Dag uitslagen | Meddo

, Gepubliceerd in Nieuws

Standaardklasse

1 842 Werner van Rossum

2 846 Martijn Engbers - Bas Westerhof (eq)

3 841 Bart Grootenhuis

4 133 Arne Brilhuis

5 857 Gerald Nooteboom

6 859 Martijn Stokmans Schoonebeek

7 847 Dion Bussink

8 146 Marcel van Toorn

9 137 Tom Keizer

10 830 Dennis Raben

11 886 Edwin.van Zeist - Gertjan Hoftijzer (eq)

12 888 Kevin Jager

13 892 Lars Kuipers

14 867 Monique Bloemers

15 848 Tom Stortelder - Jochem Eelderink (eq)

Sprint1600

1 340 Barry Zwiers

2 369 Wilbert Janssen

3 363 Tim. Kersten - Gerben Roerdink (eq)

4 367 Djonny Bouwmeester

5 327 Sander Veldhuis - Ricardo Otto (eq)

6 348 Remco Tempert

7 364 Hennie Kuipers

8 354 Lara de Kruif

9 366 Dave Bouwmeester

10 374 Henk Mennink

11 336 Helmer Venneker - Douwe Venneker (eq)

Toerwagenklasse

1 621 Danny Reinders - Dimitri Reinders (eq)

2 615 Maik Knoefmann Hermie Knoefman (eq)

3 636 Bert Gussinklo (eq)

4 367 Anton Ham

5 680 ThomasDijkhof De Bone (eq)

6 658 John Bakhuis

7 685 Gerben Molenaar

8 828 Kevin Uenk

9 648 Dagmar van Toorn

10 654 Marco Siebelink

11 678 Diana Barmentloo

12 652 Luuk Wohlan - Rudi Wohlan (eq)

13 324 Rick Bonthuis

14 628 Nick Nijkamp

15 660 Patrick van de Fels

Keverklasse

1 406 Marco Raben

2 421 Cees Van der Gool

3 438 Gerard Amting

4 434 Edwin Hafkamp Bosman (eq)

5 435 Erwin Smeenk

6 408 Jeroen Heinhuis

7 404 Rik Pasman

Combiklasse

1 104 Marc Jacobs

2 130 Evert Bouwman

3 148 Bert Bijsterbosch

4 6 Freek Gussinklo

5 21 Louis Ripperda - Tobias Schulze (eq)

6 141 Marten Meutstege

7 121 Marco Uenk

8 106 André Hofman

Regioklasse

1 113 Michel. Jager

2 128 Jopie Hermans

3 114 Wouter Koopman

4 101 Sven Lindeman - Hans ten Velde (eq)

5 129 Remco Winkels

6 115 Stef Zandering

7 132 Michael Wepelo

8 117 Ruben Renssen

9 135 Lau van Hall

10 103 Arno Vrieze

11 134 Appie van Toorn

12 108 Maurit Reijers

13 131 Joel Hoftijzer

14 104 Coen ter Braak

15 119 Mart Wopereis ZWART

Junior Buggy

1 208 Mike Brussen

2 293 Jochem Wisselink

3 249 Remon Van Rossum

4 261 Pieter Poelstra

Superfinale

1 104 Marc Jacobs

2 406 Marco Raben

3 6 Freek Gussinklo

4 369 Wilbert Janssen

5 367 Djonny Bouwmeester

6 636 Bert Gussinklo (eq)

7 435 Erwin Smeenk

8 857 Gerald Nooteboom

9 680 Thomas Dijkhof de Bone (eq)

10 846 Bas Westerhof Martijn Engbers (eq)

Juniorklasse

1 536 Lars de Kruif

2 540 Marijn Vos

3 546 Iris van den Berg

4 510 Gijs Wismans

5 556 Jill Wismans

6 520 Darel Schepers

7 544 Nick Stormink

8 551 Precilla Bosch

9 550 Anne Bouwman

10 558 Marijn Braakhuis

11 518 Jeffrey Mensink

12 535 Tess Voortman

13 554 Sven Groothuis

15 573 Riley Porsul (auto afgekeurd)

15 561 Janiek van de Barg (Zwart)

 

Gefeliciteerd allemaal!

 

Volgende wedstrijd: Zondag 5 mei in Langeveen.

 

Laat een reactie achter

Zorg ervoor dat alle vereiste gegevens ingevuld zijn, aangeduid met een asterisk (*). HTML code is niet toegestaan.