Dag uitslagen | Gendringen

Regioklasse

1             14           Daan Derksen  

2             120         Etienne Hermanns         

3             103         Arno Vrieze-Wim Meerbeek (equipe)   

4             114         Wouter Koopman          

5             101         Sven Lindeman - Hans ten Velde (equipe)           

6             135         Lau van Hall       

7             221         Joeri Bouman   

8             126         Kees Viset          

9             41           Stefan Veldwijk

10           150         Sjoerd Harbers 

11           44           Remon Schut    

12           107         Femke Schel     

13           109         Inge Reefhuis - Rene Kleinjan (equipe) 

14           117         Ruben Renssen

15           49           Dion Bussink            (zwart)         

Juniorklasse

1             502         Mike Uenk         

2             547         Niek Zweers      

3             557         Lars Boeve         

4             556         Jill Wismans      

5             515         Niels Massop    

6             540         Marijn Vos         

7             415         Fabienne Verbugt          

8             514         Iris van den Barg             

9             532         Tom Hoegen     

10           549         Jurgen Schoolderman   

11           520         Darel Schepers

12           535         Tess Voortman

13           555         Roan Benen      

15           441         Kane Heins        

15           536         Lars de Kruif      

 Junior Buggy

1             202         Ricardo Otto     

2             208         Mike Brussen   

3             227         Brandy Bindels 

4             291         Wiebe Schuijert              

5             248         Damain Oude Oosterik 

6             620         Joery Poelarends            

7             293         Jochem Wisselink           

8             218         Wesley van Renselaar  

9             225         Aniek Ripperda

10           223         Bjorn van Lipzig - Kistel van Lipzig (equipe)         

11           229         Nick van Mourik              

Standaardklasse

1             823         Bas Verweijen 

2             810         Rick van Uden  

3             137         Tom Keizer        

4             857         Gerald Nooteboom       

5             819         Jelle Klaassen   

6             848         Tom Stortelder - Jochem Eelderink (equipe)      

7             20           Daniel Binnnendijk        

8             262         Richard Veldwijk             

9             878         Peter Kooiker   

10           867         Monique Bloemers        

11           847         Dion Bussink     

12           146         Marcel van Toorn           

13           892         Lars Kuipers      

14           831         Patrick Breederland      

15           133         Arne Brilhuis     

 Mini Buggy        

1             2             Tim Schuurman

2             5             Danny Messink

3             35           Yordi van Renselaar       

4             14           Kay Boessenkool            

5             17           Bas Schuurman

6             16           Fay Poelstra      

7             6             Thies Schouwenberg    

8             39           Jort Schaart       

9             38           Marvano Westrik            

10           28           Bailey Bindels   

11           47           Bart Bijsterbosch            

12           22           Lars       

13           41           Daan Spies         

14           12           Luca Tolkamp   

15           60           Mike Postma    

 

Damesklasse

1             889         Chantal Visch    

2             64           Esmee Prinsen 

3             415         Vivian Verbugt 

4             138         Lisanne Kuipers

5             221         Kirsten Bouman              

6             43           Chantal Gussinklo          

7             223         Sara Hoogveld  

8             652         Denise Verheij 

9             135         Liz Nijhuis          

10           119         Mirelle Hermans             

Sprint1600

1             304         Sven Prinsen     

2             305         Sjaak Spies         

3             325         Lars van Kuringe             

4             336         Helmer Venneker - Douwe Venneker (equipe)  

5             306         René Hofstra    

6             12           Yori Verhey       

7             35           Pieter Verboon

8             327         Sander Veldhuis - Ricardo Otto (equipe)              

9             892         Lucas Konings   

10           340         Barry Zwiers      

11           369         Wilbert Janssen

12           398         Bennie Geerdink            

13           348         Remco Tempert              

14           350         Mariska Verhees            

15           317         Jarno van der Krol          

 Plaatselijke Rijders       

1             830         Michiel Tiggeloven         

2             872         Wesley Ilbrink  

3             866         Kevin Heusinkveld         

4             108         Maurit Reijers  

5             1             Wesley Jansen 

6             870         Rene Benen      

7             44           Remon Schut    

8             130         Bart te Hennepe             

9             51           Ron van Elk        

10           21           Henk Harbers   

11           150         Sjoerd Harbers 

12           64           Rick Wassink     

13           113         Dirk Jansen       

14           847         Rob Bussink      

15           874         Jeroen Jansen  

Keverklasse

1             406         Marco Raben    

2             438         Gerard Amting 

3             411         Roy Roeterdink - Gerard Roeterdink (equipe)    

4             435         Erwin Smeenk  

5             723         Aris de Waal      

6             407         Arjan Stokkink  

 Toerwagenklasse

1             609         Marco Tuchter 

2             610         Jarno Niks          

3             615         Maik Knoefmann-Hermie Knoefmann  (equipe)

4             646         Robin Elfrink     

5             122         Henri Wilbrink  

6             846         Martijn Engbers              

7             605         Andre de Bruijn

8             15           Jame van de Zand           

9             679         Johan van den Barg        

10           636         Bert Gussinklo-Han Gussinklo (equipe)

11           685         Gerben Molenaar          

12           848         Tom Stortelder

13           20           Eric ten Zende 

14           686         Martijn Meijer 

15           691         Martijn Lammerink - Sander Lammerink (equipe)           

Combiklasse     

1             134         Edwin Tolkamp

2             105         Pieter Poelstra 

3             6             Freek Gussinklo

4             129         Peter Cents - Bjorn Wichers Schreur (equipe)    

5             121         Marco Uenk      

6             12           Yori Verhey       

7             130         Evert Bouwman              

8             33           Leo Scholten - Twan Scholten - Erik Smeenk (equipe)    

9             17           Maurice Huisman           

10           398         Bennie Geerdink            

11           145         Gerrit Holdijk    

12           25           Gerard Branderhorst    

13           20           Michel Smink    

14           35           Pieter Verboom              

15           363         Gerben Roerdink - Kersten (equipe)      

                                              

Iedereen gefeliciteerd met het behaalde resultaat!

 

Volgende Ramo wedstrijd: Zondag 18 augustus in Aalten.

www.autocrossaalten.nl voor alle informatie.