Dag uitslagen | Halle

Regioklasse
1  Sven Lindeman - Hans ten Velde
2  Frank Tijhuis
3  Etienne Hermanns
4  Inge Reefhuis - Rene Kleinjan
5  Lau van Hall
6  Wouter Koopman
7  Ruben Lensink
8  Michel Jager
9  Wilco Schel
10 Ruben Hermans
11 Jeffrey Werter
12 Ruben Renssen
13 Frank Achterkamp
14 Maikel Weipelo


Standaardklasse Div.V.
1 Tom Stortelder - Jochem Eelderink
2  Lars Kuipers
3  Tom Keizer
4  Richard Huisman
5  Peter Woolderink
6  Dennis Raben
7  Monique Kuipers - Bianca Kuipers 
8  Martijn Eidhof - Marell Bekhuis  
9  Wilco Jansen
10 Monique Bloemers
11 889 Chantal Visch
12 32 Patrick Tietema
13 81 Colin Jagt
14 501 Gijs Kovac

Keverklasse
1  Marco Raben
2  Rik Pasman
3  Gerard Amting
4  Dion Bussink
5  Erwin Smeenk

Dutch Junior Buggy
1 208 Mike Brussen
2 293 Jochem Wisselink

Sprint 1600
1  Sander Veldhuis - Ricardo Otto  
2  Yori Verhey
3   Wilbert Janssen
4   Josh van de Steeg
5   Jarno van der Krol
6   Bennie Geerdink
7   Barry Zwiers
8   Chris Hermes
9   Dave Bouwmeester
10 Djonny Bouwmeester
11 Lars de Kruif
12 Hennie Kuipers
13 Helmer Venneker - Douwe Venneker 

Mini Buggy A
1  Tijme Groot
2   Finn Koelewijn
3   Tim Schuurman
4   Lars Rietveld
5   Mylan Volkerink
6   Jort Schaart
7   Joyce Poelstra
8   Joep Cuenen
9   Danny Messink
10 Dani van Vugt
11 Jitse Groot  - Zwart

Mini Buggy B
1  Wess Koelewijn
2   Peer Penninx
3   Noud Koelewijn
4   Fay Poelstra
5   Kay Boessenkool
6   Bas Schuurman
7   Yordi van Renselaar
8   Jente de Vries
9   Daan Spies
10 Mike Postma
11 Beau Kerkhove
12 Bart Bijsterbosch
13 Bram Cuenen
14 Luca Tolkamp
15 Levi Hendriks

Plaatselijke Rijders
1  Lars Lieferink
2  Judith Kuipers
3  Jeroen Jansen
4  Wesley Ilbrink
5  Wesley Jansink
6  Erwin Sieverink
7  Ruben Lensink
8  Femke Schel
9   Roy Wilbrink
10 Jaap Vink

Juniorklasse
1   Darel Schepers
2   Iris van den Barg
3   Nick Stormink
4   Sven Groothuis
5   Tess Voortman
6   Lisanne van de Krol
7   Roan Benen
8   Prescilla Bosch
9   Marijn Braakhuis
10 Jeffrey Bouwman - Priscilla Bouwman 
11 Marijn Vos
12 Gijs Kovac
13 Anne Bouwman
15 Janiek van den Barg

Toerwagenklasse
1   Danny Reinders - Dimitri Reinders
2   Rick Bonthuis
3   Bert Gussinklo - Han Gussinklo
4   Hans Golbach
5   Luuk Wohlan - Rudi Wohlan
6   Dagmar van Toorn
7   Gerben Molenaar
8   Marco Siebelink
9   Diana Barmentloo
10 Jente Peters
11 Martijn Lammerink - Sander Lammerink
12 Jim Veenstra
13 Christiaan Scholtes - Mariette Lokate
14 Louis de Gunst

Combiklasse
1   Peter Versluis
2   Ricardo Otto
3   Andre Vrieze
4   Edwin Tolkamp
5   Freek Gussinklo
6   Evert Bouwman
7   Twan Scholten - Leo Scholten - Erik Smeenk
8   Wilbert Janssen
9   Helmer Venneker - Douwe Venneker
10 Bennie Geerdink

Gefeliciteerd met jullie resultaat!

Meer in deze categorie: Dag uitslagen | Markelo »