Daguitslagen

Daguitslag | Bornerbroek 2016

maandag, 17 oktober 2016

Juniorklasse

1. Ricardo Otto
2. Bas Verweijen
3. Lars van Kuringe
4. Jarno van de Krol
5. Koen Baars
6. Cynthia van 't Oever
7. Bart Massop (equipe)
8. Stan Overbeek
9. Marijn Vos
10. Luuk Tiemessen
11. Damy van den Barg
12. Luuk Wolhan
13. Darell Schepers
14. Dion Huiskes
15. Dennis Borger

Keverklasse
1. Marco Raben
2. Tjeerd de Wal
3. Gerard Ampting
4. Erwin Smeenk

Standaardklasse Div.A
1. Frank Groot Breteler
2. Aalzen van de By
3. Remco Tempert
4. Jeroen Bruinsma
5. Rick Bonthuis
6. Hans Golbach
7. Geke Tempert
8. Jelle Mellema
9. Rienk Zomer

Standaardklasse Div.V
1. Kevin van Beek
2. Arjen Kooistra
3. Patrick van der Fels
4. Gerald Neuteboom
5. Erik Musch
6. Martijn Bakhuis
7. Daniel de Bone
8. Douwe Venneker
9. Bart Groothuis
10. Mike te Lindert
11. Tom Stotelder
12. Judith Kuipers
13. Edwin van Zeist
14. Sander Fieten
15. Peter Kooiker

Sprint 1600
1. Andre Bouwmeester
2. Maarten Kloster
3. Bennie Geerdink
4. Rene Snippe
5. Tom Busscher
6. Andre Steege
7. Barry Zwiers
8. Jelmer Harbers
9. Rolf Mensink
10. Henny Kuipers
11. Coen Wouters
12. Dennis Oude Oosterik

Combiklasse
1. Tobias Schulze
2. Andre Hofman
3. Maarten Meutstege
4. Evert Bouwman
5. Frank Arentsen

Toerwagenklasse
1. Ronnie Vetketel
2. Johan van de Barg
3. Bert Gussinklo
4. Alwi Snippe
5. Stephan van der Fels
6. Niek Groener
7. Wesley Jansink
8. Bert Hesselink
9. Ron van Elk
10. Rebecca Burgers
11. Remco Reints
12. John Koerhuis
13. Henri Wilbrink
14. Marco Tuchter
15. Gerbert Paus

Regioklasse
1. Bram Kemna
2. Arne Brilhuis
3. Niek Wild
4. Dennis Oude Oosterik
5. Coen ter Braak
6. Mark Meijer
7. Martin Groothuis
8. Bart te Hennepe
9. Gerjo Laarman
10. Kai Wolsink
11. Nicole Bekhuis (equipe)
12. Marcel van Toorn
13. Peter Woolderink
14. Jelle Klaassen
15. Bas Westerhof

De uitslag van de "Juniorklasse" en de eindstanden van de kampioenschappen, volgt zo spoedig mogelijk.

Iedereen gefeliciteerd met jullie prestaties!!

Read more...

Daguitslag | Markelo 016

zondag, 09 oktober 2016

Regioklasse
1 133 Gerjo Laarman
2 131 Ruud Bos
3 110 Peter Woolderink
4 119 Jelle Klaassen
5 102 Bram Kemna
6 98 Bas Westerbrok
7 124 Marcel van Toorn
8 125 Kai Wolsink
9 135 Marell Bekhuis
10 126 David Goosen (equipe)
11 106 Arnold Bekhuis (equipe)
12 117 Inge Reefhuis (equipe)
13 127 Joel Hoftijzer (equipe)
14 121 Arne Brilhuis
15 128 Evert Grootenhuis

Juniorklasse
1 525 Lars van Kuringe
2 567 Luuk iemessen
3 550 Koen Baars
4 583 Jarno van de Krol
5 514 Damy van den Barg
6 531 Jan Stoffer
7 543 Femke Schel
8 551 Iris van den Barg
9 540 Marijn Vos
10 564 Darell Schepers
11 554 Dion Huiskes
12 556 Mike Uenk
13 546 Persilla Bosch
14 545 Ricardo Otto
15 581 Luuk Wohlan

Standaardklasse Div.V
1 857 Gerald Nooteboom
2 885 Patrick van der Fels
3 832 Douwe Venneker (equipe)
4 878 Peter Roelofkooiker
5 263 Jeroen Vonk
6 871 Erik Musch
7 828 Monique Kuipers (equipe)
8 889 Chantal Visch
9 80 Herman Eelderink
10 868 Mike te Lindert
11 9 Daniel de Bone
12 861 Berry Bronsvoort
13 818 Bart Grootenhuis
14 877 Martijn Bakhuis
15 883 Edwin van Zeist

Sprint 1600
1 303 Patrick Boessenkool
2 305 Andre Bouwmeester
3 309 Maarten Klosters
4 331 Coen Wouters
5 362 Andre Steege
6 398 Bennie Geerdith
7 364 Hennie Kuipers
8 357 Barry Zwiers
9 352 Wouter Blok
10 326 Rolf Mensink

Toerwagenklasse
1 610 Gerbert Paus
2 636 Han Gussinklo (Equipe)
3 653 Wesley Jansink
4 683 Thomas Dijkhof
5 642 Ron van Elk
6 648 Nick Nijkamp
7 680 Dagmar van Toorn
8 645 Bert Hesselink
9 880 Kaylee van Middendorp
10 264 Jos Constable

Keverklasse

1 417 Johannes Kuiper 60
2 447 Gerard Amting 51

Standaardklasse Div.A
1 101 Aalzen van der Bij
2 972 Remco Tempert
3 915 Rick Bonthuis
4 971 Hans Golbach
5 150 Rutger Jansen (equipe)
6 200 Simone Eilers
7 900 Jeroen Bruisma

Combiklasse
1 991 Jan Maarten Schuurman
2 117 Hedser Brainsma
3 112 Mark Witlox
4 146 Tobias Schulze
5 130 Evert Bouwman
6 27 Freek Gussinklo
7 120 John Rotink
8 150 Willem Snijder
9 183 Erik Smeenk
10 123 Andre Hofman
11 331 Coen Wouters

Iedereen gefeliciteerd met je behaalde resultaat!
De organisatie bedankt voor een mooie frisse dag autocross.

Volgende wedstrijd:
Zondag 16 oktober in Bornebroek

Read more...

Nieuwe uitslag Holterhoek!

maandag, 03 oktober 2016

Regioklasse

1 119 Jelle Klaassen
2 131 Ruud Bos
3 102 Bram Kemna
4 121 Arne Brilhuis
5 891 Vince Thomassen
6 946 Jeroen Lammers
7 126 David Goossen (Equipe)
8 124 Marcel van Toorn
9 880 Jeffrey Goossen
10 213 Jan Bork
11 133 Gerjo Laarman
12 70 Robert Hebinck
13 11 Niek Wild
14 24 Stefan Wenting
15 128 Evert Grootenhuis (technische afkeur)

Read more...

Daguitslag | Halle 2016

maandag, 03 oktober 2016

Regioklasse

1 133 Gerjo Laarman
2 119 Jelle Klaassen
3 124 Marcel van Toorn
4 131 Ruud Bos
5 121 Arne Brilhuis
6 125 Kai Wolsink
7 102 Bram Kemna
8 1 Coen ter Braak
9 108 Michel Jager
10 115 Monique Bloemers
11 135 Marell Bekhuis
12 117 René Kleinjan (equipe)
13 110 Peter Woolderink
14 11 Nek Wild
15 106 Nicole Bekhuis (equipe)

Juniorklasse

1 583 Jarno van de Krol
2 550 Koen Baars
3 545 Ricardo Otto
4 564 Darell Schepers
5 567 Luuk Tiemessen
6 514 Damy van den Barg
7 542 Niels Massop
8 532 Cynthia van 't Oever
9 548 Fabienne Verburgt
10 520 Stan Overbeek
11 544 Ruben Renssen
12 507 Mike Bruins
13 540 Marijn Vos
14 524 Lucas Konings
15 581 Luuk Wohan

Standaardklasse Div.V.

1 854 Jeroen Jansen
2 832 Helmer Venneker
3 848 Tom Stortelder
4 868 Mike te Lindert
5 881 Sven Hesselink
6 137 Arjan Nagel
7 818 Bart Grootenhuis
8 883 Edwin van Zeist
9 9 Daniel de Bone
10 828 Judith Kuipers (equipe)
11 877 Martijn Bakhuis
12 14 Peter-Jan Groen
13 812 Kevin van Beek
14 871 Erik Musch
15 885 Patrick van der Fels (technisch afkeur)

Keverklasse

1 408 Rik Pasman
2 410 Bjorn Hissink
3 460 Erwin Smeenk
4 447 Gerard Amting
5 403 Marco Raben

Sprint 1600

1 332 André Vrieze
2 305 Andre Bouwmeester
3 306 Sven Prinsen
4 398 Bennie Geerdink
5 362 Andre Steege
6 309 Maarten Klosters
7 327 Andre Folmer
8 364 Hennie Kuipers
9 365 Iwan Buil (ACTL)
10 372 Sander Veldhuis
11 347 Rene Snippe
12 329 Gerben Immink
13 382 Pascal Paling

Plaatselijke rijders

1 129 Wibe Harbers
2 10 Arno Vrieze
3 13 Dion Bussink
4 21 Henk Harbers
5 11 Lars Lieftink
6 4 Rene Benen
7 111 Erwin Sieverink
8 55 Sander Lieftink

Toerwagenklasse

1 604 Robbert Beelen
2 880 Kaylee van Middendorp
3 683 Thomas Dijkhof
4 645 Bert Hesselink
5 832 Duco Dales
6 653 Wesley Jansink
7 675 Joop te Ronde
8 642 Ron van Elk
9 636 Han Gussinklo (equipe)
10 630 Rick Bok
11 605 Andre de Bruijn
12 651 William Krijt
13 22 Henri Wilbrink
14 656 Nande te Winkel

Junior Buggy

1 212 Richard Huisman
2 209 Stijn Jaspers
3 202 Vince Vervoort
4 207 Ricardo Otto
5 210 Oscar van Doremalen
6 204 Samantha Breederland
7 206 Nick Kooremans
8 211 Mike Brussen

Standaardklasse Div.A.

1 900 Jeroen Bruinsma
2 915 Rick Bonthuis
3 971 Hans Golbach
4 19 Marcel Grievink
5 972 Remco Tempert

Combi Klasse

1 107 Marc Jacobs
2 23 Frank Arentsen
3 123 Andre Hofman
4 146 Tobias Schulze
5 27 Freek Gussinklo
6 327 Andre Folmer
7 926 Marten Meutstege
8 130 Evert Bouwman
9 46 Roelof Poelarends
10 127 Andre Vrieze
11 183 Erik Smeenk
12 10 Rik Pasman
13 167 Gerwin Bultink
14 111 Edwin Tolkamp
15 329 Gerben Immink

Gefeliciteerd met jullie behaalde resultaat!

 

Volgende wedstrijd: Zondag 10 oktober in Markelo.

 

 

 

Read more...

Daguitslag | Holterhoek 2016

zondag, 25 september 2016

'
Standaardklasse Div.V.
1 801 Sander de Haan
2 824 Jendrik Hansma
3 857 Gerald Nooteboom
4 820 Niels Nelen
5 263 Jeroen Vonk
6 871 Erik Musch
7 856 Sander Stevens
8 868 Mike te Lindert
9 869 Lars Boekelder
10 889 Chantal Visch
11 829 Thij Twaalfhoven
12 969 Steven Santing
13 116 Ronny Santing
14 9 Daniel de Bone
15 112 Hugo Wisselink (zwart)

Sprint 1600
1 306 Sven Prinsen
2 733 Danny Laaf
3 303 Patrick Boessenkool
4 334 Kevin Uenk
5 309 Maarten Klosters
6 330 Frank Geven
7 398 Bennie Geerdink
8 362 William Maalderink
9 352 Jelmer Harbers
10 335 Wim Hagen
11 357 Dennis Oude Oosterik
12 325 Bram Hoogstra
13 382 Pascal Paling
14 342 Jari Kroon
15 347 Rene Snippe

Keverklasse
1 409 Arjan Stokkink
2 403 Marco Raben
3 404 Jasper Pauw
4 429 Jeroen Heinhuis
5 411 Gerard Roeterdink
6 410 Rick Voskamp
7 447 Gerard Amting
8 460 Erwin Smeenk
9 534 Adriaan Santing

Toerwagenklasse
1 614 Dirk-Jan Gorter
2 220 Adriaan Boele
3 630 Rick Bok
4 201 Richard Zwiep
5 281 Stephan van der Fels
6 317 Patrick Strijker
7 388 Cyriel Poen
8 299 Matthijs Bosklopper
9 301 Jan Marius van de Brink
10 204 Nick Pelgrom
11 636 Bert Gussinklo
12 660 Niels Hilderink
13 22 Henri Wilbrink
14 642 Ron van Elk
15 651 William Krijt

Sprint 1600 4x4
1 197 Markus Wibbeler
2 726 Jiri Osinga
3 166 Ruud Wiefferink
4 32 Sven Hesselink
5 122 Ed van Asten
6 165 Guido Schlyter
7 174 Frank Menzing
8 363 Herman Hengeveld
9 349 Reindert van Eerden
10 9 Jos de Groot

Juniorklasse
1 502 Gijs Kovac
2 550 Koen Baars
3 583 jarno van de Krol
4 507 Mike Bruins
5 523 Bas Verweijen
6 524 Lucas Konings
7 545 Ricardo Otto
8 532 Cynthia van 't Oever
9 540 Marijn Vos
10 504 Elim van de Vossenberg
11 517 Jopie Hermans
12 567 Luuk Tiemessen
13 580 Timo Quak
14 515 Vivan Verbugt
15 531 Jan Stoffer

Standaardklasse Div.A
1 900 Jeroen Bruinsma
2 915 Rick Bonthuis
3 972 Remco Tempert
4 971 Hans Golbach
5 965 Frank Groot breteler
6 200 Siemone Eilers
7 84 Johan Scholing
8 59 Peter Herraath

Combiklasse
1 5 Mike Bartelen
2 127 sven Prinsen
3 32 Marcel Bleider
4 43 Johan de Jong
5 943 Henk van de Hart
6 130 Evert Bouwman
7 14 Hendrik-Jan Arentsen
8 909 Pascl Kloosterman
9 124 Patrick Cleys
10 662 Bert Eggink
11 27 Freek Gussinklo
12 926 Maarten Meutstege
13 183 Erik Smeenk
14 105 Huub Jansen
15 1 Tim ten Dolle

Junior Buggy
1 209 Styn Jaspers
2 205 Bart van der Putten
3 202 Vince Vervoort
4 207 Richard Otto
5 206 Nick Koorenmans
6 212 Ischa van de Vossenberg
7 204 Samantha Breederland
8 211 Mike Brussen
9 203 Chantal van der Putten
10 210 Ascar ban Doremalen
11 201 Timo Pahler

Regioklasse
1 119 Jelle Klaassen
2 131 Ruud Bos
3 102 Bram Kemna
4 121 Arne Brilhuis
5 128 Evert Grootenhuis (technische afkeur)
6 891 Vince Thomassen
7 946 Jeroen Lammers
8 126 David Goossen (Equipe)
9 124 Marcel van Toorn
10 880 Jeffrey Goossen
11 213 Jan Bork
12 133 Gerjo Laarman
13 70 Robert Hebinck
14 11 Niek Wild
15 24 Stefan Wenting

Superfinale "Jan Roerdink Pokal"
1 733 Danny Laaf
2 801 Sander de Haan
3 403 Marco Raben
4 197 Markus Wibbeler
5 5 Mike Bartelen
6 726 Jiri Osinga
7 824 Jendrik Hansma
8 915 Rick Bonthuis
9 900 Jeroen Bruinsma
10 220 Adriaan Boele
11 614 Dirk-Jan Gorter

Iedereen gefeliciteerd, en de organisatie bedankt voor een mooie dag autocross.

Tot in Halle, op zondag 2 oktober!!

We zijn er weer bij....

Read more...

Daguitslag | Aalten 2016

zondag, 28 augustus 2016

Sprint 1600
1 306 Sven Prinsen
2 901 Edwin Tolkamp
3 334 Marco Uenk (equipe)
4 362 William Maalderink (equipe)
5 398 Bennie Geerdink
6 372 Sander Veldhuis
7 335 Wim Hagen
8 364 Hennie Kuipers
9 322 Stephan Kersten
10 352 Jelmer Harbers

Juniorklasse
1 545 Ricardo Otto
2 517 Jopie Hermans
3 550 Koen Baars
4 583 Jarno van de Krol
5 564 Darrell Schepers
6 514 Damy van den Barg
7 581 Luuk Wohlan
8 52 Lynn Overbeek
9 556 Mike Uenk
10 580 Timo Quak
11 547 Youri Paus
12 546 Prescilla Bosch
13 542 Equipe Massop (Bart)
14 551 Iris van den Barg
15 554 Dion Huiskes

Standaardklassse Div.V
1 885 Patrick van der Eels
2 883 Edwin van Zeist
3 868 Mike te Lindert
4 818 Bart Grootenhuis
5 9 Daniël de Bone
6 137 Daphne van Bussel
7 889 Chantal Visch
8 828 Judith Kuipers (equipe)
9 869 Lars Boekelder
10 866 Gerben Molenaar
11 877 Marlijn Bakhuis
12 871 Erik Musch
13 848 Tom Stortelder
14 854 Jeroen Jansen
15 55 Robin Rijks

Toerwagenklasse
1 629 Sander Berg
2 608 Erik Messink
3 636 Han Gussinklo (equipe)
4 610 Gerbert Paus
5 655 Wilfred ter Have
6 880 Kaylee van Middendorp
7 260 Edwin te Grotenhuis
8 653 Wesley Jansink
9 645 Bert Hesselink
10 635 Richard Uenk
11 651 William Krijt
12 675 Joop te Ronde
13 22 Henri Wilbrink
14 630 Marco Tuchter
15 683 Thomas Dijkhof

Regioklasse
1 102 Bram Kemna
2 133 Gerjo Laarman
3 124 Marcel van Toorn
4 119 Jelle Klaassen
5 112 Haiko Wisselink
6 110 Peter Woolderink
7 108 Michel Jager
8 125 Kai Wolsink
9 126 Bart te Hennepe (equipe)
10 115 Monique Bloemers
11 950 Kees Viset
12 12 Suraya Huls
13 127 Joël Hoftijzer (equipe)
14 549 ten Zende
15 120 Wouter Koopman

Standaardklasse Div. A
1 900 Jeroen Bruinsma
2 972 Remco Tempert
3 200 Siemone Eilers
4 267 Nico Polman
5 866 Dominique Verhoeven
6 14 Marcel Grievink

Combiklasse
1 27 Freek Gussinklo
2 183 Erik Smeenk
3 362 André Steege
4 130 Evert Bouwman
5 146 Tobias Schulze
6 14 Hendrik-Jan Arentsen
7 46 Roelof Poelarends
8 349 Reindert van Eerden
9 23 Henk Arentsen (equipe)

Keverklasse
1 429 Jeroen Heinhuis
3 447 Gerard Amting
2 460 Erwin Smeenk

Plaatselijke Rijders
1 14 Marcel Grievink
2 653 Wesley Jansink
3 10 Arno Vrieze
4 129 Wibe Harbers
5 112 Haiko Wisselink
6 21 Henk Harbers
7 11 Lars Lieftink
8 4 René Benen
9 55 Marcel Freriks
10 869 Renate Schipper
11 24 Stefan Wenting
12 75 Dion Bussink
13 1 Mark Berendsen
14 946 Jeroen Lammers
15 2 Toby Haverdil

 

Iedereen gefeliciteerd met jullie behaalde resultaat!!

En organisatie bedankt voor een mooie zonnige dag autocross in Aalten.

 

Volgende wedstrijd: Zondag 25 september, Holterhoek

Read more...

Onze sponsoren

Kalender

© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN