Daguitslagen

Dag uitslag Gendringen

zondag, 12 augustus 2018

Regioklasse
1 108 L. Kuipers
2 103 A. Brilhuis
3 137 N. Westerhof
4 93 M. v/d Veen
5 112 J. Hermans / A. van Toorn (equipe)
6 145 F. Tijhuis
7 109 R. Winkels
8 111 K. Viset
9 106 R. Kleinjan / Reefhuis (equipe)
10 116 C. van 't Oever / B. van 't Oever (equipe)
11 224 T. Hoogveld
12 121 J. Hoftijzer
13 118 M. Wepelo
14 126 F. Achterkamp
15 115 S. Zandering


 

Standaardklasse
1 849 B. Kemna
2 857 G. Nooteboom
3 858 L. Kroes
4 262 W. van Lent
5 823 B. Verweijen
6 847 D. Bussink
7 874 J. Jansen
8 90 J. Aalfs
9 880 B. Bronsvoort
10 867 M. Bloemers
11 889 C. Visch
12 814 M. Eindhof / M. Bekhuis(equipe)
13 870 L. Boekelder
14 288 R. Blokzijl
15 848 T. Stortelder / J. Eelderink (equipe)


 

Toerwagenklasse
1 615 G. Paus
2 622 B. Gussinklo (equipe)
3 662 E. Messink
4 681 M. Lokate / C. Scholtens (equipe)
5 217 P. Strijker
6 653 M. Peters
7 685 G. Molenaar
8 64 N. ter Bogt
9 648 D. van Toorn
10 692 W. Harbers
11 678 D. Barmentloo
12 676 R. Geverink
13 663 H. Bosch
14 208 Velthorst / de Bone(equipe)
15 680 H. Imming


 

Juniorklasse
1 545 R. Otto
2 542 N. Massop
3 548 D. Oude Oosterik
4 557 L. Boeve
5 546 I. van den Barg
6 540 M. Vos
7 541 L. Overbeek
8 543 F. Schel
9 553 T. Voortman
10 547 N. Zweers
11 431 L. van Nuil
12 538 T. Werter
13 551 P.Bosch
15 530 M. van Grol
15 55 L. Tiemessen


 

Keverklasse
1 403 M. Raben
2 406 N. Smal
3 431 R. Niek
4 572 E. Hafkamp / Bosman (equipe)
5 437 R. Roeterdink / G. Roeterdink (equipe)
6 435 E. Smeenk


 

Sprint1600
1 310 S. Prinsen
2 340 B. Zwiers
3 24   Y. Verhey
4 398 B. Geerdink
5 365 I. Buil
6 364 H. Kuipers
7 776 M. Gubbels
8 338 S. Kersten
9 366 D. Bouwmeester


 

Plaatselijke rijders
1 847 D. Bussink
2 874 W. Ilbrink
3 123 R. Bener
4 64 R. Wassink
5 175 J. van Veggel
6 150 S. Veldwijk
7 6 S. Gerritsen
8 113 D. Jansen
9 88 B. Verbrugge
10 692 W. Harbers
11 86 R. Rijks
12 129 R. Huntink
13 110 L. van Hal
14 21 H. Harbers
15 122 H. Heida


 

Dutch Junior Buggy
1 202 R. van Rossum
2 201 R. Otto
3 209 N. Noldes
4 208 L. van Rijt/N. van Rijt (equipe)
5 225 L. Ripperda
6 204 N. Kooremans
7 220 J. Bogemans
8 289 D. Postma
9 227 B. Bindels
10 222 M. de Bone
11 223 B. van Lipzig / K. van Lipzig (equipe)
12 266 W. Schuijers
13 207 M. Brussen / R. Briels (equipe)
14 206 F. Briels


 

Vrouwenklasse
1 64 E. Prinsen
2 848 N. Stortelder
3 223 S. Hoogveld
4 127 M. Broekhuis
5 120 D. v/d Barg
6 828 M. Kuipers
7 870 R. Schipper


 

Combiklasse
1 44 HJ.Arentsen
2 124 D. Kolen
3 20 M. Smink
4 310 S. Prinsen
5 130 E. Bouwman
6 145 G. Holdijk
7 33 L. Scholten / T. Scholten / H.W. Smeenk (equipe)
8 911 R. Vlassak
9 63 P. Smink
10 747 G. van Eerden
11 137 W. Schel / E. Schel (equipe)
12 24 Y. Verhey
13 34 S. Van Doremalen
14 18 D. Ripperda
15 22 W. Franssen


 

Iedereen gefeliciteerd met deze prestatie!
En de organisatie bedankt voor een geslaagde dag autocross.


 

Komende wedstrijd: Zaterdag 1 September +  Zondag 2 September in Lochem.

De wedstrijd op zaterdag is meetellend voor het Ramo Kampioenschap.

De wedstrijd op zondag is meetellend voor de Ramo en Twenthe Cup Kampioenschap.

Read more...

Dag Uitslag Holterhoek

maandag, 30 juli 2018

Keverklasse
1. Lammert Brink
2. Jeroen Heinhuis
3. Marco Raben
4. Edwin Hafkamp - Bosman
5. Gerald Amting

_________________________

Buggy 1600 4x4
1. Louis de Haas
2. Bram Hoogstra
3. Jos de Groot

_________________________

Combiklasse
1. Mervin Klaassen
2. Marco Uenk
3. André Hofman
4. Henk van der Hart
5. Huub Jansen
6. Evert Bouwman
7. André Bouwman
8. Twan Scholten - Smeenk - Scholten
9. Frank Arentsen
10. Erik Schel
11. Maurice Huisman
12. Hendrik - Jan Arentsen
13. Gerjo Laarman
14. Edwin Tolkamp

_________________________

Toerwagenklasse
1. Erik Messink
2. Marco Tuchter
3. Martijn Meijer
4. Jamie van der Zand
5. Michael Peters
6. Nick Nijkamp
7. Erik Tempert
8. Hans Golbach
9. John Bakhuis - Equipe
10. Roy Geverink
11. Rutger Rijk
12. Wesley Jansink
13. Tabe Stapert
14. Henry Arkes - Bert Arkes
15. Johan van den Barg

_________________________

Regioklasse
1. Lau van Hal
2. Kleinjan - Reefhuis
3. Marcel van Toorn
4. Jopie Hermans
5. Lars Kuipers
6. Arne Brilhuis
7. Martijn Bakhuis
8. Frank Achterkamp
9. Koen Baars
10. Jeffrey Goossen
11. Mark van Boven
12. Harm Heida
13. Bas Westerhof
14. Coen ter Braak
15. Bert te Hennepe

_________________________

Standaardklasse Div.V.
1. Sander de Haan
2. Erwin Hoekstra
3. Jelle Klaassen
4. Gerald Nooteboom
5. Rebecca Burger
6. Jacky Janssen
7. Leroy Kroes
8. Dion Bussink
9. Jelte Efferink
10. Bas Verweijen
11. Monique Bloemers
12. Jay Hoogveld
13. Lars Boekelder
14. Peter Kooiker
15. Kevin van Beek

_________________________

Sprint1600
1. Sven Prinsen
2. René Hofstra
3. Mike Bruins
4. Frank Greven
5. Yori Verheij
6. Stephan Kersten
7. Richard Huisman
8. Jelmer Harbers
9. Bennie Geerdink
10. Tim Kersten - Gerben Roerdink
11. Barry Zwiers

_________________________

Juniorklasse
1. Tomas Bartels
2. Jarno v.d. Krol
3. Jorn Bartels
4. Marijn Vos
5. Domien Oude Oosterik
6. Iris van den Barg
7. Mike Uenk
8. Lars Boeve
9. Niels Massop
10. Lynn Overbeek
11. Darrell Schepers
12. Joery Poelarends
13. Fabiënne Verbugt
14. Niek Zweers

_________________________

Gefelicteerd met jullie prestaties!

En de organisatie bedankt, voor een mooi zonnig autocross weekend!

Volgende wedstrijd: Zondag 12 augustus in Gendringen
Read more...

Dag uitslag Bornerbroek

zondag, 03 juni 2018

Combiklasse
1. 331 C. Wouters
2. 123 A. Hofman
3. 130 E. Bouwman
4. 33 Equipe E. Smeenk/ Scholten
5. 137 W. Schel Varsseveld
6. 145 G. Holdijk
7. 35 A. Bouwman
8. 26 R. Roerdink


 

Juniorklasse
1. 545 R. Otto
2. 546 I. van den Barg
3. 540 M. Vos
4. 542 N. Massop
5. 549 J. Schoolderman
6. 552 R. Dorsthorst
7. 541 L. Overbeek
8. 543 F. Schel
9. 537 J. Poelarends
10. 553 T. Voortman
11. 538 T. Werter
12. 558 L. de Kruif
13. 539 J. Bouwman
14. 548 D. Oude Oosterik
15. 521 T. Kovac
16. 550 A. Bouwman
17. 507 G. Kovac
18. 554 D. Huiskes


 

Keverklasse + Juniorbuggy
1. 436 S. Blauw
2. 95 S. Wolfers
3. 572 Equipe E. Hafkamp/Bosman
4. 201 R. Otto
5. 225 L. Ripperda
6. 438 G. Amting
7. 441 R.Rozendal
8. 216 J. Driessen
9. 443 A. Roller
10. 435 E. Smeenk


 

Regioklasse
1. 108 L.Kuipers
2. 124 M. van Toorn
3. 103 A. Brilhuis
4. 125 B. te Hennepe
5. 112 J. Hermans
6. 116 Equipe B. van 't Oever
7. 121 J. Hoftijzer
8. 106 Equipe Reefhuis/ Kleinjan
9. 126 F. Achterkamp
10. 109 R. Winkels
11. 118 M. Wepelo
12. 871 N. Polman
13. 145 F. Tijhuis
14. 120 D.van den Barg
15. 310 H. Monnikhof Denekamp
16. 7 R. Bosman
17. 107 H. Veldman
18. 114 W. Koopman
19. 105 J.Bos
20. 524 S. van der Aa


 

Sprint1600
1. 331 C. Wouters
2. 878 T. Busscher
3. 398 B. Geerdink
4. 364 H. Kuipers
5. 328 R. Westendorp
6. 366 D. Bouwmeester
7. 340 B. Zwiers
8. 348 R. Tempert


 

Standaardklasse Div.V.
1. 857 G. Nooteboom
2. 846 B. Westerhof
3. 839 N. Wild
4. 814 M. Eidhof
5. 837 J. de Haan
6. 889 C. Visch
7. 878 P. Kooiker
8. 849 J. Elferink
9. 867 M. Bloemers
10. 828 Equipe B. Kuipers/ Kuipers


 

Toerwagenklasse

1. 630 M. Tuchter
2. 632 H. Arkes
3. 686 M. Meijer
4. 681 C. Scholtens
5. 615 G. Paus
6. 678 D. Barmentloo
7. 648 D. van Toorn
8. 670 H. Wilbrink
9. 658 Equipe J. Bakhuis/ M. Bakhuis
10. 682 N. Nijkamp
11. 611 A. Valk


 

Gefeliceert met jullie behaalde resultaat!!
En ASB Bornerbroek bedankt, voor deze medewerking.

Volgende wedstrijd: Zondag 29 juli in Holterhoek

Read more...

Dag Uitslag Ruurlo

maandag, 21 mei 2018

Juniorklasse
1 511 L. van Kuringe
2 433 J. Bartels
3 514 G. Wismans
4 526 M. Uenk
5 510 J. van Krol
6 545 R. Otto
7 548 D. Oude Oosterik
8 550 L. Tiemessen
9 515 F. Verbugt
10 502 K. Heins
11 530 M. van Grol
12 538 T. Werter
15 546 I. van den Barg (Zwart)
15 495 T. Bartels (zwart)
15 506 D. Vlaar (zwart)


 

Standaardklasse Div.V
1 849 B. Kemna/ J. Efferink (equipe)
2 820 M. Velthorst
3 837 J. de Haan/ V. Stormink (equipe)
4 857 G. Nooteboom
5 874 J. Jansen
6 886 E. van Zeist
7 848 T. Stortelder/J. Eelderink (equipe)
8 889 C. Visch
9 828 J. Kuipers/B. Kuipers (equipe)
10 878 P. Kooiker
11 880 B. Bronsvoort
12 814 M. Eidhof/M. Bekhuis(equipe)
13 867 M. Bloemers
14 95 R. Blokzijl
15 871 E. Musch


 

Keverklasse
1 403 M. Raben
2 408 J. Heinhuis
3 437 R. Roeterdink/G. Roeterdink (equipe)
4 438 G. Amting
5 572 E. Hafkamp/Bosman
6 423 V. Schouwenberg
7 435 E. Smeenk
8 4 J. van den Brink
9 443 A. Roller
10 465 B. Winters


 

Toerwagenklasse
1 621 D. Reinders
2 662 E. Messink
3 70 R. Tuijtelaars
4 620 B. Hesselink
5 653 M. Peters
6 8 C. Gubbels
7 697 R. Alards
8 241 P. van der Fels
9 670 H. Wilbrink
10 680 T. Dijkhof
11 659 W. Jansink
12 622 H. Gussinklo (equipe)
13 619 J. Lamers
14 665 H. Golbach
15 603 E. Breederland


 

Regioklasse
1 103 A. Brilhuis
2 112 J. Hermans/A. van Toorn (equipe)
3 121 J. Hoftijzer
4 106 R. Kleinjan/Reefhuis (equipe)
5 223 E. Hermanns
6 125 B. te Hennepe
7 102 K. Wolsink
8 107 M. Bakhuis
9 104 C. ter Braak
10 127 M. Broekhuis
11 123 R. Benen
12 111 K. Viset
13 124 M. van Toorn
14 880 J. Goossen
15 11 E. Sieverink


 

Sprint 1600
1 334 R. Huisman
2 349 I. van Lipzig
3 340 B. Zwiers
4 372 J. Verheij
5 348 R. Tempert
6 305 B. Imenkamp
7 364 H. Kuipers
8 370 O.Winters
9 363 T. Kersten/G. Roerdink (equipe)
10 398 B. Geerdink
11 322 I. van de Vossenberg
12 376 M. Gubbels
13 367 D. Bouwmeester


 

Dutch Junior Buggy
1 209 N. Noldes
2 208 L. van Rijt/N. van Rijt (equipe)
3 225 L. Ripperda
4 206 F. Briels
5 289 D. Postma
6 201 R. Otto
7 202 R. van Rossum
8 203 S. Jaspers/T. van Asten (equipe)
9 218 W. van Renselaar
10 227 B. Bindels
11 204 N. Kooremans
12 213 D. Vlaar
13 222 M. de Bone
14 219 R. Pijnenburg
15 223 B. van Lipzig/K. van Lipzig (equipe)


 

Combiklasse
1 104 M. Klaassen
2 949 H. Jansen
3 123 A. Hofman
4 148 B. Bijsterbosch
5 121 M. Uenk
6 152 H.J. Winkelhorst
7 130 E. Bouwman
8 45 B. Eggink
9 50 F. Kroes
10 145 G. Holdijk
11 137 W. Schel/E. Schel (equipe)
12 46 F. Arentsen
13 33 L. Scholten/T. Scholten/H.W. Smeenk (equipe)
14 132 A. Nagel
15 27 A. Kinds


 

Gefeliciteerd allemaal met jullie resultaat, en de organisatie bedankt!

Read more...

Dag uitslag Albergen

zondag, 22 april 2018

Juniorklasse
1 546 I. van den Barg
2 545 R. Otto
3 542 N. Massop
4 549 J. Schoolderman
5 548 D. Oude Oosterik
6 552 R. Dorsthorst
7 538 T. Werter
8 539 J. Bouwman
9 553 T. Voortman
10 541 L. Overbeek
11 547 N. Zweers
12 523 T. Littel
13 556 B. Becks


 

Toerwagenklasse
1 603 R. Beelen
2 622 B.Gussinklo (equipe)
3 615 G. Paus
4 686 M. Meijer
5 670 H. Wilbrink
6 690 E. Efde/ Moller (equipe)
7 678 D. Barmentloo
8 623 P. Sangers
9 681 M. Lokate/C. Scholtens (equipe)
10 217 P. Strijker


 

Mini Buggy.A.
1 39 Jort Schaart
2 27 Robin Stals
3 32 Guus Diepenmaat
4 5 Danny Messink


 

Mini Buggy.B.
1 6 Thies Schouwenberg
2 31 Levi Hendriks


 

Regioklasse
1 108 L . Kuipers
2 103 A. Brilhuis
3 114 W. Koopman
4 121 J. Hoftijzer
5 125 B. te Hennepe
6 106 R. Kleinjan/Reefhuis (equipe)
7 309 D. Raben
8 120 D. van de Barg
9 126 F. Achterkamp
10 7 B. Hudepol
11 124 M. van Toorn
12 112 J. Hermans/A. van Toorn (equipe)


 

Sprint 1600
1 336 A. Vrieze
2 329 B. Wichers Schreur/ P. Cents (equipe)
3 317 M. Bruins
4 340 B. Zwiers
5 398 B. Geerdink
6 829 A .Folmer
7 360 T. Kruse
8 895 M. Pepping
9 337 W. de Vries
10 348 R. Tempert
11 366 D. Bouwmeester


 

Keverklasse
1 403 M. Raben
2 402 R. Pasman
3 95 S. Wolfers
4 572 E.Hafkamp/ Bosman (equipe)
5 426 J.W. Mennink
6 438 G. Amting
7 424 A. Roller
8 408 J. Heinhuis
9 423 V. Schouwenberg


 

Plaatselijke Rijders
1 108 L. Kuiper
2 814 M.Eidhof
3 164 H.ten Velde
4 548 D.Oude Oosterik


 

Standaardklasse Div.V.
1 849 B. Kemna/ J. Efferink (equipe)
2 889 C. Visch
3 878 P. Kooiker
4 814 M. Eindhof/M. Bekhuis(equipe)
5 853 R. Bos
6 30 H. Kappert
7 805 W. Terberg
8 124 M. van Toorn


 

Combiklasse
1 134 E. Tolkamp
2 130 E. Bouwman
3 33 L. Scholten/T. Scholten/H.W. Smeenk (equipe)
4 829 A. Folmer
5 20 A. de Waal
6 137 W. Schel/E. Schel (equipe)


 

Allemaal gefeliciteerd met jullie resultaat!
De organisatie bedankt voor de medewerking.

Komende wedstrijd: Maandag 21 Mei in Ruurlo.

Read more...

Dag uitslag Langeveen

zondag, 15 april 2018

Combiklasse
1 22 René van der Coelen
2 102 Marc Jacobs
3 136 Pieter Verboon
4 130 Evert Bouwman
5 44 Frank Arentsen
6 33 Erik Smeenk
7 46 Hendrik-Jan Nagel
8 137 Erik Schel
9 106 Bastiaan Hoogeboom
10 123 André Hofman
11 132 Arjan Nagel
12 135 Gerjo Laarman

Standaardklasse Div.V.
1 849 Bram Kemna
2 804 Sander Sievens
3 820 Daniël de Bone
4 846 Bas Westerhof
5 858 Leroy Koers
6 288 Rick Blokzijl
7 847 Dion Bussink
8 852 Ricardo Hofstra
9 880 Berry Bronsvoort
10 818 Jacco van der Wal
11 876 Robin Putman
12 814 Martijn Eidhof
13 889 Chantal Visch
14 828 Bianca Kuipers
15 857 Gerald Nooteboom

Dutch Junior Buggy Cup
1 209 Niklas Noldes
2 208 Luka van Rijt
3 201 Ricardo Otto
4 202 Remon van Rossum
5 204 Nick Kooremans
6 206 Freek Briels
7 225 Louis Ripperda
8 207 Mike Brussen
9 213 Devin Vlaar
10 220 Jelle Bogemans
11 219 Romy Pijnenburg
12 289 Daan Postma
13 227 Brandy Bindels (valse start)
14 218 Wesley van Renselaar
15 223 Bjorn van Lipzig

Juniorklasse
1 495 Tomas Bartels
2 545 Ricardo Otto
3 546 Iris van den Barg
4 512 Lucas Konings
5 433 Jorn Bartels
6 66 Mika Morien
7 549 Jurgen Spoolderman
8 541 Lynn Overbeek
9 555 Bram Becks
10 515 Fabiënne Verbugt
11 73 Riley Porsul
12 542 Niels Massop
13 548 Damian oude Oosterik
14 526 Mike Uenk
15 536 Michel Gerrits

Keverklasse
1 403 Marco Raben
2 407 Arjan Stokkink
3 425 Rien van Nieuwenhoven
4 421 Cees van de Goot
5 572 Edwin Hafkamp
6 534 Adriaan Sanding
7 426 Jan-Willem Mennink
8 423 Vincent Schouwenberg
9 438 Gerard Amting
10 4 Jan van den Brink
11 408 Stefan Wallerbos
12 435 Erwin Smeenk

Mini Buggy Serie.A.
1 56 Kevin Lantinga
2 11 Finn Koelewijn
3 22 Lars Rietveld
4 34 Peer Penninx
5 2 Tim Schuurman
6 8 Jitse Groot
7 5 Danny Messink
8 19 Wess Koelewijn
9 9 Dani van Vugt
10 3 Tijme Groot
11 27 Robin Stals
12 4 Lars Duijn
13 38 Hester Vlasma
14 15 Mylan Volkerink
15 33 Dave van Vugt

Mini Buggy Serie.B.
1 77 Chris van Vugt
2 17 Bas Schuurman
3 14 Kay Boessenkool
4 99 Thomas Heijn
5 37 Jente de Vries
6 18 Roxanne Lantinga
7 16 Tess van Vugt
8 6 Thies Schouwenberg
9 21 Finn Duijn
10 23 Rocco Coronel
11 31 Levi Hendriks

Regioklasse
1 108 Lars Kuipers
2 103 Arne Brilhuis
3 114 Wouter Koopman
4 121 Joël Hoftijzer
5 106 Réne Kleinjan
6 145 Frank Tijhuis
7 125 Bart te Hennepe
8 164 Hans ten Velde
9 118 Maikel Welpelo
10 104 Coen ter Braak
11 115 Stef Zanderink
12 112 Appie van Toorn
13 137 Niek Westerhof

Sprint1600
1 310 Sven Prinsen
2 307 Patrick Boessenkool
3 331 Coen Wouters
4 319 Erik Pijnenburg
5 340 Barry Zwiers
6 398 Bennie Geerdink
7 364 Hennie Kuipers
8 348 Remco Tempert
9 332 Jorrit Wagenaar
10 347 Rene Snippe
11 343 Wesley Welgraven
12 334 Richard Huisman
13 317 Mike Bruins

Toerwagenklasse
1 681 Mariëtte Lokate
2 680 Thomas Dijkhof
3 653 Michael Peeters
4 241 Stephan van der Fels
5 820 Daniel de Bone
6 678 Diana Barmentloo
7 690 Ellen Efdé
8 686 Martijn Meijer
9 682 Nick Nijkamp
10 217 Patrick Strijker
11 651 John Koerhuis
12 685 Gerben Molenaar
13 654 Marco Siebelink
14 620 Bert Hesselink

Gefeliciteerd allemaal, met je behaalde resultaat en de organisatie bedankt!

 

Volgende wedstrijd: Zondag 22 april in Albergen

 

Read more...

Onze sponsoren

Kalender

© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN