Daguitslagen

Daguitslag | Ruurlo

maandag, 05 juni 2017

Juniorklasse
1 550 Ruben Renssen
2 545 Ricardo Otto
3 532 Jarno van de Krol
4 514 Gijs Wismans
5 510 Lars van Kuringe
6 51 Damy van den Barg
7 551 Max van Grol
8 555 Bart Bleekman
9 549 Jurgen Schoolderman
10 556 Mike Uenk
11 548 Damian Oude Oosterik
12 581 Luuk Wohlan
13 539 Devin Vlaar
14 540 Marijn Vos
15 530 Luuk Tiemessen

Regiorijders
1 119 Jelle Klaassen
2 110 Peter Woolderink
3 106 Lars Kuipers
4 121 Arne Brilhuis
5 112 Niek Wild
6 124 Marcel van Toorn
7 125 Kai Wolsink
8 880 Jeffrey Goossen
9 946 Jeroen Lammers
10 138 Bart Grootenhuis
11 134 Lau van Hal
12 137 Bas Westerhof
13 120 Wouter Koopman
14 127 Joël Hoftijzer
15 10 Wim Meerbeek

Standaardklasse Div.A.
1 979 Jelle Mellema
2 9 Niels Hilderink
3 912 Aalzen van der Bij
4 972 Remco Tempert
5 971 Hans Golbach
6 201 Robbert Beelen
7 854 Nico Polman
8 917 Kiki Bosklopper
9 900 Jeroen Bruinsma
10 901 Siemone Eilers
11 866 Dominique Verhoeven

Sprint 1600
1 307 Kevin Uenk
2 308 André Vrieze
3 306 Sven Prinsen
4 329 Peter Cents
5 356 Maarten Klosters
6 324 Coen Mennen
7 357 Barry Zwiers
8 352 Jelmer Harbers
9 334 Richard Huisman
10 362 André Steege
11 337 Erik Diepenmaat
12 364 Hennie Kuipers zwart
13 309 Maarten de Weerd
14 370 Otto Winters

Dutch Junior Buggy
1 206 Nick Kooremans
2 202 Styn Jaspers
3 249 Remon van Rossum
4 201 Ricardo Otto
5 215 Luka van Rijt
6 220 Aniek Ripperda
7 221 Tijs Kovac
8 227 Brandy Bindels
9 218 Wesley Renselaar
10 226 Tim Maas
11 207 Mike Brussen
12 212 Rik Briels
13 222 Ischa van de Vossenberg
14 205 Oscar van Doremalen
15 214 Niklas Noldes

Keverklasse
1 429 Jeroen Heinhuis
2 460 Erwin Smeenk
3 406 Arjan Stokkink
4 465 Benny Winters

Toerwagenklasse
1 622 Bert Gussinklo
2 665 Pierre Starink
3 640 Bert Hesselink
4 651 Ron van Elk
5 6 Nick ter Bogt
6 639 Gerben Molenaar
7 653 Wesley Jansink
8 297 John Koerhuis
9 652 Mark Berendsen
10 656 Robert Lievestro
11 667 Gerjo Laarman
12 690 Ellen Efde
13 122 Henri Wilbrink
14 675 Nick Nijkamp
15 179 Matthijs Bosklopper

Standaardklasse Div.V.
1 885 Patrick van der Fels
2 263 Jeroen Vonk
3 857 Gerarld Nooteboom
4 820 Miel Velthorst
5 849 Bram Kemna
6 859 Leroy Koers
7 846 Jeroen Jansen
8 878 Peter Kooiker
9 861 Berry Bronsvoort
10 805 Tom Stortelder equipe
11 828 Judith Kuipers
12 843 Romarco Sinke
13 853 Mark Jager
14 883 Edwin van Zeist
15 889 Chantal Visch

Combiklasse
1 107 Huub Jansen
2 102 Mervin Klaassen
3 329 Peter Cents
4 130 Evert Bouwman
5 183 Erik Smeenk
6 123 André Hofman
7 23 Frank Arentsen
8 747 Reindert van Eerden
9 175 Gerrit Holdijk
10 176 Wiclo Schel
11 363 Tim Kersten
12 26 Ronni Roerdink
13 620 Rhandy Sinke
14 14 Hendrik-Jan Arentsen
15 132 Arjan Nagel

Iedereen gefeliciteerd met het behaalde resultaat!

Autocrossclub Laren, bedankt voor een mooie dag autocross.

 

Read more...

Daguitslag | Bornerbroek

zondag, 07 mei 2017

Spint1600
 1. Andre Steege
 2. Rolf Mensink
 3. Barry Zwiers
 4. Hennie Kuipers
 5. Robin Westendorp
 6. Tim Kersten

Keverklasse   

 1. Bjorn Hissink                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Combiklasse
 1. Evert Bouwman
 2. Erik Schel

Juniorklasse
 1. Ricardo Otto
 2. Ruben Renssen
 3. Jopie Hermans
 4. Niels Massop (Equipe)
 5. Damian Oude Oosterik
 6. Mike Uenk
 7. Luuk Wohlan
 8. Bart Bleekman
 9. Damy van den Barg
10. Lynn Overbeek
11. Iris van den Barg
12. Bram Becks
13. Michel Gerrits
14. Jacco van der Wal
15. Dion Huiskes
16. Femke Schel
17. Tess Voortman

Regioklasse
 1. Jelle Klaassen
 2. Bas Westerhof
 3. Lars Kuipers
 4. Marcel van Toorn
 5. Niek Wild
 6. Wouter Koopman
 7. Arne Brilhuis
 8. Bart Grootenhuis
 9. Arnold Bekhuis
10. Inge Reefhuis (Equipe)
11. Dion Bussink
12. Erik ten Zende
13. Joel Hoftijzer
14. Bart te Hennepe (Equipe)
15. Peter Woolderink
16. Bert Swinkels (Equipe)
17. Evert Grootenhuis
18. Michel Jager
19. Monique Bloemers
20. Stef Zanderink

Standaardklasse Div.A.
 1. Jelle Mellema
 2. Aalzen van der Bij
 3. Jeroen Bruinsma
 4. Remco Tempert
 5. Hans Golbach
 6. Simone Eilers

Standaardklasse Div.V.
 1. Patrick van der Fles
 2. Gerald Nooteboom
 3. Pascal Sangers
 4. Erwin Homan
 5. Tom Stortelder (Equipe)
 6. Freddie Wohlan
 7. Nick Prinsen
 8. Marell Bekhuis (Equipe)
 9. Bianca Kuipers (Equipe)
10. Leroy Koers
11. Bram Kemna
12. Peter Kooiker
13. Chantal Visch
14. Ruud Bos

Toerwagenklasse
 1. Maik Knoefmann
 2. Bert Gussinklo (Equipe)
 3. Thomas Dijkhof
 4. Bert Hesselink
 5. Gerjo Laarman
 6. Ron van Elk
 7. Herwin Bonhof
 8. Gerben Molenaar
 9. Wesley Jansink
10. Nick Nijkamp
11. Dagmar van Toorn
12. Ellen Efde
13. Anton Ham
14. Nick Pelgrim
15. Ronnie Vetketel
16. Sander Steffens

Gefeliciteerd met jullie behaalde resultaat!!

Volgende wedstrijd: maandag 5 juni | Ruurlo

Read more...

Daguitslag | Albergen

zondag, 30 april 2017

Regioklasse
1 119 Jelle Klaassen
2 137 Bas Westerhof
3 112 Niek Wild
4 110 Peter Woolderink
5 126 David Goosen equipe
6 120 Wouter Koopman
7 106 Lars Kuipers
8 124 Marcel van Toorn
9 115 Monique Bloemers
10 108 Michel Jager
11 829 Erik ten Zende
12 113 Dion Bussink
13 138 Bart Grootenhuis
14 127 Joël Hoftijzer
15 121 Arne Brilhuis zwart

Juniorklasse
1 545 Ricardo Otto
2 532 Jarno van de Krol
3 553 Jacco van der Wal
4 550 Ruben Renssen
5 517 Jopie Hermans
6 551 Max van Grol
7 528 Louis Ripperda
8 514 Damy van den Barg
9 548 Damian Oude Oosterik
10 556 Mike Uenk
11 520 Darell Schepers
12 549 Jurgen Schoolderman
13 581 Luuk Wohlan
14 555 Bart Beekman
15 563 Gijs Kovac

Standaardklasse Div.V.
1 885 Patrick van der Fels
2 857 Gerarld Nooteboom
3 828 Monique Kuipers equipe
4 805 Tom Stortelder equipe
5 849 Bram Kemna
6 859 Leroy Koers
7 878 Peter Kooiker
8 90 Jos Aalfs
9 889 Chantal Visch
10 814 Maréll Bekhuis equipe
11 95 Rick Blokzijl
12 7 Brian Hudepol
13 861 Berry Bronsvoort
14 883 Edwin van Zeist
15 820 Miel Velthorst

