Dag uitslag Langeveen

  • zondag, 15 april 2018

Combiklasse
1 22 René van der Coelen
2 102 Marc Jacobs
3 136 Pieter Verboon
4 130 Evert Bouwman
5 44 Frank Arentsen
6 33 Erik Smeenk
7 46 Hendrik-Jan Nagel
8 137 Erik Schel
9 106 Bastiaan Hoogeboom
10 123 André Hofman
11 132 Arjan Nagel
12 135 Gerjo Laarman

Standaardklasse Div.V.
1 849 Bram Kemna
2 804 Sander Sievens
3 820 Daniël de Bone
4 846 Bas Westerhof
5 858 Leroy Koers
6 288 Rick Blokzijl
7 847 Dion Bussink
8 852 Ricardo Hofstra
9 880 Berry Bronsvoort
10 818 Jacco van der Wal
11 876 Robin Putman
12 814 Martijn Eidhof
13 889 Chantal Visch
14 828 Bianca Kuipers
15 857 Gerald Nooteboom

Dutch Junior Buggy Cup
1 209 Niklas Noldes
2 208 Luka van Rijt
3 201 Ricardo Otto
4 202 Remon van Rossum
5 204 Nick Kooremans
6 206 Freek Briels
7 225 Louis Ripperda
8 207 Mike Brussen
9 213 Devin Vlaar
10 220 Jelle Bogemans
11 219 Romy Pijnenburg
12 289 Daan Postma
13 227 Brandy Bindels (valse start)
14 218 Wesley van Renselaar
15 223 Bjorn van Lipzig

Juniorklasse
1 495 Tomas Bartels
2 545 Ricardo Otto
3 546 Iris van den Barg
4 512 Lucas Konings
5 433 Jorn Bartels
6 66 Mika Morien
7 549 Jurgen Spoolderman
8 541 Lynn Overbeek
9 555 Bram Becks
10 515 Fabiënne Verbugt
11 73 Riley Porsul
12 542 Niels Massop
13 548 Damian oude Oosterik
14 526 Mike Uenk
15 536 Michel Gerrits

Keverklasse
1 403 Marco Raben
2 407 Arjan Stokkink
3 425 Rien van Nieuwenhoven
4 421 Cees van de Goot
5 572 Edwin Hafkamp
6 534 Adriaan Sanding
7 426 Jan-Willem Mennink
8 423 Vincent Schouwenberg
9 438 Gerard Amting
10 4 Jan van den Brink
11 408 Stefan Wallerbos
12 435 Erwin Smeenk

Mini Buggy Serie.A.
1 56 Kevin Lantinga
2 11 Finn Koelewijn
3 22 Lars Rietveld
4 34 Peer Penninx
5 2 Tim Schuurman
6 8 Jitse Groot
7 5 Danny Messink
8 19 Wess Koelewijn
9 9 Dani van Vugt
10 3 Tijme Groot
11 27 Robin Stals
12 4 Lars Duijn
13 38 Hester Vlasma
14 15 Mylan Volkerink
15 33 Dave van Vugt

Mini Buggy Serie.B.
1 77 Chris van Vugt
2 17 Bas Schuurman
3 14 Kay Boessenkool
4 99 Thomas Heijn
5 37 Jente de Vries
6 18 Roxanne Lantinga
7 16 Tess van Vugt
8 6 Thies Schouwenberg
9 21 Finn Duijn
10 23 Rocco Coronel
11 31 Levi Hendriks

Regioklasse
1 108 Lars Kuipers
2 103 Arne Brilhuis
3 114 Wouter Koopman
4 121 Joël Hoftijzer
5 106 Réne Kleinjan
6 145 Frank Tijhuis
7 125 Bart te Hennepe
8 164 Hans ten Velde
9 118 Maikel Welpelo
10 104 Coen ter Braak
11 115 Stef Zanderink
12 112 Appie van Toorn
13 137 Niek Westerhof

Sprint1600
1 310 Sven Prinsen
2 307 Patrick Boessenkool
3 331 Coen Wouters
4 319 Erik Pijnenburg
5 340 Barry Zwiers
6 398 Bennie Geerdink
7 364 Hennie Kuipers
8 348 Remco Tempert
9 332 Jorrit Wagenaar
10 347 Rene Snippe
11 343 Wesley Welgraven
12 334 Richard Huisman
13 317 Mike Bruins

Toerwagenklasse
1 681 Mariëtte Lokate
2 680 Thomas Dijkhof
3 653 Michael Peeters
4 241 Stephan van der Fels
5 820 Daniel de Bone
6 678 Diana Barmentloo
7 690 Ellen Efdé
8 686 Martijn Meijer
9 682 Nick Nijkamp
10 217 Patrick Strijker
11 651 John Koerhuis
12 685 Gerben Molenaar
13 654 Marco Siebelink
14 620 Bert Hesselink

Gefeliciteerd allemaal, met je behaalde resultaat en de organisatie bedankt!

 

Volgende wedstrijd: Zondag 22 april in Albergen

 

Onze sponsoren

© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN