Dag uitslagen | Ruurlo

, Gepubliceerd in Nieuws

Dag uitslagen


1.Etienne Hermanns

2.Inge Reefhuis - Rene Kleinjan (eq)

3.Lau van Hall

4.Wouter Koopman

5.Joel Hoftijzer

6.Ruben Renssen

7.Arno Vrieze-Wim Meerbeek (eq)

8.Stefan Veldwijk

9.Ferry Dekker

10.Theo Hoogveld

11.Bart te Hennepe

12.Jeffrey Werter- Jaap Vink (eq)

13.Marjolein Nooteboom

14.Stef Zanderink

15.Sven Lindeman - Hans ten Velde (eq)

Standaardklasse

1.Gerald Nooteboom

2.Tom Keizer

3.Tom Stortelder - Jochem Eelderink (eq)

4.Martijn Engbers - Bas Westerhof (eq)

5.Chantal Visch

6.Jeroen Jansen

7.Wesley Ilbrink

8.Judith Kuipers

9.Monique Bloemers

10.Lars Kuipers

11.Edwin van Zeist - Gertjan Hoftijzer (eq)

12.Bart Grootenhuis

13.Martijn Stokman

14.Bas Verweijen-Luuk Tiemessen (eq)

15.Arne Brilhuis

Juniorklasse

1.Marijn Vos

2.Mike Uenk

3.Iris van de Barg

4.Lars de Kruif

5.Jeffrey Mensink

6.Roan Benen

7.Jurgen Schoolderman

8.Tess Voortman

9.Lisanne van de Krol

10.Sven Groothuis

11.Precilla Bosch

12.Marijn Braakhuis

13.Nick Stormink

15.Jeffrey Bouwman-Priscilla Bouwman (eq)

15.Lars Boeve

Sprint 1600

1.Helmer Venneker - Douwe Venneker (eq)

2.Mariska Verhees

3.Djonny Bouwmeester

4.Barry Zwiers

5.Jarno van der Krol

6.Bennie Geerdink

7.Lara de Kruif

8.Remco Tempert

9.Dave Bouwmeester

10.Hennie Kuipers

11.Otto Winters jr

12.Sander Veldhuis - Ricardo Otto (eq)

13.Yori Verhey

14.Frank Geven

Keverklasse

1.Marco Raben

2.Edwin Hafkamp- Bosman(eq)

3.Gerard Amting

4.Erwin Smeenk

5.Benny Winters

Junior Buggy

1.Jochem Wisselink

2.Joery Poelarends

Toerwagenklasse

1.Marco Tuchter

2.Johan van den Barg

3.Danny Reinders - Dimitri Reinders (eq)

4.Christiaan Scholtes - Mariette Lokate (eq)

5.Bert Gussinklo-Han Gussinklo(eq)

6.Louis de Gunst

7.Gerben Molenaar

8.Martijn Engbers

9.Erik ten Zende

10.Luuk Wohlan - Rudi Wohlan (eq)

11.Dagmar van Toorn

12.Hennie Schoolderman

13.Marco Siebelink

14.Diana Barmentloo

15.Thomas Dijkhof-Daniel de Bone(eq)

Demo Mini Buggy

1.Dani van Vugt

2.Danny Messink

3.Tim Schuurman

4.Bas Schuurman

5.Levi Hendriks

6.Jente de Vries

7.Lars Rietveld

8.Jort Schaart

9.Senna Bijsterbosch

10.Daan Spies

Combiklasse

1.Maurice Huisman

2.Hendrik-jan Arentsen

3.Andre Vrieze

4.Frank Arentsen

5.Leo Scholten - Twan Scholten - Erik Smeenk (eq)

6.Evert Bouwman

7.Arjan Nagel

8.Gerald van Eerden

9.G.Holdijk

10.Tim Kersten

11.Patrick Smink

12.Andre Hofman

 

Allemaal gefeliciteerd, met jullie behaalde resultaat!

 

Volgende RAMO wedstijd: Zondag 11 augustus in Gendringen.

 

Meer in deze categorie: « Dag uitslagen | Langeveen

Laat een reactie achter

Zorg ervoor dat alle vereiste gegevens ingevuld zijn, aangeduid met een asterisk (*). HTML code is niet toegestaan.