Sprint 1600
1 337 Erik Diepenmaat
2 356 Maarten Klosters
3 330 Rolf mensink
4 362 André Steege
5 357 Barry Zwiers
6 327 André Folmer
7 352 Jelmer Harbers
8 317 Mike Bruins
9 364 Hennie Kuipers
10 329 Peter Cents
11 331 Coen Wouters
12 335 Wim Hagen

Standaardklasse Div.A.
1 900 Jeroen Bruinsma
2 912 Aalzen van der Bij
3 972 Remco Tempert
4 979 Jelle Mellema
5 962 Boudewijn Lubben
6 963 Rienk Zomer equipe
7 901 Siemone Eilers
8 125 Denise de Bruijn

Kever / Junior Buggy Klasse
1 406 Arjan Stokkink
2 407 Jan Paul Klaster
3 409 Eelco Kruis
4 405 Rik Pasman
5 414 P Nijmeije
6 425 Rien van Nieuwenhoven
7 201 Ricardo Otto
8 426 Jan-Willem Mennink
9 424 A. Roller
10 212 Rik Briels
11 211 Gijs Kovac
12 429 Jeroen Heinhuis
13 430 Arnold van Wuil

Toerwagenklasse
1 683 Thomas Dijkhof
2 640 Bert Hesselink
3 667 Gerjo Laarman
4 651 Roy van Elk
5 639 Gerben Molenaar
6 653 Wesley Jansink
7 297 John Koerhuis
8 680 Dagmar van Toorn
9 367 Anton Ham
10 675 Nick Nijkamp
11 690 Ellen Efelé
13 670 Marco Siebelink Zwart
13 649 Yori Paus Zwart
14 637 Roy Geverink
15 603 Robbert Beelen

Combiklasse
1 103 Marc Jacobs
2 101 Chris Wagenaar
3 3 Mike Bartelen
4 128 Arjan Kinds
5 120 John Rotink
6 105 Edwin Tolkamp
7 116 Jan Maarten Schuurman
8 27 Freek Gussinklo
9 16 Gerard Branderhorst
10 147 Tobias Schulze
11 18 Maarten Klein
12 130 Evert Bouwman
13 150 Willem Snijder
14 23 Frank Arentsen
15 329 Peter Cents

Gefeliciteerd iedereen, en de organisatie bedankt!!

Volgende wedstrijd: zondag 7 mei | Bornerbroek

 

De tussenstanden komen zo spoedig mogelijk online!

Read more...

Daguitslag | Meddo

maandag, 17 april 2017

Regioklasse
1 137 Bas Westerhof
2 112 Niek Wild
3 119 Jelle Klaassen
4 104 Coen ter Braak
5 127 Joël Hoftijzer
6 126 Bart te Hennepe equipe
7 115 Monique Bloemers
8 113 Dion Bussink
9 134 Lau van Hal
10 124 Marcel van Toorn
11 138 Bart Grootenhuis
12 122 Harm Heida
13 120 Wouter Koopman
14 110 Peter Woolderink
15 106 Lars Kuipers Zwart

Juniorklasse
1 550 Ruben Renssen
2 545 Ricardo Otto
3 517 Jopie Hermans
4 542 Niels Massop equipe
5 520 Darell Schepers
6 582 Iris van den Barg
7 555 Bart Beekman
8 581 Luuk Wohlan
9 514 Damy van den Barg
10 541 Lynn Overbeek
11 580 Tyrone Werter
12 507 Tess Voortman
13 546 Prescilla Bosch
14 544 Bram Becks
15 556 Mike Uenk

Standaardklasse Div.V.
1 853 Mark Jager
2 857 Gerarld Nooteboom
3 885 Patrick van der Fels
4 806 Kevin van Beek
5 859 Leroy Koers
6 812 Rebecca Burger
7 805 Tom Stortelder equipe
8 889 Chantal Visch
9 828 Bianca Kuipers equipe
10 841 Cyntia van 't Oever equipe
11 847 Nick Prinsen
12 878 Peter Kooiker
13 868 Mike te Lindert

Sprint1600
1 306 Sven Prinsen
2 337 Erik Diepenmaat
3 341 Gert Visser
4 362 André Steege
5 363 Tim Kersten
6 364 Hennie Kuipers
7 359 Stef Krabbenborg
8 309 Maarten de Weerd
9 322 Stephan Kersten

Standaardklasse Div.A.
1 912 Aalzen van der Bij
2 962 Boudewijn Lubben
3 979 Jelle Mellema
4 966 Kaylee van Middendorp
5 900 Jeroen Bruinsma
6 901 Siemone Eilers

Keverklasse
1 402 Marco Raben
2 410 Bjorn Hissink
3 220 Louis Ripperda
4 429 Jeroen Heinhuis
5 447 Gerard Amting

Toerwagenklasse
1 622 Bert Gussinklo
2 637 Roy Geverink
3 8 Jordi Lamers
4 683 Thomas Dijkhof
5 640 Bert Hesselink
6 675 Nick Nijkamp
7 680 Dagmar van Toorn
8 652 Mark Berendsen
9 866 Dominique
10 653 Wesley Jansink
11 651 Roy van Elk
12 649 Yori Paus zwart

Combiklasse
1 103 Marc Jacobs
2 27 Freek Gussinklo
3 23 Henk Arentsen
4 130 Evert Bouwman
5 35 André Bouwman
6 18 Marten Klein
7 33 Twan Scholten equipe Smeenk/Scholten
8 123 André Hofman
9 26 Ronni Roerdink
10 132 Arjan Nagel
11 176 Erik Schel
12 309 Maarten de Weerd

 

Gefeliciteerd met deze daguitslagen, en de organisatie bedankt!

Volgende wedstrijd: zondag 30 april Albergen

Read more...

Daguitslag | Keijenborg

zondag, 09 april 2017

Regioklasse
1 119 Jelle Klaassen
2 112 Niek Wild
3 121 Arne Brilhuis
4 137 Bas Westerhof
5 106 Lars Kuipers
6 110 Peter Woolderink
7 120 Wouter Koopman
8 126 David Goosen equipe
9 124 Marcel van Toorn
10 115 Monique Bloemers
11 138 Bart Grootenhuis
12 12 Jurgen Lubbinge
13 113 Dion Bussink
14 880 Jeffrey Goossen
15 127 Joël Hoftijzer

Standaardklasse Div.A.
1 962 Boudewijn Lubben
2 912 Aalzen van der Bij
3 966 Kaylee van Middendorp
4 900 Jeroen Bruinsma
5 979 Jelle Mellema
6 915 Rick Bonthuis
7 901 Siemone Eilers
8 971 Hans Golbach
9 745 Nick Johansson
10 854 Nico Polman

Plaatselijke Rijders
1 10 Anro Vrieze
2 129 Wibe Harbers
3 131 René Benen
4 122 Albert Keida
5 1 Douwe Visser
6 141 Bas Verweijen

Juniorklasse
1 545 Ricardo Otto
2 524 Lucas Konings
3 534 Dylan Gerrits
4 577 Fabiënne Verbugt
5 553 Jacco van der Wal
6 548 Damian Oude Oosterik
7 556 Mike Uenk
8 517 Jopie Hermans
9 100 Rentae Klein
10 581 Luuk Wohlan
11 552 Ruud te Dorsthorst
12 555 Bart Beekman
13 582 Iris van den Barg
14 551 Marc van Grol
15 542 Bart Massop Equipe

Toerwagenklasse
1 620 Equipe Nijhuis / Mark
2 201 Richard Zwiep
3 614 Kees Damen
4 637 Roy Geverink
5 699 Hans Kranenburg
6 683 Thomas Dijkhof
7 803 Jamie van de Zand
8 653 Wesley Jansink
9 680 Dagmar van Toorn
10 675 Nick Nijkamp
11 640 Bert Hesselink
12 609 Jarno Niks
13 7 Jaap Bolk
14 649 Yori Paus
15 618 Erik Messink

Keverklasse
1 432 Bert Eggink
2 402 Marco Raben
3 405 Rik Pasman
4 429 Jeroen Heinhuis
5 410 Rick Voskamp
6 458 Harm Eesinge
7 426 Jan-Willem Mennink
8 714 Brayn Mulder
9 220 Louis Ripperda
10 447 Gerard Amting
11 210 Oscar Doremalen
12 414 Peter Nijmeijer

Standaardklasse Div.V.
1 806 Kevin van Beek
2 805 Jochem Eelderink equipe
3 885 Patrick van der Fels
4 889 Chantal Visch
5 895 Mitchel Pepping
6 848 Han Stortelder
7 841 Cyntia van 't Oever equipe
8 814 Martijn Eidhof Equipe
9 847 Nick Prinsen
10 883 Edwin van Zeist
11 828 Equipe Kuipers / Monique
12 849 Bram Kemna
13 866 Wilco Bensink
14 884 Jelle Kloosterman

Sprint 1600
1 339 Jimmy Hop
2 306 Sven Prinsen
3 329 Peter Cents
4 331 Coen Wouters
5 337 Erik Diepenmaat
6 327 Andre Folmer
7 362 André Steege
8 334 Richard Huisman
9 359 Stef Krabbenborg
10 364 Hennie Kuipers
11 356 Maarten Klosters
12 311 Peter Klaasen
13 342 Jari Kroon
14 335 Wim Hagen
15 3 John Noordhoek

Combiklasse
1 138 Bastiaan Hoogeboom
2 311 Melwin Klaassen
3 339 Jimmy Hop
4 329 Peters Cents
5 176 Wiclo Schel
6 175 Gerrit Holdijk
7 363 Tim Kersten
8 115 Jan de Rond
9 18 Maarten Ens
10 47 Stephan van Doremalen
11 147 Tobias Schulze
12 129 Rhandy Sinke
13 45 Henk-Jan Winkelhorst
14 3 John Noordhoek
15 130 Evert Bouwman

Iedereen gefeliciteerd met jullie behaalde resultaat!!

 

Volgende wedstrijd: Maandag 17 april in Meddo.

Read more...

Daguitslag | Langeveen

maandag, 03 april 2017

Juniorklasse
 1.Ricardo Otto
 2.Jurgen Schoolderman
 3.Jacca van der Wal
 4.Jopie Hermans
 5.Luuk Wolhan
 6.Bart Bleekman
 7.Damy van den Barg
 8.Damian oude Oosterik
 9.Mike Uenk
10.Bram Berks
11.Iris van den Barg
12.Femke Schel
13.Lynn Overbeek
14.Marlayne Franssen
15.Mosc van Grol

Regioklasse
 1.Bas Westerhof
 2.Joël Hoftijzer
 3.Lars Kuipers
 4.Jelle Klaassen
 5.Michiel Jager
 6.Bart Grootenhuis
 7.Evert Grootenhuis
 8.Remco Winkels
 9.Monique Bloemers
10.Arne Brilhuis
11.Stef Zanderink
12.W.Koopman = Valse start
13.Inge Reefhuis
14.Marcel van Toorn
15.Peter Woolderink = gediskwaliceerd

Standaardklasse Div.A.
 1.Erik Tempert
 2.Aalzen van der Bij
 3.Jeroen Bruinsma
 4.Boudewijn Lubben
 5.Remco Tempert
 6.Equipe Jansen / Zomer
 7.Jelle Mellema
 8.Hans Olbach
 9.Rick Bonthuis
10.Siemone Eilers
11.Michael Jansen

Standaardklasse Div.V.
 1.Sander de Haan
 2.Equipe Stortelder / Eelderink
 3.Rebecca Burger
 4.Kevin van Beek
 5.Equipe Kuipers
 6.Rick Blokzijl
 7.Leroy Koers
 8.Chantal Visch
 9.Peter Kooiker
10.Berry Bronsvoort
11.Equipe Bekhuis / Eidhof
12.Weil Hamersma
13.Aaltinus Nijland
14.Patrick van der Fles
15.Roy Bosman

Toerwagenklasse
 1.Jarno Niks
 2.Sander Steffen
 3.Equipe Arkes
 4.Gerjo Laarman
 5.Bert Hesselink
 6.Gerben Molenaar
 7.Wesley Jansink
 8.Youri Paus
 9.John Koerhuis
10.Mark Berendsen
11.Freek Grijzen
12.Marco Siebelink
13.Willem Folkerts
14.Equipe Nijhuis

Keverklasse
 1.Marco Raben
 2.Rick Voskamp
 3.Simon Hemmen
 4.Niklas Nolden
 5.Rien van Nieuwenhoven
 6.Gerard Ambting
 7.Cees van der Groot

Sprint 1600
 1.Gerd Robben
 2.Patrick Boessenkool
 3.Erik Diepenmaat
 4.Ysbrand Dijkstra
 5.Equipe Maalderink / Steege
 6.Equipe Roerdink / Kersten
 7.Henny Kuipers
 8.Barry Zwiers
 9.Jimmy Hop
 10.Rene Snippe

Combiklasse
 1.Bastiaan Hoogeboom
 2.Bart Jan Blaauw
 3.Klaas Postma
 4.Ysbrand Dijkstra
 5.Equipe Schel
 6.Evert Bouwman
 7.Dennis Kuijpers
 8.Marc Jacobs
 9.Erik Smeenk
10.Frank Stals

Gefeliciteerd met de behaalde resultaten in Langeveen!

Zondag 9 april, autocross Keijenborg.

Read more...

Onze sponsoren

Kalender

© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN