Daguitslagen

Uitslag Markelo 2015

zondag, 11 oktober 2015

Standaard Klasse Div.A.
1.Jeroen Bruinsma
2.Eddy Zielman
3.Remco Tempert
4.Hans Bolbach
5.Mike Bechthold
6.Jelle Mellema
7.Wim Meerbeek (equipe)

Sprint 1600
1.Jelle Frits Veenstra
2.Patrick Boessenkool
3.Rene Snippe
4.Andre Steege
5.Hennie Kuipers
6.Reindert van Eerden
7.Sander Veldhuis
8.Barry Zwiers
9.Herman Hengeveld (equipe)
10.Bennie Geerdink
11.Sven Haverkamp

Regio Klasse
1Jelle Klaassen
2.Wouter Koopman
3.Peter Woolderink
4.Dennis Hengelaar
5.Evert Grotenhuis
6.Monique Bloemers
7.Joel Hoftijzer
8.Gerben Molenar
9.Marcel van Toorn
10.Gerjo Laarman
11.Bas Westerhof
12.Peter ter Braak
13.Erik Schel
15.Frank Tijhuis (zwart)
15.Maarten Tiggeloven (zwart)

Standaard Klasse Div.V.
1.Wilbert Janssen
2.Patrick van der Fels
3.Jochem Eelderink
4.Freddie Wohlan
5.Niek Westerhof
6.Björn Velthof
7.Tom Stortelder
8.Nick Johansson
9.Bert Grootenhuis
10.Chantel Visch
11.Martijn Bakhuis
12.Han Kappert
13.Bert Hesselink
14.Erwin Krikkink
15.Gerjan de Jonge

Kever Klasse
1.Rik Pasman
2.Johannes Kuiper
3.Cees van de Goot
4.Jan-Willem Mennink
5.Rick Voskamp

Combi Klasse
1.Andre Hofman
2.Peter Cents
3.Gerwin Bultink
4.Ferry Kroes
5.Alwi Snippe
6.Evert Bouwman
7.Roelof Poelarends
8.Jelle Frits Feenstra

Junior Klasse
1.Gijs Kovac
2.Gijs Wismans
3.Mike Bruins
4.Ricardo Otto
5.Koen Baars
6.Ruben Renssen
7.Marijn Vos
8.Stan Overbeek
9.Jopie Hermans
10.Nigel van Dillen
11.Marell Bekhuis
12.Bart Bleekman
13.Louis Ripperda
14.Dion Bussink
15.Luc van der Hardenberg
.
Toerwagen Klasse
1.Erik Messink
2.William Krijt
3.Henry Arkes (equipe)
4.Dagmar van Toorn
5.Daniel Hutten
6.Wesley Jansink
7.Dylan Mensink
8.Joop te Ronde
9.Geke Tempert Stevens
10.Robert Lievestro (equipe)
11.Ronald Groothuis
12.Sander Borgonje
13.Simon Hemmen
14.Gerbert Paus
15.Erwin van de Belt

Gefeliciteerd met jullie prestaties deze dag!
De organisatie bedankt voor een frisse dag autocross in Markelo.

Read more...

Uitslag Halle 2015

zondag, 04 oktober 2015

Junior klasse
1 563 Gijs Kovac
2 545 Ricardo Otto
3 550 Koen Baars
4 548 Jopie Hermans
5 520 Stan Overbeek
6 547 Dion Bussink
7 555 Bart Bleekman
8 577 Luc van den Hardenberg
9 560 Nigel van Dillen
10 532 Cynthia van 't Oever
11 567 Luuk Tiemessen
12 551 Danny van den Berg
13 542 Bart Massop
14 514 Marell Bekhuis
15 544 Ruben Renssen

Plaatselijke rijders
1 19 Wesley Jansink
2 216 Jeroen Lammers
3 10 Adri Capel
4 77 Freddie Wohlan
5 27 Wibe Harbers
6 127 Monique Bloemers
7 11 Jan Mensink
8 642 Ron van Elk
9 293 Robert Janssen
10 41 Rob Tuenter
11 35 Erwin Smakman
12 21 Henk Harbers
13 2 Benthe Obbink
14 4 Rene Benen
15 1 Roy Huntink

Standaard klasse.div A.
1 200 Jeroen Bruinsma
2 872 Remco Tempert
3 79 Jelle Mellema
4 866 Arno Vrieze
5 911 Gerwin Dimmendaal

Standaard klasse div V. klasse
1 806 Jochem Eelderink
2 97 Pascsl Sangers
3 837 Martijn Bakhuis
4 848 Tom Stortelder
5 868 Mike te Lindert
6 890 Bert Hesselink
7 867 Björn Velthof
8 1 Han Kappert
9 889 Chantal Visch
10 855 Thijs Klein Tank (ACTL)
11 860 Wilbert Janssen
12 891 Bart Grootenhuis
13 885 Patrick van der Fels
14 871 Erink Musch
15 804 Marijke van der Vegt (zwart)

Kever klasse
1 409 Bjorn Hissink
2 417 Johannes Kuiper
3 412 Edwin Hafkamp
4 426 Jan-Willem Mennink
5 447 Gerard Amting
6 427 Rik Pasman

Regio rijders
1 124 Marcel van Toorn
2 110 Peter Woolderink
3 119 Jelle Klaassen
4 121 Bas Westerhof
5 128 Gerjo Laarman
6 114 Maarten Tiggeloven
7 15 Helmer Venneker
8 118 Frank Tijhuis
9 105 Peter ter Braak
10 12 Joel Hoftijzer
11 106 Nicole Bekhuis
12 2 Bart te Hennepe
13 916 Edwin Willemsen
14 127 Evert Grotenhuis
15 29 Wouter Koopman

Toerwagen klasse
1 632 Henry Arkes (equipe)
2 618 Erik Messink
3 277 Maik Knoefmann
4 36 Wouter Blok
5 683 Thomas Dijkhof
6 621 Danny Reinders
7 651 William Krijt
8 91 Yori Verhey
9 605 Gerbert Paus
10 680 Dagmar van Toorn
11 675 Joop te Ronde
12 637 Ronald Groothuis
13 41 Roel Buisman
14 31 Nick Nijkamp
15 310 Dylan Mensink

Sprint 1600
1 301 Edwin Tolkamp
2 324 Andre Bouwmeester
3 337 Maarten Klosters
4 311 Niek Jansen
5 381 Andre Steege
6 793 Tom Busscher
7 365 Iwan Buil (ACTL)
8 364 Hennie Kuipers
9 363 Herman Hengeveld (equipe)
10 304 Rene Snippe
11 917 Sander Veldhuis
12 11 Bennie Geerdink
13 32 Lammert Oorel

Combi klasse
1 112 Freek Gussinklo
2 129 Peter Cents
3 105 John Rotink
4 123 Andre Hofman
5 916 Bert Bijsterbosch
6 130 Evert Bouwman
7 33 Leo Scholten (equipe)
8 167 Gerwin Bultink
9 46 Roelof Poelarends
10 40 Frank Arentsen
11 108 Andre Vrieze
12 120 Ernist Du Bois
13 26 Gerard Branderhorst

 

Gefeliciteerd met jullie behaalde resultaat!
En de organisatie bedankt voor de medewerking.

 

Laatste RAMO cross - zondag 10 oktber in Markelo.

Read more...

Uitslag Bornerbroek 2015

zondag, 27 september 2015

Juniorklasse
1.Jarno van de Krol
2.Jopie Hermans
3.Cynthia van 't Oever
4.Luc van Hardenberg
5.Dion Bussink
6.Ruben Renssen
7.Stan Overbeek
8.Bart Bleekman
9.Jan Stoffers
10.Damy van den Barg

Standaardklasse Div.V
1.Wilbert Janssen
2.Patrick van der Fels
3.Jochem Eelderink
4.Martijn Bahuis
5.Bart Grotenhuis
6.Nick Johansson
7.Niek Westerhof
8.Chantal Visch
9.Björn Velthof
10.Edwin van Zeist

Standaardklasse Div.A
1.Eddy Zielman
2.Remco Tempert
3.Hans Olbach
4.Jelle Mellema
5.Jeroen Bruinsma
6.Wim Meerbeek
7.Freek Luchtmeijer
8.Maikel Kamphuis
9.Marc Nijhof
10.Tabe Stapert
11.Mike Bechthold
12.Rick Bonthuis

Regioklasse
1.Marcel van Toorn
2.Marc Hesselink
3.Arne Brilhuis
4.Jelle Klaassen
5.Peter Woolderink
6.Dennis Hengelaar
7.Maarten Tiggeloven
8.Freddie Wohlan
9.Bram Kemma
10.Gerben Molenaar

Combiklasse
1.Tim ten Dolle
2.Peter Cents
3.Gerwin Bultink
4.Rocco Pul
5.Roelof Poelarends
6.Andre Hofman

Sprint 1600
1.Erik Diepenmaat
2.Pascal Paling
3.Bennie Geerdink
4.Hennie Kuipers
5.Andre Steege
6.Rene Snippe
7.Andre Folmer
8.Barry Zwiers
9.Tom Busscher

Keverklasse
1.Rik Pasman
2.Eelco Kruis
3.Rick Voskamp
4.Harm Eesinge
5.Jan-Willem Mennink
6.Gerard Amting

Toerwagenklasse
1.Erik Messink
2.Mick Meijerink
3.Wouter Blok
4.Gerbert Paus
5.Michael Peeters
6.Wesley Jansink
7.Joop te Ronde
8.Dagmar van Toorn
9.Wim Lansink
10.Robert Lievestro
11.Henry Arkes
12.Dylan Mensink
13.Miel Veldhorst
14.Ronald Groothuis

Gefeliciteerd met het behaalde resultaat!

En tot 4 oktober in Halle.

 

Read more...

Uitslag Aalten 2015

zondag, 06 september 2015

Standaard Klasse Div.V
1 885 Patrick van der Fels
2 871 Erik Musch
3 806 Jochem Eelderink
4 848 Tom Stortelder
5 890 Bert Hesselink
6 891 Bart Grootenhuis
7 812 Anton van de Linden
8 834 Marco van Wijlen
9 868 Mike te Lindert
10 837 Martijn Bakhuis
11 814 Dorus Damen
12 889 Chantal Visch
13 886 Jelle Baars
14 860 Wilbert Janssen
15 554 Equipe Kuipers (Monique)

Regio Klasse
1 124 Marcel van Toorn
2 144 Marc Hesselink
3 110 Peter Woolderink
4 121 Bas Westerhof
5 114 Maarten Tiggeloven
6 106 Equipe Bekhuis (Arnold)
7 29 Wouter Koopman
8 105 Peter ter Braak
9 12 Jochem Wikkerink
10 108 Niek Wild
11 127 E.J. Grootenhuis
12 914 Jeroen Bekker
13 119 Jelle Klaassen
14 102 Bram Vemna
15 128 Gerjo Laarman

Junior Klasse
1 545 Ricardo Otto
2 550 Koen Baars
3 523 Bas Verweijen
4 548 Jopie Hermans
5 520 Stan Overbeek
6 514 Marell Bekhuis
7 566 Lars van Kuringe
8 44 Marijn Vos
9 532 Cynthia van 't Oever
10 547 Dion Bussink
11 560 Nigel van Dillen
12 549 Melanie Thomassen
13 554 Bianca Kuipers
14 517 Patrick de Hoop
15 539 Mike Bruins

Standaard Klasse Div.A
1 911 Gerwin Dimmendaal
2 200 Jeroen Bruinsma
3 103 Marc Nijhof
4 872 Remco Tempert
5 879 Hans Golbach
6 866 Arno Vrieze

Toerwagen Klasse
1 277 Maik Knoefmann
2 618 Erik Messink
3 632 Equipe Arkes (Henry)
4 636 Michael Peters
5 675 Joop te Ronde
6 680 Dagmar van Toorn
7 656 Equipe Lievestro (Robert)
8 643 Marco Siebelink
9 655 Jorick ten Hove
10 683 Thomas Dijkhof
11 179 Matthijs Bosklopper
12 637 Ronald Groothuis

Kever Klasse
1 407 Marco Raben
2 427 Rik Pasman
3 426 Jan-Willem Mennink
4 409 Rick Voskamp
5 460 Erwin Smeenk
6 447 Gerard Amtine

Sprint1600
1 340 Patrick Boessenkool
2 301 Edwin Tolkamp
3 324 Sjors Bouwman
4 304 René Snippe
5 381 André Steege
6 917 Sander Veldhuis
7 364 Hennie Kuipers
8 11 Bennie Geerdink
9 382 Pascal Paling
10 342 Stephan Kersten
11 330 Frank Geven
12 365 Iwan Buil

Combi Klasse
1 102 Chris Wagenaar
2 324 Sjors Bouwman
3 129 Peter Cents
4 130 Evert Bouwman
5 167 Gerwin Bultink
6 123 André Hofman
7 33 Equipe Scholten (Twan)
8 40 Equipe Arentsen (Henk)
9 112 Freek Gussinklo
10 26 Gerard Branderhorst
11 342 Stephan Kersten
12 119 Moos Kroon

Plaatselijk Rijders
1 14 Marcel Grievink
2 216 Hugo Wisselink
3 21 Henk Harbers
4 19 Richard Schepers
5 11 Roy Huntink
6 13 Harm Heida
7 61 Rob Bussink
8 293 Robert Janssen
9 642 Ron van Elk
10 41 Robin Rijks
11 144 Jelmer Hinkamp
12 6 Koen en Maarten
13 46 Erik Firing
14 7 Wouter Klein Hesselink
15 297 Patrick Revenberg

Hoge Hakken Klasse
1 27 Monique Bloemers
2 106 Nicole Bekhuis
3 2 Raja Cremer
4 10 Benthe Obbink
5 246 Vera Tabor

Iedereen gefeliciteerd met het behaalde resultaat!

En de organisatie bedankt voor de medewerking voor de uitslagen!

Read more...

Uitslag Haarle 2015

zondag, 16 augustus 2015

Uitslag na 3 manches!

Regio Klasse
1 119 Jelle Klaassen
2 124 Marcel van Toorn
3 331 Arne Brilhuis
4 128 Gerjo Laarman
5 150 Dennis Hengelaar
6 102 Bram Kemna
7 118 Frank Tijhuis
8 114 Maarten Tiggeloven
9 110 Peter Woolderink
10 106 Arnold Bekhuis Equipe
11 105 Peter ter Braak
12 121 Bas Westerhof
13 2 Bart Te Huinge
14 129 Gerben Molenaar
15 29 Wouter Koopman

Standaard Klasse Div. V.
1 860 Wilbert Janssen
2 806 Jochem Eelderink
3 848 Tom Stortelder
4 837 Martijn Bakhuis
5 890 Bert Hesselink
6 885 Patrick van der Fels
7 867 Björn Velthof
8 871 Erink Musch
9 889 Chantal Visch
10 891 Bart Grootenhuis

Kever Klasse
1 427 Rik Pasman
2 426 Jan-Willem Mennink
3 460 Erwin Smeenk
4 42 Aart Stoffen

Sprint 1600 Klasse
1 11 Bennie Geerdith
2 381 Andre Steege
3 129 Peter Cents
4 304 René Snippe
5 364 Hennie Kuipers
6 342 Stephan Kersten
7 311 Niek Jansen
8 357 Barry Zwiers

Standaard Klasse Div. A.
1 911 Gerwin Dimmendaal
2 200 Jeroen
3 872 Remco Tempert
4 103 Marc Nijhof
5 866 Arno Vrieze
6 879 Hans Bolbach
7 882 John Bakhuis
8 22 Maurice Bossink
9 815 Oosterkamp/v.d. Heide Equipe

Junior klasse
1 566 Lars v. Kuringe
2 550 Koen Baars
3 577 Luc v.d. Hardenberg
4 548 Jopie Hermans
5 520 Stan Overbeek
6 545 Ricardo Otto
7 532 Cynthia van 't Oever
8 549 Melanie Thommassen
9 547 Dion Bussink
10 551 Danny van den Berg
11 542 Bart Massop equipe
12 543 Femke Schel
13 563 Aron Vreeman
14 567 Luuk Tiemessen
15 424 Louis Ripperda

Toerwagen Klasse
1 632 Bert Arkes equipe
2 605 Gerbert Paus
3 682 Wim Lasnink
4 675 Joop te Ronde
5 637 Ronald Groothuis
6 146 Daniel Hutten
7 881 Kaylee v. Middendorp
8 656 Robert Lievestro
9 680 Dagmar van Toorn
10 651 William Krijt
11 111 Jarno Mennink

Combi Klasse
1 123 André Hofman
2 167 Gerwin Bultink
3 129 Peter Cents
4 130 Evert Bouwman
5 43 André Bouwman
6 33 Twan Scholten equipe
7 138 Bastiaan Hoogeboom
8 26 Gerard Branderhorst

 

Gefeliciteerd, en de organisatie bedankt voor deze medewerking!!

Read more...

Uitslag Gendringen 2015

maandag, 10 augustus 2015

Uitslag regio rijders
1 216 Haiko Wisselink
2 121 Bas Westerhof
3 119 Jelle Klaassen
4 102 Bram Kemna
5 128 Gerjo Laarman
6 840 Kevin Roeterdink
7 77 Freddie Wohlan
8 118 Frank Tijhuis
9 106 Nicole Bekhuis
10 916 Edwin Willemsen
11 108 Niek Wild
12 105 Peter ter Braak
13 110 Peter Woolderink
14 114 Maarten Tiggeloven
15 12 Jochem Wikkerink

Uitslag kever klasse
1 405 Arjan Stokkink
2 429 Jeroen Heinhuis
3 426 Jan-Willem Mennink
4 460 Erwin Smeenk
5 447 Gerard Amting
6 409 Rick Voskamp

Uitslag standaard klasse Div V.
1 812 Anton van der Linden
2 829 Erik ten Zende
3 111 Daniel de Bone
4 803 Jeroen Vonk
5 885 Patrick van der Fels
6 871 Erink Musch
7 34 Sander Fieten
8 891 Bart Grootenhuis
9 30 Jaap Jan Wassenaar
10 258 Vincent Stormink
11 837 Martijn Bakhuis
12 889 Chantal Visch
13 990 Ruud Prinsen
14 848 Tom Stortelder
15 1 Kevin van Beek

Uitslag plaatselijke rijders
1 11 Joey Harmers
2 818 Danny Goossen
3 880 Jeffrey Goossen
4 4 Rene Benen
5 5 Frank Groot Zevert
6 32 Drik Hooijmen
7 3 Floyd Robben
8 19 Drik Jansen
9 812 Jan Huigen
10 6 Rob Bussink
11 17 Raplh Hakvoort
12 23 Theo Hoogveld
13 24 Jean-Paul Meijer
14 14 Bas Verbrugge
15 13 Harm Heida

Uitslag sprint 1600
1 324 Sjors Bouwman
2 320 Sven Prinsen
3 307 Erik Diepenmaat
4 344 Yori Verhey
5 319 Erik Pijnenburg
6 11 Bennie Geerdink
7 381 William Maalderink (equipe)
8 365 Iwan Buil ACTL Rijder
9 311 Niek Jansen
10 371 Reindert van Eerden
11 714 Detlef Domhof
12 357 Barry Zwiers
13 330 Frank Geven
14 308 Gerd Robben
15 356 Rolf Mensink

Uitslag standaard klasse Div A.
1 919 Tabe Stapert
2 869 Adriaan Grandia
3 911 Eddy Zielman
4 103 Marc Nijhof
5 866 Arno Vrieze
6 892 B. Westerveld
7 872 Remco Tempert
8 918 Martin Kobus
9 150 Rutger Jansen

Uitslag Junior klasse
1 523 Bas Verweijen
2 539 Mike Bruins
3 583 Jarno van de Krol
4 547 Dion Bussink
5 520 Stan Overbeek
6 555 Bart Bleekman
7 550 Koen Baars
8 548 Jopie Hermans
9 567 Luuk Tiemessen
10 549 Melanie Thommassen
11 566 Lars van Kuringe
12 545 Ricardo Otto
13 542 Bart Massop (euipqe)
14 44 Marijn Vos
15 579 Romy Pijnenburg (zwart)

Uitslag vrije klasse
1 381 Sander de Haan
2 42 Frank Rutgers
3 222 Roelof Keun
4 117 Aa Duito
5 9 Rudy van Asselt
6 829 Thij Twaaldhoven
7 675 Wesley Jansink
8 90 Vincent Schouwenberg
9 64 Rick Wassink
10 983 Roy Derksen
11 358 Henco van Wijk
12 85 Joey Poelarends

Uitslag hoge hakken klasse
1 52 Rebecca Burger
2 27 Monique Bloemers
3 106 Nicole Bekhuis
4 23 Sarah Hoogveld
5 91 Denise Verhey
6 651 Monica van de Brink
7 11 Maggy van Moerkerk
8 312 Inge Reefhuis
9 135 Mariska de Ruiter
10 103 Anouk Slagers
11 17 Mariek Reijers

Uitslag toerwagen klasse
1 381 Sander de Haan
2 660 Niels Hilderink
3 277 Maik Knoefmann
4 217 Patrick Strijker
5 646 Robin Elfrink
6 651 William Krijt
7 376 Anton Ham
8 637 Ronald Groothuis
9 675 Joop te Ronde
10 683 Thomas Dijkhof
11 31 Nick Nijkamp
12 326 Herman Imming
13 640 Henry Bosch
14 881 Kaylee van Middendorp
15 636 Johan van den Barg

Uitslag combi klasse
1 124 Sjors Bouwman
2 133 Jan Hendriks
3 2 Jan Maarten Schuurman
4 33 Twan Scholten (equipe)
5 88 Rudy Buurman
6 140 Jan Leeuw
7 167 Gerwin Bultink
8 5 Bennie Fielt
9 46 Roelof Poelarends
10 363 Herman Hengeveld (euipe)
11 130 Evert Bouwman
12 26 Gerard Branderhorst
13 4 Feller Alian
14 714 Detlef Domhof
15 47 Roel Brussen

Iedereen gefeliciteerd met het behaalde resultaat!
ASGV, bedankt voor een mooie dag autocross!

 

Volgende RAMO / Twenthe Cup wedstrijd, zondag 16 augustus Haarle.

Read more...

Onze sponsoren

Kalender

za juli 28
NK Holterhoek
zo juli 29
Holterhoek | 29 Juli
zo aug 12
Gendringen | 12 Augustus
za aug 18
NK Halle
za sept 01
Lochem | 1 September
zo sept 02
Lochem | 2 September
za sept 15
NK Bunnik
zo sept 23
Aalten | 23 September
zo okt 07
Markelo | 7 Oktober
© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN