Dag uitslagen | Keijenborg

Regioklasse

1.Justin de Winter

2.Lau van Hall

3.Sven Lindeman - Hans ten Velde (eq)

4.Michel. Jager

5.Wouter Koopman

6.Jopie Hermans

7.Arno Vrieze

8.Mart Wopereis

9.Remco Winkels

10.Bart te Hennepe

11.Jeffrey Krabbenborg

12.Richard Everts

13.Inge Reefhuis - Rene Kleinjan (eq)

14.Etienne Hermanns

15.Stef Zandering

Junior Buggy

1.Thijs Kovac

2.Daan Postma

3.Aniek Ripperda

4.Jochem Wisselink

5.Jarno Rotink

6.Oscar van Doremalen

7.Mark de Bone

8.Pieter Poelstra

Juniorklasse

1.Mike Uenk

2.Marijn Vos

3.Lisanne van de Krol

4.Fabienne Verbugt

5.Levi Van Nuil

6.Luuk van de Manakker

7.Sven Groothuis

8.Nick Stormink

9.Roan Benen

10.Marijn Braakhuis

11.Niek Zweers

12.Daniek van de Barg

13.Tess Voortman

14.Lars de Kruif

15.Gijs Wismans

Keverklasse

1.Eelco Kruis

2.Marco Raben

3.Rik Pasman

4.Gerard Amting

5.Mike Bruins

6.Erwin Smeenk

7.Edwin Hafkamp-  Bosman (eq)

Toerwagenklasse

1.Johan van den Barg

2.Mike Bruins

3.Bert Gussinklo

4.Tom Maes

5.Luuk Wohlan - Rudi Wohlan (eq)

6.Diana Barmentloo

7.Marco Siebelink

8.Stefan van de Fels

9.Dagmar van Toorn

10.Nigel van Dillen

11.Patrick van de Fels

12.Rick Bonthuis

13.Nick Nijkamp

14.Henrico Evers

15.Gerben Molenaar

Standaardklasse

1.Wouter ter Berg

2.Vince van Wanrooij

3.Chantal Visch

4.Roy Vervoort

5.Gerald Nooteboom

6.Martijn Eidhof - Marell Bekhuis (eq)

7.Lars Kuipers

8.Monique Bloemers

9.Tom Stortelder - Jochem Eelderink (eq)

10.Kevin van Beek

11.Daan Derksen

12.Peter Woolderink

13.Martijn Stokmans (zwart)

14.Miel Velthorst

15.Peter Kooiker

Sprint 1600

1.Erik Pijnenburg jr

2.Helmer Venneker - Douwe Venneker (eq)

3.Barry Zwiers

4.Tim. Kersten - Gerben Roerdink (eq)

5.Lara de Kruif

6.Henk Mennink (eq)

7.Wilbert Janssen

8.Remco Tempert

9.Lucas Konings

10.Djonny Bouwmeester

11.Jochem Eelderink

12.Sander Veldhuis - Ricardo Otto (eq)

13.Rens van der Haas

14.Andre Folmer

15.Dave Bouwmeester

Combiklasse

1.Peter Cents - Bjorn Wichers Schreur (eq)

2.Marten Meutstege

3.Evert Bouwman

4.Bert Eggink

5.Louis deHaas

6.Jan Willem Mennink (eq  )

7.Willem Snijder

8.Gerard Branderhorst

9.Dave Tijdink

10.Stefan Gerrits

11.Moos Kroon

12.Andre Folmer

13.Maurice Huisman

14.Freek Gussinklo

 

Iedereen gefeliciteerd!

 

En tot in Meddo, op tweede Paasdag aan de Oostendorperdiek.