Dag uitslag Keijenborg

  • zondag, 08 april 2018

Regiorijders
1 103 A. Brilhuis
2 108 L. Kuipers
3 106 R. Kleinjan/Reefhuis (equipe)
4 137 N. Westerhof
5 121 J. Hoftijzer
6 112 J. Hermans/A. van Toorn (equipe)
7 111 K. Viset
8 104 C. ter Braak
9 120 D. van de Barg
10 126 F. Achterkamp
11 223 S. Hoogveld
12 871 N. Polman
13 125 B. te Hennepe
14 102 K. Wolsink
15 124 M. van Toorn (Zwart)

Juniorklasse
1 542 N. Massop
2 526 M. Uenk
3 546 I. van den Barg
4 530 M. van Grol
5 55 F. van Kuringe
6 538 T. Werter
7 553 T. Voortman
8 552 R. Dorsthorst
9 539 J. Bouwman
10 519 T. van Bladel
11 548 D. Oude Oosterik
12 557 L. Boeve
13 541 L. Overbeek
15 549 J. Schoolderman
15 537 J. Poelarends

Sprint1600
1 346 S. Spies
2 359 J. Noordhoek
3 343 W. Welgraven
4 729 R. Tinholt
5 142 J. Kroon
6 310 S. Prinsen
7 319 E. Pijnenburg jr
8 334 R. Huisman
9 329 B. Wichers Schreur/ P. Cents (equipe)
10 337 W. de Vries
11 373 J. Harbers
12 320 F. Greven
13 307 P. Boessenkool
14 340 B. Zwiers
15 336 A. Vrieze

Standaardklasse Div.V.
1 808 K . Van Beek
2 828 M. Kuipers/B. Kuipers (equipe)
3 858 L. Kroes
4 874 J. Jansen
5 873 W. Ilbrink
6 814 M. Eindhof/M. Bekhuis(equipe)
7 307 R. van de Pol
8 849 B. Kemna/ J. Efferink (equipe)
9 884 W. Bensink
10 889 C. Visch (zwart)
11 857 G. Nooteboom (niet gestart)
12 870 L. Boekelder (niet gestart)
13 848 T. Stortelder/J. Eelderink (equipe) (niet gestart)

Dutch Junior Buggy
1 289 D. Postma
2 207 M. Brussen/R. Briels (equipe)
3 222 M. de Bone

Toerwagenklasse
1 622 B.Gussinklo (equipe)
2 680 T. Dijkhof
3 681 M. Lokate/C. Scholtens (equipe)
4 685 G. Molenaar
5 644 K. van Middendorp
6 678 D. Barmentloo
7 670 H. Wilbrink
8 620 B. Hesselink
9 241 P. van der Fels
10 607 K. Damen
11 609 M. Knoefmann
12 912 A. van der Bij
13 646 R. Elferink
14 234 J. Klaver
15 803 J. van de Zand

Keverklasse
1 411 E. Kruis
2 403 M. Raben
3 407 A. Stokkink
4 429 S. de Haan
5 438 G. Amting
6 419 S. Hemmen
7 402 R. Pasman
8 437 R. Roeterdink/G. Roeterdink (equipe)
9 426 J.W. Mennink
10 572 E. Hafkamp
11 424 A. Roller

Plaatselijke Rijders

1 874 W. Jansen
2 223 F. Derksen
3 22 E. Hermanns
4 110 L. van Hal
5 692 W. Harbers
6 123 R. Benen
7 122 H. Heida

Combiklasse
1 3 D. Kuijpers
2 104 M. Klaassen
3 123 A. Hofman
4 346 S. Spies
5 134 E. Tolkamp
6 147 T. Schulze
7 27 F. Gussinklo
8 132 A. Nagel
9 33 L. Scholten/T. Scholten/E. Smeenk (equipe)
10 163 T. Romme
11 829 A. Folmer
12 126 L. De Haas
13 6 P. Versluis
14 112 D. Witlox
15 152 H.J. Winkelhorst

Gefeliciteerd, dames en heren coureurs!

Volgende wedstrijd: Zondag 15 april Langeveen

Onze sponsoren

Kalender

za juli 28
NK Holterhoek
zo juli 29
Holterhoek | 29 Juli
zo aug 12
Gendringen | 12 Augustus
za aug 18
NK Halle
za sept 01
Lochem | 1 September
zo sept 02
Lochem | 2 September
za sept 15
NK Bunnik
zo sept 23
Aalten | 23 September
zo okt 07
Markelo | 7 Oktober
© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN