderdhorst
7 460 Erwin Smeenk
8 412 Edwin Hafkamp
9 429 Jeroen Heinhuis
10 505 Johan Zomer (EP motor)

Toerwagen Klasse
1 609 Gerbert Paus
2 650 Jarno Niks
3 201 Maik Knoefmann
4 669 Pierre Starink
5 647 Alwi Snippe
6 632 Bert Arkes (equipe)
7 78 Richard Gepken
8 675 Joop te Ronde
9 642 Ron van Elk
10 656 Robert Lievestro (equipe)
11 111 Jarno Mennink

Plaatselijke Rijders
1 2 Haiko Wisselink
2 10 Tim Capel
3 32 Dink Hooyman
4 177 Freddie Wohlan
5 1 Helmer Venneker
6 27 Wibe Harbers
7 4 Rene Benen
8 21 Henk Harbers
9 7 Remco Stevens
10 874 Adri Capel
11 13 Albert Ueida
12 17 Jasper Hakvoort
13 11 Monique Bloemers
14 144 Robin Rijks
15 63 Jan Messink

Standaard Klasse
1 838 Dennis Oosterkamp
2 916 Frank Groot Breteler
3 865 Anton van der Linden
4 78 Jeroen Bruinsma
5 134 Marc Hesselink
6 870 Erik Musch
7 858 Rudie Hammers
8 860 Wilbert Janssen
9 278 Melvin Geuzinge
10 867 Tom Stortelder
11 135 Stefan Blauw
12 554 Monique Kuipers (equipe)

Sprint 1600
1 305 Edwin Tolkamp
2 321 Herbert ter Maat
3 320 Sven Prinsen
4 374 Andre Bouwmeester
5 323 JeanPierre Wouters
6 363 Herman Hengeveld (equipe Roerdink)
7 381 Andre Steege
8 373 Henk Mennink
9 365 Iwan Buil
10 920 Reint Bruins
11 710 Rolf Mensink

Combi Klasse
1 128 Arjan Kinds
2 123 Andre Hofman
3 141 Marc Jacobs
4 39 Roel Brussen
5 130 Evert Bouwman
6 33 Twan Scholten (equipe)
7 52 Henk-Jan Winkelhorst
8 167 Gerwin Bultink
9 46 Roelof Poelarends
10 26 Ronnie Roerdink(equipe)
11 132 Arjan Nagel
12 49 Frank Arentsen
13 88 Rudy Buurmn
14 90 Erwin Sukkel

Iedereen gefeliciteerd met het behaalde resultaat!!

Read more...

Uitslag Markelo

zondag, 05 oktober 2014

Regio Klasse
1 244 Rolf Dekker
2 123 Martijn Bakhuis
3 134 Rob Hesselink
4 114 John Bakhuis
5 150 Dennis Hengelaar
6 121 Patrick van der Fels
7 115 Hielke Grefelman
8 127 Hans Golbach
9 125 Kai Wolsink
10 12 Marcel
11 104 Martijn Meijer
12 51 Maikel Kamphuis
13 105 Peter ter Braak
14 289 Bjorn Muller
15 106 Arnold Bekhuis

Junior Klasse
1 556 Dagmar van Toorn
2 548 Jopie Hermans
3 541 Bas Verweijen
4 542 Stan Overbeek
5 550 Koen Baars
6 544 Ruben Renssen
7 514 Marell Bekhuis
8 547 Dion Bussink
9 539 Mike Bruins
10 555 Bart Bleekman
11 532 Cyntia van 't Oever
12 424 Aniek Ripperda
13 554 Bianca Kuipers
14 561 Robin Putman
15 543 Erik Schel (zwart)

Toerwagen Klasse
1 609 Gerbert Paus
2 201 Richard Zwiep
3 647 Alwi Snippe
4 658 Dimitri Reinders
5 675 Joop te Ronde
6 359 Ronald Groothuis
7 656 Robert Lievestro (equipe)
8 650 Jarno Niks
9 645 Bert Hesselink
10 698 Ronny Storm
11 903 Michel Prins
12 644 Geralt Lodeweges
13 682 Richard Martens
14 654 Mariette Lokate
15 661 Maik Knoefmann

Dames Klasse
1 927 Geke Tempert-Stevens
2 51 Anoek Slagers
3 116 Mathilde Broekhuis
4 860 Hilda Schonewille
5 106 Nicole Bekhuis

Kever Klasse
1 404 Arjan Stokkink
2 432 Bjorn Hissink
3 420 Gerard Branderdhorst
4 494 Rien van Nieuwenhoven
5 426 Jan-Willem Mennink
6 460 Erwin Smeenk
7 429 Jeroen Heinhuis
8 423 Aart Stoffer

Sprint1600
1 323 JeanPierre Wouters
2 374 Andre Bouwmeester
3 710 Rolf Mensink
4 334 Dennis Oude Oosterik
5 318 Daniel Jansen
6 381 Andre Steege
7 363 Herman Hengeveld (equipe)
8 920 Reint Bruins
9 373 Henk Mennink
10 357 Adri Nijman
11 320 Lammert Oort

Standaard Klasse
1 927 Erik Tempert
2 909 Monique van de Heide
3 261 Rutger Rijk
4 78 Jeroen Bruinsma
5 944 Henri Wilmink
6 845 Gerjan de Jonge
7 867 Tom Stortelder
8 858 Rudie Hammers
9 861 Berry Bronsvoort
10 554 Monique Kuipers
11 817 Jeroen Vonk
12 903 Rene Snippe
13 870 Erik Musch
14 860 Wilbert Janssen
15 246 Aaltinus Nijland

Combi Klasse
1 38 Willem Snijder
2 90 Erwin Sukkel
3 123 Andre Hofman
4 130 Evert Bouwman
5 46 Roelof Poelarends
6 52 Henk-Jan Winkelhorst
7 49 Frank Arentsen (equipe)
8 167 Gerwin Bultink
9 112 Freek Gussinklo
10 37 Henk Ripperda
11 35 Andre Bouwman
12 26 Ronnie Roerdink (equipe)

Gefeliciteerd met het behaalde resultaat, en de organisatie bedankt!!!

Tot volgende week, tijdens de GP van Halle!!!

 

Read more...

Uitslag Bornerbroek Online!

zondag, 28 september 2014

Brooker Klasse
1 6 Rik Mollink
2 16 Niels Timmerhuis
3 7 Ruud Timmerhuis
4 19 Emile Timmerhuis
5 129 Wouter Koopman
6 2 Mark Vetketel
7 4 Peter Woolderink
8 3 René Woolderink
9 131 Niek Wild
10 17 Wouter Zwijnenberg
12 88 Chiel van der Aa
13 119 Jelle Klaassen

Combi Klasse
1 39 Roel Brussen
2 130 Evert Bouwman
3 334 Dennis oude Oosterik
4 167 Gerwin Bultink
5 33 Twan Scholten
6 26 Ronni Roerdink (Equipe)
7 46 Roelof Poelarends
8 49 Henk Arentsen
9 710 Martijn Engers

Hoge Hakken Klasse
1 51 Anouk Slagers
2 106 Nicole Bekhuis
3 113 Kim Oosterik
4 108 Daphne Ducky
5 237 Vera Tabor

Junior Klasse
1 539 Mike Bruins
2 541 Bas Verweijen
3 542 Stan Overbeek
4 544 Ruben Renssen
5 532 Cynthia van t Oever
6 547 Dion Bussink
7 548 Turbosmurf
8 561 Robin Putman
9 554 Bianca Kuipers
10 555 Bart Bleekman
11 565 Joris Peters
12 514 Marell Bekhuis
13 550 Koen Baars
14 556 Dagmar van Toorn
15 545 Sanne Stoel
16 543 Erik Schel
17 552 Youri Paus

Kever Klasse
1 432 Bjorn Hissink
2 436 Vincent Schouwenberg
3 426 Jan‐Willem Mennink
4 460 Erwin Smeenk
5 420 Gerard Branderhorst
6 425 Stefan Blauw

Regio Klasse
1 244 Rolf Dekker
2 123 Martijn Bakhuis
3 135 Marc Nijhof
4 122 Maikel Kamphuis
5 115 Hielke Grefelman
6 12 Marcel van Toorn
7 127 Hans Golbach
8 125 Kai Wolsink
9 124 Remco Tempert
10 102 Bjorn Velthof
11 114 John Bakhuis
12 113 Vincent Ophuis
13 121 Patricia van der Fels
14 150 Dennis Hengelaar
15 134 Rob Hesselink
16 104 Martijn Meijer
17 308 Christian Bosman
18 132 Gerrit Bekhuis
19 106 Arnold Bekhuis
20 111 Jarno Mennink
21 237 Rick Rinkema
22 77 Alex Haneveld
23 105 Peter ter Braak

Standaard Klasse
1 927 Erik Tempert
2 909 Monique van der Heide
3 916 Frank Groot Breteler
4 870 Erik Masch
5 865 Anton van der Linden
6 842 Bas Westerhof
7 867 Tom Stortelder
8 860 Wilbert Janssen
9 834 Judith Kuipers
10 944 Henri Wilmink
11 279 Edwin van Zeist
12 861 Berry Bronsvoort
13 364 Sebastiaan Wester
14 911 Gerwin Dimmendaal

Toerwagen Klasse
1 609 Gerbert Paus
2 661 Maik Knoefman
3 632 Bert Arkes
4 645 Bert Hesselink
5 698 Wytze de Vries
6 647 Alwi Snippe
7 217 Patrick Strijker
8 133 Miel Velthorst
9 675 Joop te Ronde
10 656 Robert Lievestro
11 629 Ronnie Vetketel
12 671 Bos Roelof
13 177 Freddie Whlm
14 650 Jarno Niks
15 5 Thomas Dijkhof

Sprint 1600
1 323 Jean‐Pierre Wouters
2 334 Dennis oude Oosterik
3 363 Gerben Roerdink (Equipe)
4 318 Daniel Jansen
5 381 Andre Stege
6 99 Ton Busscher
7 373 Henk Mennink
8 57 Bennie Geerdink
9 710 Rolf Mensink

Iedereen gefeliciteerd met het behaalde resultaat!!
En de organisatie bedankt, voor een mooie dag autocross

 

De tussenstand van de RAMO en Twenthe cup volgen z.s.m

 

Voor vragen en of opmerkingen hierover?
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Read more...

Daguitslagen Gendringen (na 3 manches)

zaterdag, 20 september 2014

Vrije Klasse
1 260 Edwin te Grotenhuis
2 61 Jan Veenstra
3 691 Maurice Toebes
4 21 Henk Harbers
5 38 Maik Vredegoor
6 64 Rick Wassink

Standaard Klasse
1 806 Jochem Eelderink
2 909 Monique v/d Heide
3 927 Erik Tempert
4 30 Jaap-Jan Wassenaar
5 865 Anton van der Linden
6 861 Berry Bronsvoort
7 890 Ronald v/d/ Linden
8 834 Equipe Kuipers
9 870 Erik Musch
10 836 Arno van Mierlo
11 860 Wilbert Jansen
12 867 Tom Stortelder
13 863 Maik Eskes
14 862 Jelle Baars
15 843 Luc Hendriks

Toerwagen Klasse
1 609 Gerben Paus
2 627 André de Bruijn
3 256 Maik Knoefman
4 650 Jarno Niks
5 617 Roy Geverink - ACTL
6 927 Erik Tempert
7 395 Frans Overgoor
8 217 Patrick Strijker
9 417 Roy Roeterdink
10 5 Thomas Dijkhof
11 694 Roy Lankkest
12 656 Equipe Lievestro
13 675 Joop te Ronde
14 642 Ron van Elk
15 618 Erik Messink

Kever Klasse
1 431 Gerald Kemper
2 411 Gerard Roeterdink
3 426 Jan-Willem Mennink
4 412 Edwin Hafkamp
5 447 Gerard Amting
6 429 Jeroen Heinhuis
7 460 Erik Smeenk
8 436 Vincent Schouwenberg
9 425 Stefan Blauw
10 437 Bert Gussinklo
11 432 Bjorn Hissink

Sprint 1600
1 323 JeanPierre Wouters
2 312 Rob van Mierlo
3 334 Dennis Oude Oosterik
4 381 William Maalderink
5 341 Pieter Verboon
6 365 Iwan Buil - ACTL
7 373 Henk Mennink
8 364 Hennie Kuipers
9 37 Henk Ripperda
10 330 Frank Geven
11 398 Dennis Oosterkamp

Combi Klasse
1 5 Tim ten Dolle
2 112 Freek Gussinklo
3 123 André Hofman
4 37 Wim Kok
5 130 Evert Bouwman
6 33 Twan Scholten
7 117 Henk van der Hart
8 167 Gerwin Bultink
9 46 Roelof Poelarends
10 49 Henk Arentsen
11 83 Teunis van 't Veld
12 99 Frank van Raaij
13 30 Lars Goossens
14 88 Rudy Buurman

Hoge Hakken Klasse
1 11 Maggie v Moerkerk
2 51 Anouk Slagers
3 91 Denise Verhey
4 111 Monique Bloemers
5 315 Meriejan v Hees
6 17 Marieke Reijers
7 21 Tetske Fles
8 191 Rosaline Block
9 122 Geke Tempert
10 237 Vera Tabor

Plaatselijke Rijders
1 32 Dirk Hooiman
2 880 Ed Goossen
3 818 Danny Goossen
4 7 Remco Stevens
5 136 Mark Siemes
6 38 Niek Vredengoor
7 17 Jasper Hakvoort
8 845 Coen Rozendaal
9 99 Thijs Jansen
10 6 Rob Bussink
11 34 Marcel Grievink
12 5 Frank Grootzevert
13 27 Wiebe Harbers
14 2 Aloys Kummeling
15 13 Albert Veida
16 917 Roy Derksen
17 15 Jamil Gootink
18 18 Wouter Klein Hesselink
19 4 René Benen
20 14 Bas Verbrugge
21 24 Jean-Paul Meijer
22 674 Wesley Jansink
23 1 Maik Liebrand
24 19 Dirk Jansen
25 9 Tim Jansen

Junior Klasse
1 5 Gijs Wismans
2 541 Bas Verweijen
3 532 Cynthia van 't Oever
4 539 Mike Bruins
5 556 Dagmar van Toorn
6 550 Koen Baars
7 547 Dion Bussink
8 545 Sanne Stoel
9 561 Robin Putman
10 548 Jopie Hermans
11 544 Ruben Renssen
12 543 Erik Schel
13 514 Maréll Bekhuis
14 567 Luuk Tiemessen
15 555 Bart Bleekman
16 554 Bianca Kuipers
17 542 Stan Overbeek
18 552 Youri Paus

Regio Klasse
1 121 Patrick van den Fels
2 122 Maikel Kamphuis
3 131 Roy Vreeman
4 105 Peter ter Braak
5 171 Maarten Tiggeloven
6 125 Kai Wolsink
7 102 Björn Velthof
8 123 Martijn Bakhuis
9 115 Hielke Grefelman
10 12 Marcel van Toorn
11 134 Rob Hesselink
12 124 Remco Tempert
13 127 Hans Golbach
14 189 Mart Damveld
15 106 Arnold Bekhuis
16 789 Yannick Meyer
17 111 Jarno Mennink
18 237 Rick Rinteman
19 77 Freddie Wohlan
20 983 Nico Polman
21 117 Mark Vaartjes
22 96 Dennis Noordink

De organisatie bedankt voor een mooie dag autocross.
En de kampioenen gefeliciteerd met het behaalde resultaat!

Read more...

RAMO Uitslag Loenen

zondag, 17 augustus 2014

Regio Klasse

1 134 Rob Hesselink
2 122 Maikel Kamphuis
3 127 Hans Golbach
4 121 Patrick van der Fels
5 115 Hielke Grefelman
6 113 Vincent Ophuis
7 125 Kai Wolsink
8 12 Marcel van Toorn
9 105 Peter ter Braak
10 102 Bjorn Velthof
11 106 Nicole Bekhuis
12 983 Nico Polman
13 117 Mark Vaartjes
14 144 Marc Hesselink
15 135 Marc Nijhof

Junior Klasse
1 541 Bas Verweijen
2 542 Stan Overbeek
3 532 Cyntia van 't Oever
4 544 Ruben Renssen
5 5 Gijs Wismans
6 547 Dion Bussink
7 531 Richard Huisman
8 556 Dagmar van Toorn
9 548 Jopie Hermans
10 123 Jurgen Lubbinge
11 543 Erik Schel
12 561 Robin Putman
13 567 Luuk Tiemessen
14 514 Marell Bekhuis
15 550 Koen Baars

Standaard Klasse
1 909 Monique van de Heide
2 903 Rene Snippe
3 200 Jeroen Bruinsma
4 863 Maik Eskes
5 860 Wilbert Janssen
6 867 Tom Stortelder
7 834 Judith Kuipers
8 861 Berry Bronsvoort
9 878 Stefan Lips
10 842 Niek Westerhof

Plaatselijke Rijders
1 2 Erik Mulder
2 3 Hennie Schoolderman
3 52 Jobbe Boesveld
4 4 Ronald Ploeg
5 917 Roy Derksen
6 666 Mark Otto
7 42 Willem Nooteboom
8 7 Robert Berns
9 237 Rick Rinkema
10 8 Herwin van Reen
11 6 Roy Pelgrim
12 113 Nico Straatman
13 655 Wilfred ten Have
14 25 Daan Elgersma
15 37 Jan Marius van de Brink

Kever Klasse
1 403 Marco Raben
2 425 Stepan Blauw
3 426 Jan-Willem Mennink
4 436 Vincent Schouwenberg
5 412 Edwin Hafkamp
6 458 Harm Eesinge
7 437 Bert Gussinklo

Hoge Hakken Klasse
1 501 Inge Wiersema
2 43 Anouk Slagers
3 223 Sarah Hoogveld
4 451 Esme Prinsen
5 834 Monique Kuipers
6 22 Daphne van Bussel
7 237 Vera Tabt
8 315 Meriejan van Hees
9 26 Jolanda Gerrtitsen
10 881 Kaylee van Middendorp

Sprint 1600
1 374 Andre Bouwmeester
2 323 JeanPierre Wouters
3 375 Kevin Uenk
4 344 Youri Verhey
5 377 Sjaak Spies
6 398 Dennis Oosterkamp
7 373 Henk Mennink
8 722 Niek Jansen
9 320 Sven Prinsen
10 325 Artem Doronin
11 335 Wim Hagen
12 332 Sander Veldhuis
13 360 Andre Folmer
14 381 Andre Steege
15 306 Ysbrand Dijkstra

Toerwagen Klasse
1 201 Richard Zwiep
2 661 Maik Knoefmann
3 267 Richard Gepken
4 632 Henry Arkes (equipe)
5 650 Jarno Niks
6 651 Reint Bruins
7 647 Alwi Snippe
8 682 Richard Martens
9 654 Mariette Lokate
10 33 Onno Ellens
11 645 Bert Hesselink
12 675 Joop te Ronde
13 52 Jobbe Boesveld
14 241 Stephan van der Fels
15 122 Henri Wilbrink

Combi Klasse
1 141 Andre Vrieze
2 130 Evert Bouwman
3 540 Patrick Boessenkool
4 710 Marco Uenk
5 167 Gerwin Bultink
6 46 Roelof Poelarends
7 33 Twan Scholten (equipe)
8 27 Gerrit de Groot
9 30 Lars Goossens
10 2 Piet van de Wetering
11 9 Victor Borgdorff

Allemaal gefeliciteerd met het behaalde resultaat, en de organisatie bedankt!

Read more...

Onze sponsoren

© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN