Dag uitslag Gendringen

  • zondag, 12 augustus 2018

Regioklasse
1 108 L. Kuipers
2 103 A. Brilhuis
3 137 N. Westerhof
4 93 M. v/d Veen
5 112 J. Hermans / A. van Toorn (equipe)
6 145 F. Tijhuis
7 109 R. Winkels
8 111 K. Viset
9 106 R. Kleinjan / Reefhuis (equipe)
10 116 C. van 't Oever / B. van 't Oever (equipe)
11 224 T. Hoogveld
12 121 J. Hoftijzer
13 118 M. Wepelo
14 126 F. Achterkamp
15 115 S. Zandering


 

Standaardklasse
1 849 B. Kemna
2 857 G. Nooteboom
3 858 L. Kroes
4 262 W. van Lent
5 823 B. Verweijen
6 847 D. Bussink
7 874 J. Jansen
8 90 J. Aalfs
9 880 B. Bronsvoort
10 867 M. Bloemers
11 889 C. Visch
12 814 M. Eindhof / M. Bekhuis(equipe)
13 870 L. Boekelder
14 288 R. Blokzijl
15 848 T. Stortelder / J. Eelderink (equipe)


 

Toerwagenklasse
1 615 G. Paus
2 622 B. Gussinklo (equipe)
3 662 E. Messink
4 681 M. Lokate / C. Scholtens (equipe)
5 217 P. Strijker
6 653 M. Peters
7 685 G. Molenaar
8 64 N. ter Bogt
9 648 D. van Toorn
10 692 W. Harbers
11 678 D. Barmentloo
12 676 R. Geverink
13 663 H. Bosch
14 208 Velthorst / de Bone(equipe)
15 680 H. Imming


 

Juniorklasse
1 545 R. Otto
2 542 N. Massop
3 548 D. Oude Oosterik
4 557 L. Boeve
5 546 I. van den Barg
6 540 M. Vos
7 541 L. Overbeek
8 543 F. Schel
9 553 T. Voortman
10 547 N. Zweers
11 431 L. van Nuil
12 538 T. Werter
13 551 P.Bosch
15 530 M. van Grol
15 55 L. Tiemessen


 

Keverklasse
1 403 M. Raben
2 406 N. Smal
3 431 R. Niek
4 572 E. Hafkamp / Bosman (equipe)
5 437 R. Roeterdink / G. Roeterdink (equipe)
6 435 E. Smeenk


 

Sprint1600
1 310 S. Prinsen
2 340 B. Zwiers
3 24   Y. Verhey
4 398 B. Geerdink
5 365 I. Buil
6 364 H. Kuipers
7 776 M. Gubbels
8 338 S. Kersten
9 366 D. Bouwmeester


 

Plaatselijke rijders
1 847 D. Bussink
2 874 W. Ilbrink
3 123 R. Bener
4 64 R. Wassink
5 175 J. van Veggel
6 150 S. Veldwijk
7 6 S. Gerritsen
8 113 D. Jansen
9 88 B. Verbrugge
10 692 W. Harbers
11 86 R. Rijks
12 129 R. Huntink
13 110 L. van Hal
14 21 H. Harbers
15 122 H. Heida


 

Dutch Junior Buggy
1 202 R. van Rossum
2 201 R. Otto
3 209 N. Noldes
4 208 L. van Rijt/N. van Rijt (equipe)
5 225 L. Ripperda
6 204 N. Kooremans
7 220 J. Bogemans
8 289 D. Postma
9 227 B. Bindels
10 222 M. de Bone
11 223 B. van Lipzig / K. van Lipzig (equipe)
12 266 W. Schuijers
13 207 M. Brussen / R. Briels (equipe)
14 206 F. Briels


 

Vrouwenklasse
1 64 E. Prinsen
2 848 N. Stortelder
3 223 S. Hoogveld
4 127 M. Broekhuis
5 120 D. v/d Barg
6 828 M. Kuipers
7 870 R. Schipper


 

Combiklasse
1 44 HJ.Arentsen
2 124 D. Kolen
3 20 M. Smink
4 310 S. Prinsen
5 130 E. Bouwman
6 145 G. Holdijk
7 33 L. Scholten / T. Scholten / H.W. Smeenk (equipe)
8 911 R. Vlassak
9 63 P. Smink
10 747 G. van Eerden
11 137 W. Schel / E. Schel (equipe)
12 24 Y. Verhey
13 34 S. Van Doremalen
14 18 D. Ripperda
15 22 W. Franssen


 

Iedereen gefeliciteerd met deze prestatie!
En de organisatie bedankt voor een geslaagde dag autocross.


 

Komende wedstrijd: Zaterdag 1 September +  Zondag 2 September in Lochem.

De wedstrijd op zaterdag is meetellend voor het Ramo Kampioenschap.

De wedstrijd op zondag is meetellend voor de Ramo en Twenthe Cup Kampioenschap.

Onze sponsoren

Kalender

No events
© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN