Daguitslagen

Dag uitslag Markelo

zondag, 07 oktober 2018

Regioklasse
1 103 A. Brilhuis
2 104 C. ter Braak
3 106 R. Kleinjan / Reefhuis (equipe)
4 109 R. Winkels
5 108 L. Kuipers
6 118 M. Wepelo
7 116 C. van 't Oever / B. van 't Oever (equipe)
8 121 J. Hoftijzer
9 125 B. te Hennepe
10 105 J. Bos
11 145 F. Tijhuis
12 112 J. Hermans / A. van Toorn (equipe)
13 126 F. Achterkamp
14 102 K. Wolsink

Standaardklasse
1 867 M. Bloemers
2 847 D. Bussink
3 849 B. Kemna / J. Efferink (equipe)
4 857 G. Nooteboom
5 828 M. Kuipers / B. Kuipers (equipe)
6 814 M. Eindhof / M. Bekhuis(equipe)
7 873 W. Ilbrink
8 713 T. ten Hoeve
9 397 M. Stokman
10 880 B. Bronsvoort
11 150 S. Veldwijk
12 876 R. Putman
13 819 J. Klaassen
14 889 C. Visch
15 874 J. Jansen

Toerwagenklasse
1 630 M. Tuchter
2 622 B. Gussinklo (equipe)
3 658 M. Bakhuis
4 676 R. Geverink
5 681 M. Lokate / C. Scholtens (equipe)
6 685 G. Molenaar
7 670 H. Wilbrink
8 648 D. van Toorn
9 652 L. Wohlan / R. Wohlan (equipe)
10 678 D. Barmentloo
11 690 E. Efde / Moller (equipe)
12 682 N. Nijkamp
13 44 J. Doornbos
14 572 B. Lubben
15 47 R. Bonthuis

Sprint1600
1 338 S. Kersten
2 340 B. Zwiers
3 335 W. Hagen
4 363 T. Kersten / G. Roerdink (equipe)
5 369 W. Jansen
6 398 B. Geerdink
7 364 H. Kuipers
8 855 A. Folmer

Damesklasse
1 648 D. van Toorn
2 828 J. Kuipers
3 371 H. Monnikhof
4 690 E. Efde
5 116 C. van 't Oever

Juniorklasse
1 545 R. Otto
2 540 M. Vos
3 542 N. Massop
4 546 I. van den Barg
5 558 L. de Kruijf
6 552 R. Dorsthorst
7 548 D. Oude Oosterik
8 541 L. Overbeek
9 549 J. Schoolderman
10 553 T. Voortman
11 543 F. Schel
12 539 J. Bouwman
13 551 P. Bosch
14 538 T. Werter
15 557 L. Boeve

Keverklasse
1 403 M. Raben
2 402 R. Pasman
3 572 P. Bosman
4 435 E. Smeenk
5 443 A. Roller

Combiklasse
1 102 M. Jacobs
2 134 E. Tolkamp
3 369 W. Janssen
4 130 E. Bouwman
5 50 F. Kroes
6 932 D. Vennenker
7 135 G. Laarman
8 145 G. Holdijk
9 137 W. Schel / E. Schel (equipe)
10 33 L. Scholten / T. Scholten / H.W. Smeenk (equipe)
11 20 M. Smink
12 63 P. Smink
13 855 A. Folmer

Allemaal gefeliciteerd, met jullie behaalde prestatie!

Read more...

Dag uitslag Aalten - Na twee manches

zondag, 23 september 2018

Door weersomstandigheden, twee manches gereden om de punten

Regioklasse
1 397 M.Stokman
2 103 A.Brilhuis
3 93 M.v.d.Veen
4 90 G.ten Dam
5 109 R.Winkels
6 223 E.Hermanns
7 125 B.te Hennepe
8 108 L.Kuipers
9 118 M.Wepelo
10 121 J.Hoftijzer
11 126 F.Achterkamp
12 112 J.Hermans / A. van Toorn (equipe)
13 105 J.Bos
14 116 C.van 't Oever/ B. van 't Oever (equipe)
15 222 M.Wopereis

Juniorklasse
1 540 M.Vos
2 546 I.van den Barg
3 542 N.Massop
4 548 D.Oude Oosterik
5 552 R.Dorsthorst
6 558 L.de Kruif
7 553 T.Voortman
8 520 D.Schepers
9 543 F.Schel
10 551 P.Bosch
11 539 J.Bouwman
12 538 T.Werter
13 541 L.Overbeek
15 550 A.Bouwman
15 547 N.Zweers

Toerwagenklasse
1 609 M.Knoefmann
2 47 R.Bonthuis
3 681 M.Lokate/C. Scholtens (equipe)
4 622 B.Gussinklo (equipe)
5 659 W.Jansink
6 685 G.Molenaar
7 652 L.Wohlan/ R. Wohlan (equipe)
8 648 D.van Toorn
9 678 D.Barmentloo
10 680 H.Imming
11 676 R.Geverink
12 686 M.Meijer
13 654 M.Siebelink
14 682 N.Nijkamp
15 656 N.Tuenter

Mini Buggy A
1 9 D.van Vugt
2 3 T.Groot
3 33 D.van Vugt
4 38 H.Vlasma
5 2 T.Schuurman
6 19 W.Koelewijn
7 15 Y.Volkerink / M.Volkerink (equipe)
8 27 R.Stals
9 11 F.Koelewijn
10 39 J.Schaart
11 22 L.Rietveld
12 35 Y.van Renselaar
13 32 G.Diepenmaat
14 4 L.Duijn
15 8 J.Groot
16 5 D.Messink
17 34 P.Penninx
18 26 Y.Damen

Mini Buggy B
1 77 C.van Vugt
2 37 J.de Vries
3 14 K.Boessenkool
4 23 R.Coronel
5 99 T.Heijn
6 30 B.van Kerkhoven
7 21 F.Duijn
8 17 B.Schuurman
9 16 T.van Vugt

Sprint 1600
1 340 B.Zwiers
2 398 B.Geerdink
3 373 J.Harbers
4 335 W.Hagen
5 369 W.Jansen
6 364 H.Kuipers
7 365 I.Buil

Plaatselijke Rijders
1 692 W.Harbers
2 872 W.Ilbrink
3 21 H.Harbers
4 31 W.Jansink
5 874 J.Jansen
6 11 E.Sieverink
7 55 S.Lieftink
8 183 G.J Slüter
9 22 D.Grievink
10 51 C.Hakvoort
11 125 L.Hiskamp
12 14 M.Grievink
13 866 M.te Lindert
14 520 R.Schepers
15 122 H.Heida

Keverklasse
1 403 M.Raben
2 572 E.Hafkamp (equipe)
3 435 E.Smeenk
4 402 R.Pasman

Standaardklasse
1 857 G.Nooteboom
2 889 C.Visch
3 847 D.Bussink
4 814 M.Eindhof / M. Bekhuis(equipe)
5 867 M.Bloemers
6 828 M.Kuipers / B. Kuipers (equipe)
7 874 J.Jansen
8 872 W.Jansen
9 309 D.Raben
10 849 B.Kemna / J. Efferink (equipe)

Combiklasse
1 152 H.J.Winkelhorst
2 130 E.Bouwman
3 373 J.Harbers
4 46 H.Arentsen
5 134 E.Tolkamp
6 44 H.J.Arentsen
7 33 L.Scholten / T. Scholten / H.W. Smeenk (equipe)
8 137 W.Schel / E. Schel (equipe)
9 368 W.Janssen

Gefeliciteerd, met jullie behaalde resultaat!

 

 

Volgende wedstrijd: Zondag 7 Oktober in Markelo

Read more...

Dag uitslag Lochem - Zondag

dinsdag, 04 september 2018

Daguitslagen > zondag <

Regioklasse
1 108 L.Kuipers
2 96 R.Pol
3 397 M.Stokman
4 124 M.van Toorn
5 112 J.Hermans / A. van Toorn (equipe)
6 106 R.Kleinjan / Reefhuis (equipe)
7 117 R.Rensen
8 125 B.te Hennepe
9 66 M.Reijers
10 222 M.Wopereis
11 102 K.Wolsink
12 116 C.van 't Oever / B. van 't Oever (equipe)
13 109 R.Winkels
14 103 A.Brilhuis
15 126 F.Achterkamp

Standaardklasse
1 849 B.Kemna / J. Efferink (equipe)
2 857 G.Nooteboom
3 889 C.Visch
4 848 T.Stortelder / J. Eelderink (equipe)
5 847 D.Bussink
6 874 J.Jansen
7 882 P.Breederland
8 876 R.Putman
9 814 M.Eindhof / M. Bekhuis(equipe)
10 828 M.Kuipers / B. Kuipers (equipe)
11 884 W.Bensink
12 870 L.Boekelder
13 294 N.Lukkezen
14 823 B.Verweijen
15 872 W.Jansen

Mini Buggy A
1 3 T.Groot
2 8 J.Groot
3 9 D.van Vugt
4 19 W.Koelewijn
5 5 D.Messink
6 2 T.Schuurman
7 22 L.Rietveld
8 25 J.Raap
9 10 T.Franssen
10 60 Postma (equipe)
11 32 G.Diepenmaat
12 38 H.Vlasma
13 34 P.Penninx
14 39 J.Schaart
15 29 P.Rotink

Mini Buggy B
1 99 T.Heijn
2 77 C.van Vugt
3 14 K.Boessenkool
4 37 J.de Vries
5 6 T.Schouwenberg
6 17 B.Schuurman
7 16 T.van Vugt
8 31 L.Hendriks
9 30 B.van Kerkhoven

Sprint1600
1 340 B. Zwiers
2 350 M.Verhees
3 349 I. van Lipzig
4 398 B. Geerdink
5 335 W.Hagen
6 369 W. Jansen
7 365 I. Buil
8 364 H. Kuipers
9 332 J.Wagenaar

Juniorklasse
1 55 L.Tiemessen
2 407 G.Kovac
3 545 R.Otto
4 548 D.Oude Oosterik
5 537 J.Poelarends
6 542 N.Massop
7 530 M.v Grol
8 552 R.Dorsthorst
9 541 L.Overbeek
10 513 B.Aantjes
11 558 L.de Kruif
12 557 L.Boeve
13 546 I.van den Barg
15 547 N.Zweers
15 540 M.Vos

Toerwagenklasse
1 615 G.Paus
2 61 E.Gotink
3 620 B.Hesselink
4 215 J.v.d.Zand
5 686 M.Meijer
6 271 R.Tempert
7 670 H.Wilbrink
8 682 N.Nijkamp
9 673 P.Starink
10 848 T.Stotelder
11 659 W.Jansink
12 820 M.Velthorst
13 319 J.Lamers
14 264 M.Schroer
15 685 G.Molenaar

Keverklasse
1 402 R.Pasman
2 408 J.Heinhuis
3 572 E.Hafkamp / Bosman (equipe)
4 437 R.Roeterdink / G. Roeterdink (equipe)
5 466 J.Post
6 423 V.Schouwenberg
7 435 E.Smeenk
8 450 J.Stoffer

Dutch Junior Buggy Cup
1 201 R.Otto
2 214 B.van der Putten
3 209 N.Noldes
4 204 N.Kooremans
5 202 R.van Rossum
6 289 D.Postma
7 207 M.Brussen / R. Briels (equipe)
8 203 S.Jaspers / T. van Asten (equipe)
9 621 T.Kovac
10 266 W.Schuijers
11 227 B.Bindels
12 222 M.de Bone
13 218 W.van Renselaar
14 208 L.van Rijt / N. van Rijt (equipe)
15 219 R.Pijnenburg

Combiklasse
1 22 W.Franssen
2 3 D.Kuipers
3 103 H.Jansen
4 30 H.v.d.Putten
5 27 F.Gussinklo
6 101 C.Wagenaar
7 46 F.Arentsen
8 25 G.Branderhorst
9 44 H.J.Arentsen
10 50 F.Kroes
11 12 F.Stals
12 148 B.Bijsterbosch
13 33 L.Scholten / T. Scholten / H.W. Smeenk (equipe)
14 130 E.Bouwman
15 928 A.van Renselaar

Gefeliciteerd, met jullie behaalde resultaten!
Read more...

Dag uitslag Lochem - Zaterdag

dinsdag, 04 september 2018

Daguitslagen > zaterdag <

Regiorijders
1 108 L. Kuipers
2 124 M. van Toorn
3 223 E.Hermanns
4 121 J. Hoftijzer
5 112 J. Hermans/A. van Toorn (equipe)
6 102 K. Wolsink
7 126 F. Achterkamp
8 90 G.t.Dam
9 114 W. Koopman
10 103 A. Brilhuis
11 120 D. van de Barg
12 109 R. Winkels
13 117 R. Rensen
14 222 M.Wopereis
15 116 C. van 't Oever/ B. van 't Oever (equipe)

Juniorklasse
1 55 L.Tiemessen
2 407 G.Kovac
3 548 D.Oude Oosterik
4 542 N.Massop
5 530 M.van Grol
6 552 R.Dorsthorst
7 558 L.de Kruif
8 537 J.Poelarends
9 541 L.Overbeek
10 546 I.van den Barg
11 543 F.Schel
12 553 T.Voortman
13 550 A.Bouwman
15 545 R.Otto
15 513 B.Aantjes

Sprint 1600
1 340 B. Zwiers
2 855 A.Folmer
3 335 W.Hagen
4 398 B.Geerdink
5 369 W.Jansen
6 364 H.Kuipers
7 312 D.v.d.Berg
8 304 S.Spies
9 329 B.Wichers Schreur/ P. Cents (equipe)

Toerwagenklasse
1 630 M.Tuchter
2 612 A.Verweij
3 316 D.de Bone / Velthorst(equipe)
4 615 E.Gotink
5 686 M.Meijer
6 685 G.Molenaar
7 319 J.Lamers
8 215 J.van der Zand
9 264 J.Lansink
10 670 H.Wilbrink
11 676 R.Geverink
12 651 J.Koerhuis
13 652 R.van Elk
14 681 M.Lokate / C. Scholtens (equipe)
15 648 D.van Toorn

Dutch Junior Buggy Cup
1 208 L.van Rijt/N. van Rijt (equipe)
2 266 W.Schuijers
3 201 R.Otto
4 621 T.Kovac

Keverklasse
1 408 J.Heinhuis
2 423 V.Schouwenberg
3 437 R.Roeterdink/G. Roeterdink (equipe)
4 426 J.W. Mennink
5 450 J.Stoffer
6 572 P.Bosman
7 4 J.van de Brink

Combiklasse
1 22 W.Franssen
2 27 F.Gussinklo
3 46 F.Arentsen
4 21 R.Buurman
5 148 B.Bijsterbosch
6 44 H.J. Arentsen
7 855 A.Folmer
8 130 E.Bouwman
9 605 P van Beek
10 137 W.Schel / E. Schel (equipe)
11 33 L.Scholten / T. Scholten / H.W. Smeenk (equipe)
12 304 S.Spies
13 123 A.Hofman
14 141 M.Meutstege
15 126 L.de Haas

Standaardklasse
1 835 R.van Uden
2 882 P.Breederland
3 823 B.Verweijen
4 819 J.Klaassen
5 847 D.Bussink
6 889 C.Visch
7 849 B.Kemna / J. Efferink (equipe)
8 870 L.Boekelder
9 814 M.Eindhof / M. Bekhuis(equipe)
10 294 N.Lukkezen
11 880 B.Bronsvoort
12 857 G.Nooteboom
13 843 R.Sinke
14 858 L.Kroes
15 820 M.Velthorst - Technische afkeuring

Gefeliciteerd, met jullie behaalde resultaten!
Read more...

Dag uitslag Gendringen

zondag, 12 augustus 2018

Regioklasse
1 108 L. Kuipers
2 103 A. Brilhuis
3 137 N. Westerhof
4 93 M. v/d Veen
5 112 J. Hermans / A. van Toorn (equipe)
6 145 F. Tijhuis
7 109 R. Winkels
8 111 K. Viset
9 106 R. Kleinjan / Reefhuis (equipe)
10 116 C. van 't Oever / B. van 't Oever (equipe)
11 224 T. Hoogveld
12 121 J. Hoftijzer
13 118 M. Wepelo
14 126 F. Achterkamp
15 115 S. Zandering


 

Standaardklasse
1 849 B. Kemna
2 857 G. Nooteboom
3 858 L. Kroes
4 262 W. van Lent
5 823 B. Verweijen
6 847 D. Bussink
7 874 J. Jansen
8 90 J. Aalfs
9 880 B. Bronsvoort
10 867 M. Bloemers
11 889 C. Visch
12 814 M. Eindhof / M. Bekhuis(equipe)
13 870 L. Boekelder
14 288 R. Blokzijl
15 848 T. Stortelder / J. Eelderink (equipe)


 

Toerwagenklasse
1 615 G. Paus
2 622 B. Gussinklo (equipe)
3 662 E. Messink
4 681 M. Lokate / C. Scholtens (equipe)
5 217 P. Strijker
6 653 M. Peters
7 685 G. Molenaar
8 64 N. ter Bogt
9 648 D. van Toorn
10 692 W. Harbers
11 678 D. Barmentloo
12 676 R. Geverink
13 663 H. Bosch
14 208 Velthorst / de Bone(equipe)
15 680 H. Imming


 

Juniorklasse
1 545 R. Otto
2 542 N. Massop
3 548 D. Oude Oosterik
4 557 L. Boeve
5 546 I. van den Barg
6 540 M. Vos
7 541 L. Overbeek
8 543 F. Schel
9 553 T. Voortman
10 547 N. Zweers
11 431 L. van Nuil
12 538 T. Werter
13 551 P.Bosch
15 530 M. van Grol
15 55 L. Tiemessen


 

Keverklasse
1 403 M. Raben
2 406 N. Smal
3 431 R. Niek
4 572 E. Hafkamp / Bosman (equipe)
5 437 R. Roeterdink / G. Roeterdink (equipe)
6 435 E. Smeenk


 

Sprint1600
1 310 S. Prinsen
2 340 B. Zwiers
3 24   Y. Verhey
4 398 B. Geerdink
5 365 I. Buil
6 364 H. Kuipers
7 776 M. Gubbels
8 338 S. Kersten
9 366 D. Bouwmeester


 

Plaatselijke rijders
1 847 D. Bussink
2 874 W. Ilbrink
3 123 R. Bener
4 64 R. Wassink
5 175 J. van Veggel
6 150 S. Veldwijk
7 6 S. Gerritsen
8 113 D. Jansen
9 88 B. Verbrugge
10 692 W. Harbers
11 86 R. Rijks
12 129 R. Huntink
13 110 L. van Hal
14 21 H. Harbers
15 122 H. Heida


 

Dutch Junior Buggy
1 202 R. van Rossum
2 201 R. Otto
3 209 N. Noldes
4 208 L. van Rijt/N. van Rijt (equipe)
5 225 L. Ripperda
6 204 N. Kooremans
7 220 J. Bogemans
8 289 D. Postma
9 227 B. Bindels
10 222 M. de Bone
11 223 B. van Lipzig / K. van Lipzig (equipe)
12 266 W. Schuijers
13 207 M. Brussen / R. Briels (equipe)
14 206 F. Briels


 

Vrouwenklasse
1 64 E. Prinsen
2 848 N. Stortelder
3 223 S. Hoogveld
4 127 M. Broekhuis
5 120 D. v/d Barg
6 828 M. Kuipers
7 870 R. Schipper


 

Combiklasse
1 44 HJ.Arentsen
2 124 D. Kolen
3 20 M. Smink
4 310 S. Prinsen
5 130 E. Bouwman
6 145 G. Holdijk
7 33 L. Scholten / T. Scholten / H.W. Smeenk (equipe)
8 911 R. Vlassak
9 63 P. Smink
10 747 G. van Eerden
11 137 W. Schel / E. Schel (equipe)
12 24 Y. Verhey
13 34 S. Van Doremalen
14 18 D. Ripperda
15 22 W. Franssen


 

Iedereen gefeliciteerd met deze prestatie!
En de organisatie bedankt voor een geslaagde dag autocross.


 

Komende wedstrijd: Zaterdag 1 September +  Zondag 2 September in Lochem.

De wedstrijd op zaterdag is meetellend voor het Ramo Kampioenschap.

De wedstrijd op zondag is meetellend voor de Ramo en Twenthe Cup Kampioenschap.

Read more...

Dag Uitslag Holterhoek

maandag, 30 juli 2018

Keverklasse
1. Lammert Brink
2. Jeroen Heinhuis
3. Marco Raben
4. Edwin Hafkamp - Bosman
5. Gerald Amting

_________________________

Buggy 1600 4x4
1. Louis de Haas
2. Bram Hoogstra
3. Jos de Groot

_________________________

Combiklasse
1. Mervin Klaassen
2. Marco Uenk
3. André Hofman
4. Henk van der Hart
5. Huub Jansen
6. Evert Bouwman
7. André Bouwman
8. Twan Scholten - Smeenk - Scholten
9. Frank Arentsen
10. Erik Schel
11. Maurice Huisman
12. Hendrik - Jan Arentsen
13. Gerjo Laarman
14. Edwin Tolkamp

_________________________

Toerwagenklasse
1. Erik Messink
2. Marco Tuchter
3. Martijn Meijer
4. Jamie van der Zand
5. Michael Peters
6. Nick Nijkamp
7. Erik Tempert
8. Hans Golbach
9. John Bakhuis - Equipe
10. Roy Geverink
11. Rutger Rijk
12. Wesley Jansink
13. Tabe Stapert
14. Henry Arkes - Bert Arkes
15. Johan van den Barg

_________________________

Regioklasse
1. Lau van Hal
2. Kleinjan - Reefhuis
3. Marcel van Toorn
4. Jopie Hermans
5. Lars Kuipers
6. Arne Brilhuis
7. Martijn Bakhuis
8. Frank Achterkamp
9. Koen Baars
10. Jeffrey Goossen
11. Mark van Boven
12. Harm Heida
13. Bas Westerhof
14. Coen ter Braak
15. Bert te Hennepe

_________________________

Standaardklasse Div.V.
1. Sander de Haan
2. Erwin Hoekstra
3. Jelle Klaassen
4. Gerald Nooteboom
5. Rebecca Burger
6. Jacky Janssen
7. Leroy Kroes
8. Dion Bussink
9. Jelte Efferink
10. Bas Verweijen
11. Monique Bloemers
12. Jay Hoogveld
13. Lars Boekelder
14. Peter Kooiker
15. Kevin van Beek

_________________________

Sprint1600
1. Sven Prinsen
2. René Hofstra
3. Mike Bruins
4. Frank Greven
5. Yori Verheij
6. Stephan Kersten
7. Richard Huisman
8. Jelmer Harbers
9. Bennie Geerdink
10. Tim Kersten - Gerben Roerdink
11. Barry Zwiers

_________________________

Juniorklasse
1. Tomas Bartels
2. Jarno v.d. Krol
3. Jorn Bartels
4. Marijn Vos
5. Domien Oude Oosterik
6. Iris van den Barg
7. Mike Uenk
8. Lars Boeve
9. Niels Massop
10. Lynn Overbeek
11. Darrell Schepers
12. Joery Poelarends
13. Fabiënne Verbugt
14. Niek Zweers

_________________________

Gefelicteerd met jullie prestaties!

En de organisatie bedankt, voor een mooi zonnig autocross weekend!

Volgende wedstrijd: Zondag 12 augustus in Gendringen
Read more...

Onze sponsoren

Kalender

No events
© 2012 autocrossteamlievelde.nl | Ontwerp en realisatie: Hisslink

Login or Register

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconLog in with Facebook

LOG IN